Skocz do zawartości

Gdzie Puchar Polski od sezonu 2009/2010 ?


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uważacie mnie za niewiarygodnego? :wink: Po eliminacyjnym meczu Ligi Mistrzów w piłce ręcznej była zapowiedź Remes Pucharu Polski od 22 września w TVP Sport. Linku nie podam, bo nie widziałem takiej informacji w internecie.

 

Siadać przed telewizory i oglądać TVP Sport. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się rozwija(rozwija się), ale w CP czy w Cyfrze+ jest w "wysokich pakietach" i to dla niektórych może być problem.

 

myślę że dobrą alternatywą będzie w grudniu nowa platforma tvp, mimo iż kanał będzie za drobną opłatą, może być dużą konkurencją najlepszych kanałów sportowych. Oczywiście inną alternatywą aby móc mieć ten kanał jest tnk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się chce śmiać, że wogóle ktoś to dziadostwo kupił(mecze Piasta Kobylin-Prawdziwy hit). Gdy za ekstraklasę C+ płacił 120 mln. zł to się zastanawiałem czy nie za te pieniądze nie mogł by powiększyć swojej oferty filmowej, nie powiększył, a nawet stracił 2 wytwórnie i tak w Polsce mamy 4 nadawców premium z dobrymi filmami w swojej ofercie.

Mówiłem i będę dalej mówił ekstraklasa to dno nie liga. Ostatni pełny mecz reprezentacji Polski jaki oglądałem to był Polska- Austria

na Euro 2008 i nie zanosi sie żebym zobaczył jeszcze w przyszłości jakikolwiek mecz z udziałem Polski lub polskiego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to tylko i wyłącznie Twoja opinia. Większość kibiców jest zainteresowana oglądaniem transmisji spotkań Ekstraklasy. Tym bardziej, wielki plus dla TVP Sport, że wyrwali te prawa od nSportu, bo dzięki temu więcej kibiców będzie mogło obejrzeć spotkania Remes Pucharu Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...