Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie sobie juz spokoj z tym przechwalaniem sie ktora platforma jest lepsza i ktora ma wiecej kanalow.To TYLKO telewizja,zabijacz czasu a mam wrazenie ze dla was to najwazniejsza rzecz w zyciu.I do tego wasze klotnie jak ulal pasuja do mojego stereotypu polaka dla ktorego zabaweczki typu- telewizja(miernej zreszta jakosci),samochod i tym podobne rzeczy staja sie okazja do ch[beep]e sie przed sasiadami czy rodzina oraz swietnie prowokuja klotnie o to kto ma lepsze kanaly w TV.Ale coz...to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakbyś wiedział ile jest fajnych kanałów na Cyfrze których nie ma w platformie Polsatu to bys sie mocno zdziwił. Wymienienie ich zajęłoby nieco czasu.

Oto kanały, które są w Cyfrze, a których nie ma w CP:

TVN CNBC Biznes

6xCanal+

Ale Kino!

Hallmark

Movies24

Comedy Central

4XFilmbox

Universal Channel

Sci Fi Channel

Orange Sport

Planete

2xNational Geographic

Discovery Travel&Living

Investigation Discovery

Religia.TV

Kuchnia.TV

Domo

MiniMini

ZigZap/Hyper

 

Kanały warte większej uwagi to 6xCanal+, Planete i 2xNational Geographic. Reszta jest bo jest, aby była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych kanałow (a nie z innych platform):

Ponad 10 nowych polskich kanałów w 2009

 

Mimo spowolnienia gospodarczego, w 2009 roku ma pojawić się w Polsce ponad 10 nowych kanałów telewizyjnych. Z tego aż trzy uruchomi Telewizja Polsat - filmowy i dla dzieci jeszcze przed wakacjami oraz młodzieżowy na jesieni. Dwa kanały filmowe chce uruchomić także spółka SPI - Action Box i Lady Box, przeznaczone odpowiednio dla mężczyzn i dla kobiet.

 

Jednak na tym się nie kończy, bo w 2009 roku przybędą jeszcze dwie stacje filmowe, tym razem oferowane przez ITI Neovision. Nie zabraknie również kanałów muzycznych - Eska.TV, Rebel TV (od 4Fun Media) i Machina TV (od Point Group).

 

Jeszcze przed wakacjami powinien pojawić się nowy kanał telewizyjny koncernu Discovery Networks - Investigation Discovery. Telekomunikacja Polska wiosną planuje uruchomić sportowo-informacyjny kanał Orange Sport Info. Na ekrany telewizorów chce wejść także internetowa telewizja Pino.TV.

 

Jednak większość z tych kanałów będzie kodowana i do ich odbioru potrzebne będzie wykupienie odpowiedniej oferty.

 

- Polsat - filmowy i dla dzieci na jesień oraz młodzieżowy 2010.

- Dwa kanały filmowe chce uruchomić także spółka SPI - Action Box i Lady Box, przeznaczone odpowiednio dla mężczyzn i dla kobiet - zapewnie dla n-ki

- Rebel TV (od 4Fun Media) i Machina TV (od Point Group). - nie wiadomo

- Orange Sport Info - jeszcze w tym miesiącu

- Pino.TV. - nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

skrabi Żaden z wymienionych przez Ciebie kanałów obecnie nie jest w zasięgu CP. Może w przyszłości Sportkluby i moooże Orange Sport, ale to moooże, a to dlatego, że kanał Orange Sport jest tworzony we współpracy z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka lista kanałów, które bym chciał:

1. National Geographic (najlepiej w wersji SD)

2. TVP Historia (wiem, że można zrobić zeza, ale wolałbym oficjalnie mieć go na liście kanałów w CP)

3. Discovery Historia.

 

Oraz kanały filmowe, np. paczka Filmbox, Comedy Central, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w instrukcji nie ma nic o wyszukiwaniu kanałów?

Co do tego MTV2 to nawet niezły pomysł. Rozszerzenie oferty muzycznej mogłoby nastąpić, tym bardziej, że ten kanał jest dostępny w konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśle, moja lista życzeń wygląda tak:

Polsat HD (w pakiecie Familijnym albo RM, bez dopłat)

Polsat Futbol

Discovery Historia

Discovery Travel & Living

National Geographic Channel

Viasat History

Viasat Explorer

Comedy Central

Filmbox

Polsat Film

kanał wylącznie z polską muzyką

kanał z muzyką rockową

 

Oólnie jest za mało muzyki na platformie, fajnie będzie jeżeli chociaż połowa z tej listy by została dołączona w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy pisze, to i ja napiszę listę oczekiwanych przeze mnie kanałów:

Viasat Explorer i Viasat History (W CP brakuje mi takiego dobrego kanału popularnonaukowego,a stacje Viasat nimi właśnie są).

History (Interesuje się historią, więc kanał oglądałbym z wielką przyjemnością).

Eska TV (Słucham Eski, więc i kanałem telewizyjnym bym nie pogardził - w necie nie obejrzę, bo mi się tnie).

Comedy Central (Lubię komedie, więc chętnie bym pooglądał ten kanał).

Religia TV (brakuje mi dobrego, religijnego kanału).

No to chyba wszystkie stacje, które chciałbym posiadać.

 

Może coś się spełni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka lista kanałów, które bym chciał:

1. National Geographic (najlepiej w wersji SD)

2. TVP Historia (wiem, że można zrobić zeza, ale wolałbym oficjalnie mieć go na liście kanałów w CP)

3. Discovery Historia.

Oraz kanały filmowe, np. paczka Filmbox, Comedy Central, itd.

  1. O ile nie masz Cyfry, to przez najbliższe trzy lata zapomnij.
  2. Może jednak trzeba zrobić tego zeza. Zyskujesz nie tylko ten kanał. Poza tym nie oglądasz się na CP aż wprowadzi ten kanał, tylko po prostu oglądasz sobie :smile:
  3. Jestem za :smile:

Filmbox - nie chcę i tak za bardzo nie mam czasu oglądać filmów. Comedy Central - przydałby się. Oglądałbym sobie powtórki Włatców móch.

Co do innych Waszych list, to nie są za bardzo rozbudowane ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do innych Waszych list, to nie są za bardzo rozbudowane ? :>

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, Cyfrowy Polsat dodał TVP Info i TVP Sport, który od dawna już był oczekiwany, ale mimo to abonenci chcą więcej. Z jednej strony mają rację, na rynku pojawia się coraz więcej kanałów i warto by od czasu do czasu powiększyć ofertę o kilka nowych kanałów, ale z drugiej strony... większa liczba kanałów to dodatkowe koszty, więc może się to negatywnie odbić na portfelach abonentów... Ale przecież od przybytku głowa nie boli (oczywiście kanały mam na myśli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista zyczen ;

History HD(w ostatecznosci Viasat History)

National Geographic

NG Wild

Eska TV

 

To kanaly ktore nie jeden abonet Cyfrowego Polsatu by chcial by one sie pojawily,lecz CP jak zwykle upycha nam swoje nie przemyslone do konca kanaly zamiast konkretnych,a na tym napewno by zyskali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...