Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niby kiedy mieli poinformować? Miesiąc po odwołaniu?

 

Piszesz tak autorytatywnie jakbys to ty zwalnial, decydowal i wszystko wiedzial w tym temacie :D

Nie wiem o co ta "piana", poczytaj jeszcze raz to co napisalem, moze zlapiesz sens mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram wilos,

dyskutujecie o tematach które w ogóle nie dotyczą abonentów (ani tym bardziej tego wątku), no chyba, że ktoś potrafi powiedzieć czym dokładnie zasłużył się dla _MARKI_ cyfra+ jej były prezes - jakieś fakty?

i proszę nie piszcie ogólnie o kanałach lub telewizorach, bo to był prezes.. on liczył cyferki (te matematyczne, a nie satelitarne) i to takie pogrupowane przynajmniej po 6 lub więcej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Discovery HD na Sky Germany. Podgladalem tez w ramach promocji na CP i mysle, ze jest to taki standardowy kanal, ktory obok NatGeo HD juz wszedzie w Europie chyba jest. Mi sie programy na Discovery HD podobaly. Nie wiem, jak teraz? Moze sie channelek zepsul? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o kanałach "Discovery", to ja ciągle czekam na pojawienie się w "Cyfrze" "Discovery Historia" i NIE ROZUMIEM czemu nie chcą go wprowadzić, bo nie ma już przecież od dawna wyłączności na ten kanał w "Nce", a z tych programów, które widziałem w "onecie" jest BARDZO ciekawy i na pewno bardziej "przystosowany" dla Polski, niż "History", bo chyba w u nas jest robiony???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby "Discovery Historia" był gorszy od "History" (ewentualnie może być droższy i tu może być problem "Cyfry" :D ), a na pewno tak jak pisałem jest bardziej "przystosowany" do polskiego widza. Jeśli nie są pewni jego popularności, to mogliby zastosować ostatnią metodę "CP", tzn. dać go do oferty na jakiś czas i potem po sprawdzeniu wyników ewentualnie wycofać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie jest to taki ciekawy kanał na jaki wygląda.

N doszła do wniosku że zbyt mała oglądalność nie kalkuluje sie z wyłącznością, a inne platformy wiedzą że kanał jest mało oglądany to po co maja za niego płacić?

 

Hmmm..., ciekawy temat poruszyles! Czy to naprawde Nka nie chciala Discovery Historia na wylacznosc? Wogole patrzec tylko az straca jeszcze Sportkluby. A moze Discovery Networks zrezygnowal albo poprostu umowa sie skonczyla? Mysle, ze szkoda im raczej marnowac kanal tylko na sama Nke, dali na poczatek jako cukiereczek na powitanie i koniec! D. Historia przynosi w tej chwili poprostu za malo zyskow. Tez chce Disc History i Discovery HD. Disc HD, to w sumie podstawa. Gdzie jest w Polsce Biography Channel, nadaje tez w HD w Europie. Wystarczy tylko polska sciezka dzwiekowa i tyle. To jest naprawde interesujacy kanal - pokazuja biografie najciekawszych ludzi na swiecie. Fajnie sie to oglada. E! tez mogli by wlaczyc. CP wyzucil taki dobry kanal a jest naprawde zabawny! :mrgreen:

 

Przekaz Discovery Historia dla Orange Polska jest na transponderze ITI dla TNK w MPEG2 (11508/V). Duzych kombinacji i utraty miejsca na wlasnym transponderze tu byc nie musi. Tylko sie dogadac... C+ jak i CP, wszystko mozliwe! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby Discovery zrezygnowało z wyłączności tylko dla marnych kilku klientów Orange, po zatem jak by własnie Discovery zrezygnowało to pewnie byłby w tym inny cel i od razu kanał dołaczył do Cyfry i Polsatu. Więc tu raczej winna braku wyłączności jest N, której sie to po prostu nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Piszesz tak jakby to co teraz było nadawane na tym kanale to już była pełna wersja C+ Sport 3. A przecież nawet w zapowiedziach nikt go tak nie nazywa tylko wszyscy prezenterzy mówią "Kanał 26".

To są dopiero testy chłopie, nie oceniaj książki po okładce. Kanał oficjalnie jeszcze nie wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie więcej transmisji bo C+ dziś wygrał przetarg na wyłącznośc na lige włoską na 2 kolejne sezony. Większość meczy ma być emitowana w HD - czy kolejne potwierdzenie, że będzie C+ Sport 2 HD? - bo do tej pory sporadycznie ta liga była w HD, często leciała na C+ Sport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...