Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat na SatKrak 2006


mak600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stanowisko

1. «miejsce występowania czegoś»

2. «sposób pojmowania czegoś, zapatrywania się na coś»

3. «miejsce pobytu, postoju lub wykonywania jakiejś czynności»

4. «pozycja w hierarchii zawodowej, służbowej; też: pozycja w środowisku»

5. «ufortyfikowane miejsce w terenie, zajmowane przez wojsko»

6. «miejsce występowania roślin»

7. «miejsce stałego przebywania lub lęgu zwierząt żyjących na swobodzie»

8. «miejsce, w którym myśliwy czeka na zwierzynę podczas polowania»

 

stoisko «dział sklepu lub punkt na wystawach, kiermaszach i targach zajmujący się sprzedażą towarów lub oferujący jakieś usługi»

 

czyli raczej w tym wypadku obydwie formy są poprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma stoiska 43 - 47 (zapewne połączy je w jedno duże), a Cyfra + na antresoli. Platforma n nie zdecydowała się na stoisko na wystawie (i niech żałują, bo C+ będzie prezentować HDTV 8) )

 

Rozumiem, ze tam bedziecie? :) Interesuje mnie ten dekoder z dyskiem, moze wreszcie go pokaza (bo to najodpowiedniejsza chwila). Licze na wszelkie info dot. CP.

 

tomx: w dniach 26 - 28.10.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ..... jezuuuuuuu dopiero na satkraku zobaczylem jaka straszna pixeloza jest na kanale np Polsat Sport. Ja sie zastanawiam na [beep]e PC wystawial takie TV z podgladem swoich kanalow na ktorych widac KWADRATOWE jedonorodne fragmenty jak przy powiekszeniu

obrazu o 200%. Mecz tenisowy przyprawial mnie o dreszcze gdy bylo widac linie siatki skladjacaych sie z zabkow jak w pile i to z odleglosci 3 metrow od TV. Brrr no ale dzieki temu jest duzo kanałow a 10% gospodyn domowych z Gdanska nie widzi roznicy.

 

Druga rzecz to pokazanie nowych tunerów. Na dzis sa one zapewne w magazynie czyli 717 do czasu wyprzedania 616 bo cene maja miec podobna 99zl i maja sie pojawic przed swietami. Wyglada optycznie jak dla mniej gorzej niz 616 ale to kwestia gustu.

Stoisko PC bylo IMHO ciekawiej zaaranzowane niz te Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dekoder platformy lub tuner CA: Samsung DSB-305G z Cyfrowego Polsatu, nagroda dla Samsunga Polska oraz Cyfrowego Polsatu. Kolejne miejsca: TechniSat Digit MF-4S z kartą MTV Unlimited oraz Ferguson DF-6000CR (odbiornik , którego produkcja została ...wstrzymana!).źr. SATKURIER

No jestem pod wrażeniem i ciesze się, że właśnie ten dekoder wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...