Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzych zawsze zgodzi się z Krzychooom :D

Ale na poważnie, trudno się nie zgodzić - Cyfra nie dba o stałych, wieloletnich klientów, nawet tych z najwyższymi pakietami.

Woli pościągać nowych jeleni, nawet takich, którzy nie mają zamiaru płacić, a tylko wymusić dekoder/TV (nie brakuje takich, wystarczy rozglądnąć się na pierwszej lepszej giełdzie elektronicznej). Taka polityka firmy - podejrzewam nastawiona na wynik pozyskania nowych abonentów, a nie koniecznie na ich ogólną ilość.

Pakiet Relaxxx za 6 zł da się również dołączyć do umowy z TV - pytałem na Telesprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - ciemność na Hustlerze spowodowana jest prawdopodobnie starą wersją oprogramowania. Na Pace mam 146, czekam na jutrzejszą aktualizację do 147 i powinno to pomóc.

Na Sagecomie z nowym softem wszystko działa (a ktoś wcześniej mówił, że mu nie działa, czyli też podejrzewam ma stary soft).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak wygląda kwestia uruchamiania i rezygnowania z pakietów XXX? Czy działa to jak opcja dodatkowa np HBO HD bez zobowiązania, czyli włączam 2. dnia miesiąca i za ten m-c nie płacę, następnie min jeden pełnopłatny miesiąc i z 1. dnem trzeciego m-ca mogę swobodnie dezaktywować i gdybym chciał tak w kółko... ? :) Wiem, że to nie w tym wątku, ale chciałbym też jednocześnie spytać czy zgodnie z tą zasada działają też paczki HD Kompakt i HD Optimum? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okienko było parę dni temu. 21 zł na miesiąc dla jednych to pikuś, a dla drugich ruina budżetu.Ale jak powiedział aktor p Grabowski w pewnym filmie; za darmo to nawet żona Ci d... n.. d........

Jak się zamówi 29 ego to do końca miesiąca na pewno będzie gratis,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak wygląda kwestia uruchamiania i rezygnowania z pakietów XXX? Czy działa to jak opcja dodatkowa np HBO HD bez zobowiązania, czyli włączam 2. dnia miesiąca i za ten m-c nie płacę, następnie min jeden pełnopłatny miesiąc i z 1. dnem trzeciego m-ca mogę swobodnie dezaktywować i gdybym chciał tak w kółko... ? :) Wiem, że to nie w tym wątku, ale chciałbym też jednocześnie spytać czy zgodnie z tą zasada działają też paczki HD Kompakt i HD Optimum? Z góry dzięki!

 

Wszystko w Cyfrze działa z tą zasadą. Zasada jest ogólna więc dotyczy wszystkich kanałów.

Ponoć nawet brane za 6 zł w promocji Exxtra jest bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że nie ma tu (relaXXX, eXXXtra, HD kompakt) zobowiązania na więcej miesięcy. Dzięki za odpowiedź :) Moje wątpliwości wynikały z faktu, że o ile nic nie pomyliłem to już np multiroom musi być płatny przez min 2 m-ce. Wątpliwości rozwiane. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...