Skocz do zawartości

C+ - oferta muzyczna?


VelDick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wita wszystkich :jupi:

 

Mam pytanie na temat oferty muzycznej cyfry+ która jest żenująca :?. Są tam zaledwie dwie stacje muzyczne. Dla mnie nr 1 to Trace TV, a druga to MTV TWO, ostatecznie trzecie to VH1 Polska. Oczywiście nie licze nie kodowanych bo mam swój dekoder.

 

Jakiś rok temu miałem ową ofertę i wygląda mi na to, że nic od tamtej pory się nie zmieniło, MTV Polska to jakiś reality show, a nie muzyka :evil:. Zastanawiam się nad zakupem owej oferty na kartę na 6 miesięcy za 489zł, która cena za taki pakiet nie jest mała :/ ale mamy za to dobrą oferte odnośnie piłki nożnej angielskiej :brawo:

 

I tu nasuwa mi się pytanie czy ktoś wie z szanownej redakcji czy będzie jakieś powiększenie oferty muzycznej w C+. Czy szukać jakieś alternatywnej oferty pakietu muzycznego? z Astry karta MTV Unlimited?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety CYFRA ma dosyć spore zaległości. Dla porównania taki zestaw stacji muzycznych oferuje Canal+ we Francji (platforma Canalsat):

 

screentrt.png

 

Najbardziej żal mi MCM Europe, którego Cyfra bezmyślnie pozbyła się po fuzji z Wizją TV. Dzisiaj MCM Pop i MCM Top są dostępne tylko w kablówkach.

 

Plusem obecnej oferty jest niewątpliwie kanał Mezzo (jedyny taki w Polsce) - szkoda, że za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolega @nPiotr pokazał nam tragedie w porównaniu do polskiego [beep]u za takie pieniądze. Żeby nie było tak popularnych kanałów mtv w polskich platformach to [beep]two w państwie.

 

Sam nie wiem co myśleć o najlepszym polskim kanale MTV Polska czy pisać petycje do c+ o zmiene nazwy na MTV Show? czy o wyłaczenie go bo z muzyką nie ma nic wspólnego, kiedy go nie włącze to jakiś [beep] dla nie wiadomo kogo leci - tego wogóle nie da się oglądać kanału!

 

 

Może ktoś wie coś o poszerzeniu oferty muzycznej w C+? lub ma możliwość zapytania się bo na stronie c+ widzę, że trzeba mieć nr abonenta żeby spytać się o poszerzenie tej platformy, a dzownił nie będę i nabijał im kasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV już dawno powinno zmienić nazwę na MTV REALITY SHOWS. 3/4 tego co jest aktualnie emitowane na tym "muzycznym" kanale to durne programy, które są w równym stopniu denerwujące co ich denni uczestnicy. Dlatego przerzuciłem się na TRACE. Tam przynajmniej jest co posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również jedynym kanałem wartym uwagi jest Trace . Czasami oglądam też MTV HD jak leci jakiś fajny koncert . Nieporozumieniem dla mnie jest Viva : puszczają kiepską muzykę , którą słuchają chyba dzieci w podstawówce . Powinni pomyśleć nad poszerzeniem oferty programowej , bo w pełni to jestem zadowolony tylko z oferty sportowej . Z filmami jest różnie , jest miesiąc w którym są premiery filmów które lubię , a w następnych dwóch może nie być nic ciekawego . Za prawie 170 zł to trochę mało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice, często oglądają muzyczny kanał chorwacki, na kanale 336 i 337, CMC i Z1, leci taka muzyka w sam dla nich.

 

A co do tematu, rzeczywiście Trace to wartościowy kanał, dobra muzyka leci, choć powiem, że jeśli chodzi o jakość dźwięku to 4fun.tv wymiata. Kanały MTV ostatnio też z dobrym bitrate nadają 256kb/s, głos czysty, bas dobry. MTV Base, ostatnio oglądałem urywki z pirackiej karty kumpla, powiem dobrą muzykę nadają, ale to chyba francuski kanał.

Cyfra jedynie wymiata jeśli chodzi o muzykę bo ma kanał Trace i Mezzo, to kanały które konkurencja nie posiada. Dodania jakiegoś kanału muzycznego nigdy nie można wykluczyć jeśli chodzi o Cyfrę w tym roku dodali aż 8 kanałów, może akurat jakaś okazja się trafi i Cyfra wprowadzi jakiś kanał do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale jeśli chodzi o Trace Tropical, to moim zdaniem nic tam ciekawego nie ma, tylko jakieś etniczne przygrywki i dziwaczne tańce. To kanał muzyczny dla mniejszości, w Polsce dochodzącej chyba do ok. najwyżej kilu procent. Natomiast NGC Music, mimo że produkowany przez Nat Geo jest naprawdę solidną stacją muzyczną. W tym roku miałem okazję zetknąć się z nim w kablówce u mojego brata. Kanał przypomina trochę ramówką MTV Base (być może trafiłem tylko na taki program). A tak wogóle, to kiedyś już gdzieś czytałem o tym, że są szanse na powiększenie oferty Cyfry + o NatGeo Wild i NatGeo Music właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałes kiedyś EskaTV? że piszesz że to [beep]??

Tak, widziałem. Nie mam zwyczaju oceniania czegoś, czego nie widziałem.

Bo ja widziałęm i jest to najlepszy jak dla mnie kanał muzyczny...

Gusta, guściki ;) Moi faworyci, to MTV 2 i Mezzo, czyli odskocznia od tego jak ja to nazywam (i mam do tego prawo ;) ) wszechobecnego [beep]u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofetrę muzyczną na rynku polskim platform cyfrowych to myślę jest bardzo słaba chociaż Cyfra+ i tak wygrywa zróżnicowaną ofertą np.Mezzo,Trance oraz MTV TWO.Stacje radiowe Music Choise :smile: też są git :D Zdecywanie brakuje kanałów takich jak MTV Dance,MTV Hits,MTV Dance ,MT Base oraz kanału MCM gdzie zawsze leciała naprawde dobra muzyka w dobrej jakośći :smile: powinni wprowadzić te kanały w końcu bo żadna polska platforma ich nie ma w swoich ofertach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to, że kiedyś MCM to był kanał z dobą muzyką w dobrej jakości to nie znaczy, że ta jakość byłaby dziś taka sama. Wiadomo jaka jest sytuacja na transponderach Cyfry+...

Ja to tam bym polał paczkę muzycznych kanałów M6 zamiast kilku kanałów MTV, a jakby dodali NRJ Hits to też bym się nie pogniewał :mrgreen:

 

PS. Trace TV, a nie Trance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofetrę muzyczną na rynku polskim platform cyfrowych to myślę jest bardzo słaba chociaż Cyfra+ i tak wygrywa zróżnicowaną ofertą np.Mezzo,Trance oraz MTV TWO.Stacje radiowe Music Choise :smile: też są git :D Zdecywanie brakuje kanałów takich jak MTV Dance,MTV Hits,MTV Dance ,MT Base oraz kanału MCM gdzie zawsze leciała naprawde dobra muzyka w dobrej jakośći :smile: powinni wprowadzić te kanały w końcu bo żadna polska platforma ich nie ma w swoich ofertach :/

A co byś powiedział na ESPN America Music? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...