Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie nowe kanały to kicha. Tak naprawdę to dodano jeden nowy kanał dla miłośników dokumentów przyrodniczych. Reszta odbiorców nie dostała nic nowego. Dodano klony w wersjach HD, ale one nic nie wnoszą do oferty programowej. Taki chociażby Cinemax nie dość, że ma go bardzo mało abonentów to jeszcze ma słabą ofertę filmową. A tu jeszcze po starcie pojawiają się głosy o marnej jakości sygnału. Oczywiście fani HD i jak ktoś to napisał "spacerujących słoni" będą oczywiście zadowoleni. Ale patrząc globalnie na wszystkich odbiorców szału ni ma.

Wiele osób czeka na TVP HD, TVP Historia, ESPN America, Boomerang, Nickelodeon, paczka BBC, Viasat i wiele innych. Jak widać nic z tego nie wyjdzie, stąd dodawane są właśnie takie zapchajdziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dodała od maja 3 kanały HD: Cinemax, Foxlife i National Geographic Wild. Co będzie z abonentami którzy kupili Cyfrę w grudniowej promocji i mają według umowy wszystkie kanały HD za darmo na 24 miesiące ? Dostaną te kanały za darmo czy też muszą sobie je dokupić ? A może wogóle ich nie mogą kupić (jeśli mogą to za ile ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucili mi dwa dodatkowe kanaly HD NG Wild i zdaje sie Fox. Do konca maja. Ale i tak kicha.

NG jest ciut nudnawy.

Fox jest zdublowany i leca programy w HD w formacie 4:3. Tylko logo troche wychodzi na czarne pole.

A kto kreci materialy HD w formacie 4:3??? Musi byc sztucznie upscalowany. Tyle to tez moj TV potrafi. I to gratis.

Totalna porazka :-(

 

Obecnie u mnie euforia HD powoli mija. Jakos nawet nie ciagnie mnie do odtwarzacza BR, ktory chcialem kupic a obecnie nie widze zbyt wielkiego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie chcesz porównać pseudo HD którym częstują nas polskie platformy do porządnie nagranego i wydanego HD?? Teraz takiego soniaka S370 można kupić w euro rtv agd za 449zł, jak na dzisiejszy stan technologi Br w Polsce i to co oferuje ten playerek to całkiem rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dodała od maja 3 kanały HD: Cinemax, Foxlife i National Geographic Wild. Co będzie z abonentami którzy kupili Cyfrę w grudniowej promocji i mają według umowy wszystkie kanały HD za darmo na 24 miesiące ? Dostaną te kanały za darmo czy też muszą sobie je dokupić ? A może wogóle ich nie mogą kupić (jeśli mogą to za ile ?).

Ten temat był już poruszany na forum.

Masz bezpłatną opcję 5xHD i ewentualnie Premium HD (lub C+HD/HBO HD). Te opcje nadal będzie bezpłatne, ale jeśli będziesz chciał zmienić na HD MIX lub dokupić pojedynczo wprowadzone niedawno do oferty kanały HD będziesz musiał dodatkowo dopłacić - co do kwoty to pewnie 5 zł za jeden kanał i 8 zł dopłaty za przejście z 5xHD na HD MIX. Cinemax HD jest dostępny w pakiecie Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dodała od maja 3 kanały HD: Cinemax, Foxlife i National Geographic Wild. Co będzie z abonentami którzy kupili Cyfrę w grudniowej promocji i mają według umowy wszystkie kanały HD za darmo na 24 miesiące ? Dostaną te kanały za darmo czy też muszą sobie je dokupić ? A może wogóle ich nie mogą kupić (jeśli mogą to za ile ?).

 

Masz cały temat otym

viewtopic.php?f=6&t=14484&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do BBC HD, to w nowym magazynie PLUS+ jest napisane, że BBC HD jest już wraz z innymi nowymi kanałami HD dostępny... Hmmm no ja go dalej nie mam ;) więc sobie napisałem do Cyfry i dostałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że trwają intensywne prace na wprowadzeniem kanału BBC HD do oferty programowej CYFRY+. Kanał pojawi się wkrótce. Dokładnej daty nie jestem jednak w stanie podać. Proszę o cierpliwość.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

xxx xxx

Dział Relacji z Abonentami

 

Ciekawe co to za "intensywne" prace hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous
Od 9 czerwca 2010 roku platforma satelitarna CYFRA+ oficjalnie wzbogaciła ofertę programową o kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości, a mianowicie TVP HD. Tym samym liczba oferowanych przez CYFRĘ+ programów dostępnych w HD wzrośnie do 13. TVP HD będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Prestiżowy HD+ oraz opcji HD Mix. Stacja znajdzie się na 4. pozycji w dekoderach CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszna opinia - każdemu się nie dogodzi - dziura u 3/4 abonentów będzie, każdy to przełknie - life goes on !

 

poza tym co jak co, ale akurat na tym forum, głosy narzekające na umiejscowienie kanału na liście, brzmią smiesznie i groteskowo - nie było -> źle ; pojawiło się, to nadal nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...