Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazują 3- 5 meczów w kolejce mi to wystarczy / plus polska i hiszpanska i cały wekend sobota - poniedziałek zawalony ogladaniem/W polsce tylko N ma cały pakiet LM , fajnie by było oglądać wszystkie mecze / miałem kiedyś pakiet francuski w canal+francuskim i oglądałem wicej meczów /Naprawde co do piłki w canale to trudno mięć zastrzerzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność na lige polską, NBA, WNBA, lige francuską. Stracili albo nie kupili Diamentową Ligę.

A wcześniej , od czego się zaczęło wyłączność na ligę włoską.

Na wyłączność mają jedynie: liga angielska i hiszpańska oraz PŚ w jeździectwie i Puchar Sześciu Narodów.

Nie bądź śmieszny :)

Ja się pytam co stracili, widać nierozumiesz pytania.

Diamentowa Liga musiała być na otwartym kanale, więc nic tu nie mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny :)

Ja się pytam co stracili, widać nierozumiesz pytania.

Diamentowa Liga musiała być na otwartym kanale, więc nic tu nie mogli zrobić.

 

Strata wyłączności to mało? Jak na kanał dodatkowo płatny to sporo. Jestem w stanie zrozumieć że coś nie mogą kupić bo musi być w tv otwartej. Tu zgoda.

Ale dzielenie sie prawami to oznaka słabości. To oznacza że mimo dodatkowej opłaty nie stać ich na wyłączność i pełny pakiet.

Po to się im płaci aby mieć ekskluzywny produkt. Produkt dostępny tylko dla opłacających w tym wypadku multipakiet Canal+.

I z tych oszczędności nic dobrego dla widza nie wynika. Nic nowego. A inni kupują.

A oglądalność? Jak ludzie płacą to oglądalność jest na drugim a nawet trzeci miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te straty o których piszesz, są na rzecz kanału, który współtworzony jest z Cyfrą. Liga Włoska przez jakiś czas była podzielona na pakiety, Cyfra zawsze miała ten lepszy.

Stratą to była rezygnacja z Paramountu i to był duży błąd Cyfry, a strata wyłączności nic nie znaczy. Najważniejsze jest to, że abonent może dalej oglądać dany produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy kto wykupił bądź dostał multipakiet chce płacić dodatkowo za Orange Sport. Nie wiem czy zaliczanie Napoli czy Palermo, które walczą o udział w el. do LM z Juventusem są takie słabe.

Dla mnie strata części praw lub ich odsprzedanie to duży minus. Niezależnie czy to wytwórnia filmowa czy sport.

Premium to premium. Inaczej sie ocenia niż pozostałe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te straty o których piszesz, są na rzecz kanału, który współtworzony jest z Cyfrą. Liga Włoska przez jakiś czas była podzielona na pakiety, Cyfra zawsze miała ten lepszy.

Stratą to była rezygnacja z Paramountu i to był duży błąd Cyfry, a strata wyłączności nic nie znaczy. Najważniejsze jest to, że abonent może dalej oglądać dany produkt.

 

Rzeczywiście pomysł współtworzenia oferty sportowej z innym nadawcą nie był taki zły- jak go malują!

Bowiem umowy licencyjne gwarantują, że ten drugi kanał nie pojawi się u konkurencji, a jeszcze da się na nim zarobić (realizacja transmisji Ekstraklasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy kto wykupił bądź dostał multipakiet chce płacić dodatkowo za Orange Sport. Nie wiem czy zaliczanie Napoli czy Palermo, które walczą o udział w el. do LM z Juventusem są takie słabe.

Dla mnie strata części praw lub ich odsprzedanie to duży minus. Niezależnie czy to wytwórnia filmowa czy sport.

Premium to premium. Inaczej sie ocenia niż pozostałe kanały.

Cyfra nie straciła części swoich praw sportowych, ani ich nie odsprzedała. Ekstraklasa jest w takim samym wymiarze jak kiedyś (3 mecze na kolejkę), NBA też po staremu (2 mecze na tydzień) z Ligue1 podobnie. Biorąc OS dostajemy dodatkową zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Cyfra nie. Bo nie była ich właścicielem. Ale Canal+ tak.

Fakt że z ostatnik sportowych zakupów poprawiła ilość meczy z hiszpańskiej ligi.

I właśnie tak: liga hiszpańska i angielska. To jest produkt premium. Na wyłączność , w dużym wymiarze i z dużą dbałością przygotowany. Zresztą jak i GP na żużlu.

I tu jest pytanie. Po co to robią? Po co trzeci kanał sportowy?

Wiem że tylko na wekeendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet włoskiej ligi nie podzielil canal tylko sprzedający - nie porównuj pakietów -wszystkie hity jak derby rzymu , mediolanu -,inter - juventus są na canale, teraz zapewne kupi cały pakiet bo najlepsza piłka od 15 lat jest na canale+ , to jest fakt - nie piszę tego w złośliwym tonie .A co Orange to cena /10 zł/ jest atrakcyjna i jego zawartosć się rozszerza/ ostatnio kupili lige niemiecką w piłce ręcznej /.Dla mie jako wiernego fana polkiej ligi jest to swietny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Cyfra nie. Bo nie była ich właścicielem. Ale Canal+ tak.

Fakt że z ostatnik sportowych zakupów poprawiła ilość meczy z hiszpańskiej ligi.

I właśnie tak: liga hiszpańska i angielska. To jest produkt premium. Na wyłączność , w dużym wymiarze i z dużą dbałością przygotowany. Zresztą jak i GP na żużlu.

I tu jest pytanie. Po co to robią? Po co trzeci kanał sportowy?

Wiem że tylko na wekeendy.

Żle napisałem, nie chodziło mi o Cyfre, tylko o C+

Powtórze to jeszcze raz, biorąc OS masz dodatkową zawartość, a nie to co kiedyś było w C+.

 

CANAL+ NIE STRACIŁ ANI NIE ODSPRZEDAŁ ŻADNYCH PRAW SPORTOWYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...