Skocz do zawartości

Moduł CAM Cyfrowego Polsatu - Wielki Przekręt!


Prospero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 listopada nie ma żadnych opcji lojalnościowych.

Jeszcze 31 października można było podpisać umowę na pakiet Mini (9,90zł w wariantach na 12/18mc lub czas nieokreślony).

 

W tej chwili jest przygotowywana jakaś oferta, ale nie jest znana data jej wdrożenia. W każdym razie jak kupisz pre-paida to za 4mc już jakaś oferta będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z aktywacją moduuł cam ( do polsatu w sprawie aktywacji wydzwoniłem już pakiet familijny i za każdym razem cos innego słysze )

mam dekoder ferguson i kupiłem karte z modułem dostepu cam wgrałem liste tv polsatu ale program aktywuj cam nie działa "brak lub zły sygnał" po wyszukaniu ręcznym Hot Bird 8 (13E) o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 nie znajduje mi tam nic a na starym pasmie 12,284 GHz, pol. H SR=27500 mam np tv1000 kilka dla abonentów jetikx i cos jeszcze z jakiego programu sie aktywuje ostatni mialem na axn i do tej pory nic wszystko zgodzie ze wskazówkami . NIE MAM JUŻ POJĘCIA CO ROBIĆ Z TYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

mam troche pokretne pytanie gdyz mialem kilkuletniego sagema i cp na pakiet familijny na czas nie okreslony ale ze dekoder swoje juz mial zaczol na walac a ze byl moja wlasnoscia to postanowilem na internecie kupic cos lepszego, po odebraniu przesylki okazalo sie ze nowy echostar nie przyjmuje uprawnien z karty gdyz jak juz mi wiadomo ze kazdy dekoder ma przypisana wlasna karte , moje pytanie brzmi czy mozna zastosowac prepaid w takiej sytuacji. Mam dolaczona karte do tego echostara ale tylko kanayly fta przepuszcza.\

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej będzie gdy z byłym poprzednikiem zarzesz na pismie umowę o sprzedaż. chodzi o to żeby w systemie zamiast jego danych były Twoje. Wtedy możesz sobie jak najbardziej przedpłacać i ogladać co przedpłacisz.

 

A karty są sparowane z odbirnikami (tak samo karty z modułami) i nie dasz rady nic obejrzeć inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku kilku(nastu) ? dystrybutorów sprzedawało pre-paidy.

Jako, że APSom się to nie opłaca (prowizje) to nie sprzedają.

Moduły oraz dekodery można spotkać nawet w centrach handlowych, ale faktem jest, że od ponad roku (18.12.2008r.) o ile dobrze pamiętam oferta pre-paid jest niezmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Żona sprawiła sobie na święta moduł CAM HD - pełna opcja. Działa wszystko poza kanałami HD, a podobno miały też chodzić. Co gorsza zgasły wszystkie kanały HD niemieckie FTA na Astrze. Wygląda tak, jakby moduł blokował dekodowanie DVB-S2. Jak go wyciągnąłem z tunera (Ferdek FK8500HD), to podczas pełnego przeszukania Astry nie znalazł w ogóle nic. Po ponownym włożeniu wyszukał wszystkie kanały ale oczywiście bez FTA HD. Miał ktoś może do czynienie z takim fenomenem? Boję się, że po przywróceniu ustawień fabrycznych albo ponownym wgraniu softu (mam jakiś 719, raczej nie firmowy), moduł w ogóle przestanie działać, a jest bezzwrotny. HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym modułem to dziwna sprawa.W APS Rottronik (a mają jeszcze trochę sztuk) powiedziano mi że prepaid nie obejmuje kanałów HD.Możliwe że mają jakieś starszy typ camów?Jedynie HOLLEX zapewnia że wszystkie HD będą działać.A na infolinii CP w ogóle nie wiedzą o czym ja mówię gdy się pytam o moduły prepaid.Pan mnie wczoraj rozwalił gdy spytał o kod promocji po tym jak się spytałem o dostępność modułów CAM.

A maila dostałem takiego:

Witam

 

Informuję, że zamówienia dekodera można dokonać za pośrednictwem Infolinii pod numerem 0-801-08-08-08, pod adresem http://www.cyfrowypolsat.pl bądź bezpośrednio w punkcie dystrybucyjnym Cyfrowego Polsatu.

Jednocześnie wyjaśniam, że adresy punktów dostępne są na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-cyfrowa/aps/

 

__________________________________________

Sekcja Reklamacji, Dział Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77

 

 

 

>Witam,

>

>chciałbym kupić moduł CAM od odbiory Cyfrowego Polsatu które są oferowane za

>199 PLN.Gdzie można to kupić w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

:lol2: Popieram temat Cyfrowy Polsat w ofercie prepaid to WIELKI PRZEKRĘT. :brawo:

 

W dniu 22.11.09 w APS EURO-AGD nabyłem zestaw prepaid numer karty 07 3982 7629 33 wraz z odbiornikiem MINI D1AB-0822009927. W tym samym dniu o godzinie 15:44:14 zadzwoniłem za infolinię gdzie przyjęto moje dane bez zastrzeżeń informując jedynie o czasie potrzebnym do aktywacji. W dniu 23.11.09 zadzwoniłem ponownie na infolinię gdzie otrzymałem informacje ze karta jest już zarejestrowana na innego klienta i zalecił wizytę u dealera który wyśle maila z opisem problemu. Sprzedawca z Euro-AGD zaproponował mi natychmiastową wymianę na inny zestaw, niemniej po weryfikacji na infolinii posiadanych w sklepie kart / 073982605061; 073925142641 / wszystkie okazały się już zarejestrowane - wymiana nie miała sensu. Udałem się do innego APS który mimo wielkiej chęci pomocy po 20 minutach rozmowy z Działem Dystrybucji stwierdził nie może nic zrobić. Dekoder pripeid zarejestrowany na innego klienta został u sprzedawcy wymieniony na nowy rejestracja bez problemów ale, za każdym razem gdy dzwoniłem do CP otrzymywałem inną odpowiedz, oferta pripeid można przepłacać i oglądać, innym razem że takiej oferty już nie ma wcale. Pracownicy infolinii wysłali mnie do dilera w celu podpisania umowy ale nic nie załatwiłem z powodu braku oferty. Znowu dzwonię oferta będzie po zakończeniu okresu promocyjnego, dzwonię po zakończeniu może w poniedziałek bo trzeba ją przygotować.

Zaczynam być troszkę rozczarowany zwłaszcza że parkiety prepaid sprzedaje się nadal u dużego dystrybutora http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&id=1248.

 

Przestrzegam wszystkich przed zakupem oferty prepaid nożna mieć tylko problemy.

W akcie desperacji poproszę SatKurier o interwencje lub pojadę na Łubinową porozmawiać z Radą Nadzorczą http://www.cyfrowypolsat.pl/inwestor/za ... i/index.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co to sklepów gdzie można nabyć moduły to mogę polecić [nie, nie możesz polecić - regulamin forum się kłania i zalecam jego dogłębną lekturę] - jedyna wada sklepu to serwis... gość leci w gumy... ale towar puki działa to jest ok... na szczęście moduły serwisuje POLSAT :brawo: dodatkowo można sobie BoxKey+RSA zamówić do modułu co czasem może być przydatne przy niektórych tunerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły można nadal kupić praktycznie wszędzie, była wstrzymana dystrybucja w związku ze zmianą regulaminu (trzeba go było zmienić w pudełkach) ale już są dostępne. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie na dłuższą umowę oraz na wypady na działkę, chociaż jak obserwuję u mnie w mieście to wiele osób wozi cały dekoder a niektórzy także talerz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...