Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem konferencji tylko czytałem relacje na portalach i jakoś nie obiło mi się o uszy (oczy?) żeby postanowione było, że w przyszłej platformie pakiety miały być jak w N tzn. Film, Dzieci, Dokument itd. Toż o tym by trąbili głośno.

A może coś przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Spin powinien mieć taką ramówkę http://la.sonyspin.com/shows/all ewentualne niewielkie zmiany będą. Na bank będzie Teen Wolf bo już na aplikacji w telefonie mi się pojawił :)

Nie ukrywam radości, że wreszcie jakiś kanał kupuje seriale godne uwagi od dwóch wielkich potentatów czyli CW TV http://www.cwtv.com/shows/ i ABC Familly http://abcfamily.go.com/shows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca. Seriale na kanałach o których wspomniałeś są produkowane, przez jakieś studia i to od nich AXN będzie kupował. Np. "Ringer" od CW to koprodukcja CBS Studios i WB TV, a "Pretty Little Liars" (ABC Family) produkuje Warner Horizon (część WB). Na szczęście AXN jakoś tam współpracuje z WB (Pretty Little Liars, Nikita), wiec jest szansa na kolejne seriale tego producenta.

 

Wiadomo kiedy wystartuje AXN Spin? Cyfra nie podała konkretnej daty, wspomniała tylko o początku roku.

Jest jakaś szansa, że jutro coś niezapowiadanego się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca. Seriale na kanałach o których wspomniałeś są produkowane, przez jakieś studia i to od nich AXN będzie kupował. Np. "Ringer" od CW to koprodukcja CBS Studios i WB TV, a "Pretty Little Liars" (ABC Family) produkuje Warner Horizon (część WB). Na szczęście AXN jakoś tam współpracuje z WB (Pretty Little Liars, Nikita), wiec jest szansa na kolejne seriale tego producenta.

 

Wiadomo kiedy wystartuje AXN Spin? Cyfra nie podała konkretnej daty, wspomniała tylko o początku roku.

Jest jakaś szansa, że jutro coś niezapowiadanego się pojawi?

 

Miałem prawo nie wiedzieć co i jak na rynku dystrybutorów. Sorki ;)

Mam nadzieję zatem, że Sony-właściciel paki AXN zadba o prawa do najnowszych seriali. Więcej nad tym rozwodzić się nie ma sensu bo Sony prowadzi politykę odgórną nie koniecznie licząc się z polskimi odbiorcami. Najlepiej widać to po tym, że SonySpin do tej pory nadawał tylko dla Portugalii i Hiszpanii.

 

Pomijając wytwórnie produkujące, ten kto w jednym kanale połączyłby oferty telewizje CW i ABC F pozamiatałby widzów z serialowego młodzieżowego targetu innym (MTV,TVN itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się spieszył i niedokładnie przeczytał informacje prasową :D

 

O 2 stycznia wspominała sieć kablowa Vectra, ale to było dawno i od tamtej pory jest cisza.

Oczywiście nie oznacza to, że kanał jutro nie ruszy, ale piszę to po to, żeby jutro nie było lamentowania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ponoć ma być dzisiaj Polsat HD coś wiecie o tym???

 

Możesz napisać skąd masz takie newsy? Jakieś źródło informacji, bo jeśli tylko usłyszałeś w sklepie spożywczym to jest to sianie niepotrzebnego zamętu, albo podświadoma chęć dołączenia takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...