Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała ciekawostka

 

Hotbird 6, 13°E

(08h29) Cyfra +: Hustler HD 3D jest teraz szyfrowany w Conax & Irdeto 2 & Mediaguard 3 & Nagravision 3 & Neotion SHL & Viaccess 4.0 (11662.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 SID:16933 PID:33[MPEG-4] /32).

 

 

zródło kingofsat.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mam full opcję plus Relaxxx i Hustler HD nie działa. Więc albo jakaś promocja była i się skończyła, albo nie wiem o co chodzi:P

 

W każdym razie mam też swój tuner, żeby zaraz nie było, że mam sprzęt Cyfry+ i to dlatego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze zgadłem :) W sumie było do przewidzenia bo na tym samym tp okazjonalnie leci C+ 3D.

 

Pewnie niedługo podobny kanał pojawi się na listach Polsatu.

 

Ciekawe czy Polsat również będzie korzystał z częstotliwości 10.719 czy uruchomi swoje własne PPV ze swoimi komentatorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego się dowiedziałem o tych kanałach C+PPV to jest kanał uruchomiony pod kątem walki Adamka vs Kliczko Zamówienia można składać od 3 września Cena walki w jakości SD to 39,90zł
chyba ich po..e..l.o :crazy: 20 zeta bym zaplacil ,wyskoczyli z cena z kosmosu 10 euro cena jest za wysoka nawet za granica : :read: przy zarobku srednim okolo 2500 euro a my polacy tez 2500 tyle ze zlotych----------transmisje kupi moze ze 1000 osob to bedzie zdziwienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 września 2011 abonenci Cyfry+ obejrzą historyczny pojedynek o tytuł zawodowego Mistrza Świata wagi ciężkiej kategorii WBC pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Witalijem Kliczko. Prosto z nowo otwartego Stadionu Miejskiego we Wrocławiu walkę komentować będą dziennikarz Canal+Edward Durda razem ze stałym ekspertem stacji, Krzysztofem Kosedowskim.

 

- Dysponenci praw telewizyjnych do gali przewidzieli w Polsce możliwość transmisji jedynie w systemie pay per view. W Cyfrze+ nie mogło zabraknąć relacji z tak prestiżowego wydarzenia sportowego i dlatego uruchomimy specjalny kanał PPV Test - do wyboru w wersji SD lub HD – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki Canal+ Cyfrowy. Jednocześnie Cyfra+ zapewnia technologię pay per view oraz transmisję sygnału telewizyjnego wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektu w Polsce – dodaje Jarosław Kordalewski – Dyrektor ds. Technologii i Systemów Canal+ Cyfrowy sp. z o.o.

 

Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay per view będzie dostępna w Cyfrze+ w cenie 39,90 zł. Zamówienia na obejrzenie Gali można dokonać za pośrednictwem Internetowego Centrum Abonenta (ica.cyfraplus.pl) bądź Centrum Telefonicznego Abonentów (tel. 801 066 066 lub 22 310 45 45).

 

TRANSMISJA: Sobota, 10 września

CYFRA+ PPV test (poz. 112)/ CYFRA+ PPV test HD (poz. 113)

21:00 – Gala Boksu we Wrocławiu

23:00 – Walka wieczoru: Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

Zrodlo: ringpolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...