Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z czystej ciekawości odpaliłem ten biały dekoder zwany shd 85. Poprawili w końcu epg na kanałach axn-już nie mylą sie crime z scifi :brawo: .Za to nie ma na żadnym kanale z paczki HBO epg!!! :lol2: !Działa w końcu również przewodnik ale tylko na ok. 13 godzin do przodu. I ten szaro czarny kolor... :lol2::/ Dekoder wrócił do pudła... :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca jest ta platforma. Począwszy od beznadziejnego dekodera i jego jeszcze benadziejniejszy soft że o blokującym się żałosnym pilocie nie wspomnę. A skończywszy na totalnym olewaniu klienta.

Nie wiem czy dożyję czasów kiedy wszystko będzie działało tak jak trzeba bo aktualnie na każdą [beep]ołę czeka się nie miesiącami a latami (np pomylone epg na kanałach axn).

A niedawne potraktowanie starych klientów z rozszerzeniem pakietu podstawowego to po prostu mistrzostwo świata.

Gdyby nie to że jest to dodatek do Neostrady nie mieliby nawet 10% obecnej liczby klientów.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nadzieję że to ktoś z TP przeczyta i wezmą się do roboty i to wszystko zmienią ... Tak dalej nie może być !!! Muszą albo wypuścić nowy super dekoder (z poprawionymi błędami na które wszyscy narzekają) albo zrobić ogromną aktualizacje oprogramowania w tym dekoderze - i co najważniejsze - NIECH NIE CZEKAJĄ NA FRANCJĘ JAK COŚ ZROBI TYLKO NAJMĄ PROGRAMISTÓW (POLSKICH !!!) KTÓRZY ZROBIĄ Z TYM PORZĄDEK - na dodatek poprawią sobie opinię publiczną jak będą przyjmować duże ilości programistów do pracy. CIEKAWE CZY KTOŚ Z TP (NP. RZECZNIK TP ) MA TEN DEKODER !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu do swojej oferty kanału tvnHD, miałem nadzieje, że coś zaczyna się dziać lepszego w przypadku tej platformy. Jednak oferując ten kanał w swojej platformie tpsa zapomniała o obecnych abonentach, licząc na to, że znajdzie się sporo naiwnych co zechcą przedłużyć umowę aby uzyskać dostęp do nowych kanałów, co dla mnie jest wielkim nieporozumieniem i kompromitacją. Spośród polskich platform satelitarnych, mają jedną z najgorszych ofert jeśli chodzi o kanały satelitarne, żeby nie powiedzieć najgorszą, mimo to dodając nowe kanały, wygląda to tak jakby robili wielką łaskę swoim abonentom. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek w innych polskich platformach satelitarnych stosowano takie "chore" metody, że dodając nowe kanały wymusza się od klientów aby przedłużyli lub podpisali nową umowę - totalna bzdura. Żeby się o tym przekonać, że są po prostu [beep]i nie trzeba daleko szukać, bo w ostatnim czasie konkurencja dodała kilka nowych kanałów w tym kanały tvn-u w HD, które póki co są dostępne w każdym pakiecie i z nich powinna brać przykład głupia i [beep]a tpsa. Na przyszłość pozostaje mieć nadzieje, że przyjdą po rozum do głowy i będą poważnie traktować swoich obecnych abonentów. Co do dekoderów jakie oferuje ta platforma, to bez zastanowienia można powiedzieć, że są najgorsze ze wszystkich jakie oferują inne polskie platformy. Całe szczęście, że pozostawili wybór i można kartę przełożyć do innego dekodera. Na szczęście nie jestem ich abonentem ale mam okazję widzieć jak to wygląda w praktyce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, bo sportowe kanały polsatu, to kanały flagowe tej platformy, tak jak w cyfrze canal+. Sport miał, ma i będzie miał zawsze jedną z największych oglądalności. Według mnie oddanie tych kanałów konkurencji byłoby dużym osłabieniem platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, bo sportowe kanały polsatu, to kanały flagowe tej platformy, tak jak w cyfrze canal+. Sport miał, ma i będzie miał zawsze jedną z największych oglądalności. Według mnie oddanie tych kanałów konkurencji byłoby dużym osłabieniem platformy.

Dobrze, tylko ja wyraźnie mówię o IPTV. Dialog i Netia (swoją drogą dziwne, że nie ma działu im poświęconego) mają prawie pełną ofertę cyfry i CP:

Netia

Dialog

 

Zresztą jest tego więcej (za wikipedią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...