Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, opensource napisał:

Masz na myśli nowy kanał czy ciemność na aktualnych kanałach dla posiadaczy kart bez sprzętu, bo nie wiem czy wyjmować kartę z szuflady? 🤣

Bardziej to spodziewam się wyłączenia dostępu do Rai 4k ze względu na zbliżający się mundial niż dodania nowych kanałów.

Nie 🙂 SI Solo Calcio. 🙂 Niestety w SD ☹️

https://satkurier.pl/news/222684/solocalcio-debiutuje-w-przekazie-satelitarnym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I tak wyłącza wszystkie stare do końca przyszłego roku. Łatwo poznać karty mają niebieskie nadruki.

Odbiór praktycznie będzie możliwy tylko z tunerem certyfikowanym  albo z modułem ECP. 

 

Przy ECP zwłaszcza na 4k  kombinowanie z kluczami nie zadziała. 

Trzeba zmieniać TV albo  tunery by oglądnąć 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

I tak wyłącza wszystkie stare do końca przyszłego roku. Łatwo poznać karty mają niebieskie nadruki.

Odbiór praktycznie będzie możliwy tylko z tunerem certyfikowanym  albo z modułem ECP. 

Wyłączą/nie wyłączą - tak jak cameleony w C+ - nadal przedłużają na nich umowy.

 

@SatExpertco by miał dać boxkey skoro nie sprzedawali zestawów tylko same karty. Teraz stosują rsa które jak widzisz i tak nic nie daje.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, opensource napisał(a):

"Podobno" czyli kto tak twierdzi - "wróżbita Maciej" czy masz jakieś źródło?

Już jest info na stronie TivuSat ☹️

https://www.tivusat.tv/news/alert.aspx

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Czyli kończy się oglądanie na własnym sprzęcie w czytniku?

Na to wygląda ☹️

56 minut temu, opensource napisał(a):

 

@SatExpertco by miał dać boxkey skoro nie sprzedawali zestawów tylko same karty. Teraz stosują rsa które jak widzisz i tak nic nie daje.

Zapytaj Kudelskiego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opensource jak karta nie była długo używana to należy wziąć telefon wykręcić numer +3906891895 odsłuchać komunikat - nacisnąć 5 - następnie podać numer karty i zatwierdzić # zostaną ponowione uprawnienia. Uprawnienia łapać na RAI 1 HD - Canale 5 HD.

https://areaclienti.tivusat.tv/app/come_riattivare_la_smart_card

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomkep napisał(a):

Powinna też dostawać instrukcje shared. Jak masz poblokowane, to je puść.

Ty naprawdę myślisz że tego nie zrobiłem/nie sprawdziłem i bym o tym pisał? To jest oczywiste.

 

@tweed77karta była ostatnio używana w listopadzie. Problem był/jest taki że nie na wszystkich transponderach na których są kanały tivusat często są wysyłane odpowiednie uprawnienia czego wcześniej nie zauważyłem.

@tomkep racja - jeden długo oczekiwany shared "oświecił" kartę. :)

Jednak zgodnie z zapowiedziami karta zgaśnie pod koniec miesiąca jeśli ktoś nie ma certyfikowanego sprzętu.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...