Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję (i wrażenie), że długo Cyfra nie pociągnie takiego sztucznego rozdzielania kanałów HD i obowiązku dopłacania za nie. Kiedy w podstawowym pakiecie będą już dostępne wszystkie produkcje własne w HD, to nielogicznym wydaje się dopłacanie za inne kanały. Brak mi tu konsekwencji trochę. Dlaczego np. Ale kino+ HD jest gratis a już np. Eurosport HD za dopłatą? Nie trzyma się to kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuk...to wlasnie trzyma sie kupy...promowane są wszystkie WLASNE produkcje w HD ...chcesz HD z innych firm -plać...bo Cyfra tez np.Eurosportu HD za friko nie dostaje

Ja wiem, że biznes jest biznes i finansowo to się jakoś tłumaczy. Ale TVN HD i TVN7 HD jeszcze chyba gratis nie dostają. Kanały SD nie FTA też przecież nie są gratis. Mówię po prostu o tym, że gdyby wersje HD kanałów kosztowały X a wersje HD X+10zł, to jest logiczne. Kiedy jednak mieszanka SD i HD jest oferowana standardowo a kilka dodatkowych HD za ekstra dopłatą to ciężko wg mnie jest to zareklamować. Wiem, że wszystko kosztuje, ale logika podziału jest dla mnie niezrozumiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start TVP1 HD i TVP2 HD zapowiadany jest na czerwiec 2012 wiec jeszcze troche poczekamy. Swoja droga zastanawia nadal brak Discovery HD przeciez nie widze zadnych przeciwskazan aby dolaczyc ten kanal do oferty. Tak na marginesie szkoda ze cyferka dodaje np" blink-a " na ktorego praktycznie nikt nie czeka a zapominaja o naprawde wartosciowych propozycjach np. History HD czy Travel HD o ESPN America HD to juz nawet nie wspomne... lecz i tak wielkie brawa za to co juz mamy... Pozdrawiam wszystkich napalencow ( takich jak ja) co nie beda spac w nocy i po raz 50-ty przeszukiwac liste kanalow a moze jeszcze czyms nas cyfra zaskoczy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!! 11 listopada do oferty CYFRY+ dołączy kolejna stacja w wysokiej rozdzielczości – Nickelodeon HD, a także Viacom Blink! :brawo:

Viacom Blink! będzie dostępny na pozycji 66 już od pakietu KOMPAKT natomiast Nickelodeon HD będzie można oglądać na kanale 146 w ramach opcji HD OPTIMUM i HD OPTIMUM promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...