Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Będzie tam w końcu coś nowego. Osstatnio chociaż mecze reprezentacji zaczęli pokazywać, bo tak to ciągle powtórki LM i LE. A czemu nie pokażą najciekawszych spotkań z lig, które mają"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A co PF może pokazywać lige ukraińską,rosyjską kto to chce oglądać CP robi się coraz bardziej smieszny tylko zakochani po uszy w CP nie widzą co Solorz robi z nimi i jak nimi manipuluje!!!

Jakbyś chciał wiedziec to rosyjska to bardzo dobra liga.

 

Cóż - nie ma powtórek, to odpalam płytę i oglądam Ajax 4-1 PSV! :P

 

A pomysł z kanałem.... Ostatnio na PS Wimbledon, PSE Formuła 1 a potem "Premiera" Ligi Światowej.... :/ A tak to by był mecz live na PS2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ligą rosyjską jedyny mały minus to to ze pada tam bardzo mała ilośc goli dlatego też mimo mozliwości nie oglądam tej ligi za często ze względu na godzine zazwyczaj 12.00 a także ze wzgledu na małą ilośc strzelonych goli.

Dla mnie najlepszą ligą jest bundesliga efektowna mocna i grją tam polacy(ostatnio coś ruszyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bundesliga to rzeczywiście coś. z Top-5 moja ulubiona. Holenderska to też coś - goli bardzo dużo, a jak Suarez czy Emmanuelson grają w Ajaxie to aż chce się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde rozgrywki mają swoich fanów. PF ma ciekawe lig. Tylko szkoda że nie pomyśleli o tym że mecze poszczególnych rozgrywek nachodzą na siebie i muszą z czegoś rezygnować. W USA kanał Fox Soccer Chanel potrafi odpowiednie zakupy zrobić i tego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To dziadostwo z udziałem Celticu, Rangersów i jakichś drużyn na poziomie Sandecji to nie jest ciekawa liga. Ale reszta nie jest wcale taka zła. Gdyby jeszcze uruchomili na ligi choć 1 serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Może mieli na myśli puchar holandii? Może będą tym razem od początku pokazywać... A co do szkockiej to wystarczyłyby mi puchary krajowe ale liga na pewno nie.

Po co jakieś Waalwijki czy WHC mieliby pokazywać? Tyle rund co mają starczy. Powinny być minimum 4 mecze live z każdej kolejki, a nie jakieś 2 dziadowskie premiery czyli odgrzewane kotlety. Obowiązkowo Ajax i PSV, może wymiennie Twente czy feyenoord, Alkmaar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lipca

Polsat Futbol:

20.00 Eliminacje Ligi Europejskiej : KFK Šiauliai - Wisła Kraków

 

13 lipca

Polsat Futbol :

17.00 Eliminacje Ligi Mistrzów : Inter Baku - Lech Poznań

 

A mecz RUCH-KARAGANDA będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jasne, ze jest.

 

A skąd wiesz? Może będą pokazywać takie mecze ze względu chociaż na to że Tytoń gra w Rodzie Kerkrade? A i w lidze szkockiej pokazywali nie raz mecze typu Hearts - Motherwell itp.

W końcu to ich taktyka - puszczać byle co, bo Polak gra. :brawo: Tytonia mieli okazję pokazać, jak były baraże z Utrechtem i zawalił 1. mecz i w sumie występ w Lidze Europy. Ale co tam, arcyważne powtórki LE były. :lol2: Te mecze innych drużyn to tylko jak są derby Glasgow. Inaczej to można je oglądać co najwyżej na BBC Alba w retransmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...