Skocz do zawartości
  • 0

dekoder z funkcją nagrywania


r0siu
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich poszukuje dekodera z funkcją nagrywania. To co mnie interesuje:

 

-Możliwość odbioru od każdego operatora (Cyfra, Polsat, N, tnk,)

-Dekoder z HDD lub USB do podłączenia HDD

-Możliwość ustawienia automatycznego nagrywania (wychodzę do pracy o 6 i chce żeby film np nadawany o 10 się nagrał sam, bez mojej obecności)

-Możliwość oglądania jednego kanału a drugi żeby się nagrywał w tym samym czasie

-Możliwość cofania w tył

-Możliwość pauzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystkie tunery z minimum dwoma portami CI i funkcją PVR lub PVR Ready, najlepiej z czytnikiem uniwerasalnym lub Conax (dla TNK) lub kombinację czytników. Przykładowo dla cyfry i polsatu kupujesz od nich moduły z kartami (dla cyfry możesz tylko kartę i wkładasz do czytnika uniwersalnego) i pakujesz do gniazd CI (polsat chodzi tylko jako para - moduł z kartą), a o N-ce zapomnij, u nich karta jest parowana z tunerem i wpychanie karty do jakiegokolwiek modułu lub czytnika nic ci nie da w legalny sposób oczywiście bo tylko takie sposoby tu można podawać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety musisz cierpliwie poczekać. Na chwilę obecną nie dobrej klasy (podkreślam dobrej klasy) tunera PVR który spełni Twoje oczekiwania. Sam czekam na coś takiego. Poprzeglądaj fora a dojdziesz szybko do wniosku, że jak znajdzie się jakiś w miarę dobry to okazuje się , że jakość obrazu HD i SD jest niesatysfakcjonująca.

 

Ja na razie muszę znosić "niespodzianki' jakie pojawiają się w PVRze Cyfry. Co gorsza muszę również co miesiąc płacić za ten wynalazek 20 zł(!).

 

Jak tylko pojawi się dobre, markowy PVR od razu oddaje Cyfrze ten bubel.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupiłem Globo HD S1 - mam go tydzień i jestem zadowolony. Obraz bardzo dobry ma wyjście HDMI jest PVR ready. Podłączyłem do niego dysk 2,5" i nagrywa również w wersji HD. Jest też podobny tuner Globo HD TS1 z cyfrową telewizją naziemną oczywiście trochę droższy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

 

Obecnie korzystam z dekodera Pace Cyfry+, ale chcę go zmienić na dekoder z twardym dyskiem. Niestety jazdy jakie występują z PVR od C+ sprawiają, że nie mam ochoty płacić im za ten wynalazek, więc szukam czegoś innego. Dekoder musi:

 

- Obsługiwać kartę C+

- Mieć wbudowany HDD min. 80-100GB

- Time Shifting

- EPG (ale to chyba standard)

- Cena do 400zł

 

Dobrze by było żeby przepuszczał uprawnienia, chociaż nie jest to konieczne, w końcu mogę sobie wejść do ICA raz na dwa miesiące :) NIE interesują mnie kanały hd.

 

Myślałem o Fergusonie DF9000PVR, (http://www.nokaut.pl/tunery-tv-sat/tune ... 00pvr.html) ale nie mogę znaleźć o nim żadnych konkretnych opinii.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może tak zainteresowałby Cię LINBOX 7919 CR? Bez problemu radzi sobie z kartami C+, TNK. Ma wyjście DV-OUT, SPDIF, EURO, MODULATOR, RS232, wyjscie VIDEO, AUDIO L,R, USB pod które podpinasz pena lub zewnętrzny dysk. Posiada wyświetlacz alfanumeryczny. W tej chwili mam podłączonego do niego pena 2 GB. Nagrywa na nim 48 min. materiału. Timeshift działa bez problemu. Cena do 300 zł. Jeśli chodzi o Ferdka o którym wspominasz to nie polecam….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...