Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli cytujecie magazyn Plus+ to znaczy że go macie? A więc na stronie 42 wyraźnie pisze że kanały BBC zostaną dodane 1.02.2011 a na stronie 43 w wykazie kanałów są już uwzględnione kanały BBC jako nowość, a wyprzedzając niektórych " to pewnie dodadzą C+HD ", tego kanału tam w ogóle nie ma. Istnieje możliwość że magazyn był wydrukowany wcześniej niż zapadła decyzja o włączeniu C+HD ale za bardzo bym na to nie liczył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za ich "super-promocję". Wiedziałem, że gdzieś musi być haczyk.

 

Umowę mam do końca czerwca 2011 i nie palnuję jej przedłużenia , jeśli weźmiemy pod uwagę aktulane "oferty" przedłużeniowe.

Godząc się na zmianę, musiałbym być jeszcze ich abonentem przez lipiec i sierpień.

 

Nie dziekuję, nie skorzystam :lol2::lol2::lol2::crazy::crazy::crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@clayman - czytałeś w ogóle wcześniejsze posty? Dyskusja toczy się nie nad niespodzianką, ale nad tym, że każą 15 stycznia przeprogramować dekoder - a to nie jest potrzebne, by odebrać zakodowane kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury niektórzy wypisują. BBC Lifestyle i BBC Cbeebies nie będzie w Cyfrze+ dlatego, że operator nie jest w/w kanałami zainteresowany. Cyfra ma sporo kanałów lifestyle'owych, więc niepotrzeba im ich więcej. Co do kanałów dziecięcych to widać, że od jakiegoś czasu nie są zainteresowani jakoś specjalnie dalszym rozwijaniem oferty w tej dziedzinie, tym bardziej, że mają już Mini Mini i Polsat Jim Jam dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zacytować fragment wywiadu z rzeczniczką cyfry w to i owo? Dochodzą mnie słuchy, że to nie tyle chodziło o C+HD ale o coś w stylu C+3. Że miałyby być na nim wybrane pozycje w HD i 3D(coś jak C+Gol). Czyli możliwe, że będzie taki kanał ale nie będzie miał takiej samej ramówki jak C+ w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Cytuje :

 

Szykujemy dla naszych abonentów niespodzianką HD :)

 

Ps.: całość wywiadu na konkurencyjnym portalu : Media2.pl wybierz zakładką Media data 4.01.2011r. i tam jest cały wywiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucius swego czasu pisał, że AXN HD na pewno dołączy do Cyfry, a nadal go nie ma...

 

pozostaje czekać aż oficjalnie Cyfra uruchomi/dołączy kanał i zrozumieć, że on nie może wszystkiego ujawniać, tajemnica firmy robi swoje.

 

P.S. do lutego pozostały równe 3 tygodnie, 21 oczekiwania na 2 kanały BBC ;) [wiem, wiem powinny być 4, a n'ka dodaje jeszcze jeden w HD... dogadzanie wszystkim to zadanie agencji towarzyskich, a nie firm które chcą osiągnąć zysk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...