Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobudka :D Już od początku istnienia tego kanału tak jest - jakbyś czytał główną stronę satkuriera lub forum kiedy startował kanał to byś wiedział - w weekend jest pasmo Nickelodeon HD właśnie z bajkami :wink: A i na wszelki wypadek, nie ma z tego powodu możliwości do rozwiązania umowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W dniu 3 września 2010 roku na transponderze 110 (10,719GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK - SID 4414, PID Video 173, PID Audio 132) satelity Hot Bird 9 - 13E, pojawił się zapowiadany, nowy kanał sportowy - CANAL+ GOL. Stacja zastąpiła przekaz CANAL+ SPORT 3 (plansza testowa). Aktualnie nadal nadawana jest tu wyłącznie plansza testowa, jednak wkrótce nadawca ogłosi termin startu nowego projektu, który będzie prezentował ważne wydarzenia sportowe w soboty, niedziele oraz poniedziałki. Program będzie się rozpoczynać wczesnym popołudniem, a kończyć w późnych godzinach wieczornych. Dzięki temu widzowie sami zdecydują, które z trzech transmitowanych jednocześnie wydarzeń chcą zobaczyć na żywo. Zwiększy się jednocześnie liczba wydarzeń prezentowanych na żywo, jak również ich wybór dla kibiców. Dzięki nowemu kanałowi fani sportu będą mogli obejrzeć aż 500 transmisji meczów piłkarskich rocznie.

 

http://spam.org/news.php?readmore=5954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Niby miało się nic nie zmienić dla obecnych abonentów, ale już nie mogę włączyć w ICA połowy opcji dodatkowych, a nazwę mojego pakietu z Podstawowy+ zmieniono na Kompakt. Oferta Cyfry+ w nowej formie jest dla mnie nie do przyjęcia i jeśli nic się już nie zmieni na lepsze to po zakończeniu okresu lojalnościowego na pewno rozwiążę moją umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz co z tymi co maja HDMIX;| jak beda dochodzic nowe kanały to nie pojawią się w tym pakiecie już pewno bo jego fizycznie nie ma... w ica komfortowy+ zamienił mi sie na optimum... i hdmix został..

 

A masz opcje canal+ hd? Pytam bo ja mam Komfortowy+, HDmix, Canal+HD, filmbox i orangesport a ica mam tak:

 

ica.jpg

 

Zamiast Canal+HD jest sam Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co masz w ica? Canal+ tak jak ja czy Canal+HD? Aha, kanały HD mi dzialają.

 

EDIT: W międzyczasie po złapaniu nowych uprawnień na kartę przestało mi działać C+ HD. Po telefonie do TCA okazało, że rąbneli się podczas zmian w pakietach i zostawili sam C+ SD. Po interwencji wszystko wróciło do normy i wygląda tak jak powinno:

 

ica2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak niestety wydaje. No ale w piątek wszyscy się tak podniecali, że wyglądało to tak jakby w poniedziałek miały zostać ogłoszone jakieś mega rewelacje :)

Ja chciałbym jutro się dowiedzieć przynajmniej, że do listy dołączają CSB TV i Eska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum to odpowiednik Komfortowego+ :) a nie Kompakt, który jest odpowiednkiem Podstawowego+. Tylko że przecież Kompakt HD+ jest droższy od Optimum i Optimum HD. Na stronie Cyfry+ nie ma o tym wzmianki, a w dziale multiroom jest napisane, że z pakietami Prestiżowym+ i Prestiżowym HD+, więc to już nieaktualne.

 

A co do braku programów w ofercie na stronie Cyfry+, to musisz wpisać adres z www :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem z pakietu komfortowego+ na optimum Hd+ i wszystko hula oprócz BBC HD. Zadzwoniłem do Cyfry i pani konsultantka walczyła ze mną w odłanczanie dekodera, wyjęcie karty, wyszukiwanie programów a BBC HD jak nie świeciło tak nie świeci. Czyżby technicy zaspali? Aaa pytałem o Eske w Cyfrze-pani sprawdzała i mówiła że będzie na liście w najbliższym czasie (lubie konkrety)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekawe pytanie, mam a raczej miałem komfortowy z C+HD oraz mix HD, co gwarantowało mi że każdy nowy kanał HD (poza opcjami premium) będzie dla mnie dostepny. Teraz to co posiadam równa się dokładnie Optimum HD+ - więc teoretycznie bez mrugnięcia okiem powinni mnie przepisac do takiego pakietu, przepisali jednak do Optimum z opcjami dodatkowymi jak wcześniej. I w końcu pytanie, czy nowe kanały będa się pojawiac w hd mix i pozostac przy aktualnym stanie czy tez np będą dodawane do prestiżowego HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...