Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno byloby fajnie jakby doszly takie kanaly; History HD, TVP HD ,National Geographic ,Planete

 

TVP HD - raczej wejdzie bo maja male zarobki ,albo zlikwiduja i koniec

History HD - Cyfra pewnie wezmie na wylacznosc bo ma juz History

National Geographic - wylaczność C+ , a tak wogole po co jak ma ramowke podobna do Nat Geo Wild

Planete - kanał C+ więc napewno nie

 

Filmbox'y, movies 24, TVP HD, wszystkie kanały HD, viasaty, Uniwersal Channel, Planete, Disney Channel HD

 

Filmbox'y - 2 juz sa

Planete - kanal C+ wiec napewno nie

Disney Channel HD - wystarczy Disney i Disney XD

 

Planete,Viasat Explorer,Viasat History,ZigZap/Hyper,Da Vinci Learning,Discovery Historia,Filmbox Extra,KidsCo,Movies 24,SportKlub+ ,TVP Historia,Universal Channel,National Geographic, OrangeSportInfo,

 

Planete - kanal C+ wiec napewno nie

ZigZap/Hyper - kanal C+ wiec napewno nie

SportKlub'y - sa na wyłączność N

National Geographic - wyłączność C+ podobna ramowka do Nat Geo Wild

Orange Sport Info - nie doczekamy sie tego niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko wiadomo, że ostatnio w CP istnieje trend - coś za coś - i pewnie któreś sportowe kanały musiałyby zniknąć z CP, żeby w ich miejsce pojawiły się Sportkluby :|

Nie ma sprawy - nawet mogę oddać ESPN Classic i ESC, choć niekiedy je oglądam. Byle dali Sportkluby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko wiadomo, że ostatnio w CP istnieje trend - coś za coś - i pewnie któreś sportowe kanały musiałyby zniknąć z CP, żeby w ich miejsce pojawiły się Sportkluby :|

Zgadza się coś za coś, ale to nie jest tak, że losują kanał, który ma wylecieć. Tylko wylatują te kanały, które mają najgorszą oglądalność, a przede wszystkim te, z którymi CP kończy się umowa. Wiadomo Polsaty Sporty nie wylecą, Eurosporty mają tak dużą oglądalność, że byłoby grzechem je wymienić na Sportkluby. TVP Sport raczej też nie wyleci, więc pierwszymi kanałami do odstrzału są Extreme Sport i ESPN Classic tak jak wspominał Janek. Ja jak najbardziej byłbym za taką zamianą. Choć od Sportklubów wolałbym Pomarańcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszymi kanałami do odstrzału są Extreme Sport i ESPN Classic tak jak wspominał Janek. Ja jak najbardziej byłbym za taką zamianą.

 

Ja natomiast nie żałowałbym ESPN Classic, ale byłbym zły za Extreme Sport.

Jakiś czas temu Extreme Sport wyleciało z Dialog Media, za Sportkluby, jednym to się podobało a innym nie.

Powinni moim zdaniem wywalać kompletny [beep] jakim jest np. Wedding TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli najlepiej jakby ESPN Classic i Wedding TV zamienili na SportKluby. Tymczasowo ten drugi jest FTA więc to chyba znak, że chcą go wywalić. SportKluby by się przydały :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej jakby ESPN Classic i Wedding TV zamienili na SportKluby. Tymczasowo ten drugi jest FTA więc to chyba znak, że chcą go wywalić. SportKluby by się przydały :smile:

FoxLife i KinoPolska też jest tymczasowo FTA, heheh ale to nie oznacza że od razu te kanały wypadną z listy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
FoxLife i KinoPolska też jest tymczasowo FTA, heheh ale to nie oznacza że od razu te kanały wypadną z listy :>

 

FoxLife i Kino Polska ma "otwarte okno" tylko w pakiecie Familijnym do 15 maja, a Wedding TV jest FTA, to nie jest to samo :/

 

fajnie by było jakby dodali jakiś kanał o tematyce historycznej bo takiego niestety brakuje :(

 

Mogliby dodać TVP Historia na 135 pozycje, akurat przed TVP Kultura i TVP Polonia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak sądzę ESC nie wywalą, bo to kanał z paczki Chello Zone. Ale od ESPN mają tylko jeden kanał. Szkoda by było F1 retro, skoków retro, starych meczy, ale warto dla ciekawych stacji.

 

sportkluby których przekaz jest fatalny? wiem coś o tym bo mam je w n.

Po części to zasługa n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mogliby dodać TVP Historia na 135 pozycje, akurat przed TVP Kultura i TVP Polonia :smile:

 

Jeszcze lepiej byłoby gdyby dodali Discovery Historia. Patrząc w program widzę, że nadają masę ciekawych programów.

 

P.S. Historię sportu, czyli ESPN Classic zostawcie w spokoju. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w z tym Sportklubem? Przecież to fatalny kanał i chodzi mi tu o jakość i oferte. Kto przy zdrowych zmysłach wybierze 2.lige angielska czy belgijska kosztem serie a bundesligi czy eredivisie???Moim zdaniem w CP brakuje Orange Sport Info .

Mnie chodzi w SK o FA cup.

Dlaczego zamiast bundesligi?? przecież nikt tu nie mówi o usunięciu ESP 2 tylko o dodaniu lub wymiane za ESPN classic

I co wg ciebie jest ciekawego na OSi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Orange Sport Info:

- Sport raport - najważniejsze wydarzenia dnia

- Sport raport USA - najważniejsze wydarzenia dnia USA

- Ekstraklasa mini raport - info z ekstraklasy

- Droga do Londynu - magazyn

- Extra - magazyn

- Info Starter - magazyn

- Przegląd prasy - magazyn

- Świat golfa - magazyn

- FIM moto show - magazyn

- Mój pierwszy raz - magazyn

- Gość Orange Sport Info - wywiad

- rzadko transmisja na żywo

 

Co tu ciekawego jest???? Sportkluby sa o niebo lepsze tylko by liste zasmiecal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...