Skocz do zawartości

Czy jesteś za powrotem Graby do Hop Bęc w RMF MAXX?


BiL
 Udostępnij

Czy jesteś za powrotem Graby do Hop Bęc w RMF MAXX?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za powrotem Graby do Hop Bęc w RMF MAXX?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam zdania, bo owszem, w ostatnich latach pomimo dodawania własnych propozycji wiele, nawet popowych nowości z USA nie dostaje szansy na MAXXie Np. Post Malone i Chemical - W Niemczech i w Czechach jest bardzo często grane, a w Polsce - ech..... Podobnie Kill Bill SZA-y - duży hit na stacjach zachodnich, a w Polsce to nawet RMF i Zet grali Creepin'. A patrząc ogółem na Capital/BBC Radio 1/1Xtra, to mam listę hitów, które by MAXX grał:
Becky Hill/Chase & Status - Disconnect
Jazzy -Giving Me
Beyond Chicago/Majestic - Million Dollar Bill
Doja Cat - Attention i Paint The Town Red (z nadchodzącego albumu First Of All...)
The Blessed Madonna - Mercy
J Hus/Drake - Who Told You

Stormzy - Toxic Trait i The Weekend (z Fredo i RAYE)
Nathan Dawe - 0800 Heaven

Gunna - fukumean

Lil Durk/J.Cole - All My Life
Usher/21 Savage/Summer Walker - Good Good
Rudimental - Dancing Is Healing

Burma Boy - Sittin' On The Top Of The World i Big 7
Issey Cross - Bittersweet Goodbye (oryginał lub remix Tiesto)

Nicki Minaj/Ice Spice - Barbie World
Central Cee/Dave - Sprinter

Fisher - Atmosphere

Duvali - I Get High (On Your Memory)
James Hype/Major Lazer - Number 1
Steve Angello (z Swedish House Mafia)/WH0 - What You Need

Swedish House Mafia - My Solar

Fred again.... - adore u
Chase & Status - Baddadan

Renee Rapp - Talk Too Much
Jess Glynne - What Would U Do?

Post Malone - single z albumu AUSTIN
DJ Khaled/Lil Baby/Future/Lil Uzi Vert - Supposed To Be Loved
Travis Scott/The Weeknd/Bad Bunny - K-POP
Ciara/Chris Brown - How We Roll
Aamara - Honey Child

Halle Bailey - Angel

itd.

A i - nie mam zdania na temat powrotu Graby. Żeby przynajmniej coś promowali z propozycji nie coś, co ucieszy słuchaczy RMF FM i innych, a bardziej swoje propozycje. Tylko, żeby na MAXXie nie było rocka i alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, HB z Jędrychem jest ikoniczny, ale grano jeszcze więcej Adult Cotemporary niż na MAXXie. Wyobraź sobie obecny HB w stylu tego klasycznego HB. I dołóż jeszcze np. Wracam do siebie Natalii Zastępy, Amsterdam Anity Lipnickiej czy country typu Morgan Wallen. Owszem pamiętaj, że w 2006 r. MAXX i RMF grali zupełnie inaczej. MAXX to był bardziej CHR, ale szedł bardziej w Urban Cotemporary (np. w playliście grali sporo cotemporary R&B czy troszkę rapu z USA, oraz czasami - lepszy house/elektronikę od Eski, ale częściowo ją dzielił). Owszem, RMF też grał taneczne piosenki, ale nie grał gigantów muzyki klubowej swego czasu. Ale MAXX nie grał np. Daft Punku z ery Human After All (Robot Rock mogłoby by być sporym hitem). Oczywiście HB w MAXXie za lat 2005-07 było w swojej najlepszej formie. 

Edytowane przez NippyToadster
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania, bo to już nie czasy, kiedy prowadzący listę decyduje o propozycjach. Ponoć tak było za Jędrycha, ale czy w 100%? Wątpię. BTW. Nie zapomnę, jak w 2004 i 2012 Pouteck zarzekał się, że nigdy nie zagra Ivana i Delfina oraz Weekendu. Oczywiście guzik miał do gadania i ich utwory i tak pojawiły się na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja bym chciał by Przemek Grabowski wrócił do prowadzenia listy Hop Bęc i że by lista Hop Bęc powróciła do stanu z lat 2008-2015 gdzie więcej było granych lepszych kawałków i nowości muzyki klubowej i dodałbym do playlisty propozycji Hop Bęca piosenki latino z Meksyku czy Argentyny czy Kuby i trochę więcej czarnego rapu rnb i hip hop z USA a także z Ameryki Południowej do Hop Bęc. ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...