Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poczekał na oficjalne info. Dlatego że chodzi o grupe Canal+ a nie Cyfre. W Polsce jest specyficzna sytuacja na rynku tv sportowych.

I te prawa tylko na dwa lata podczas gdy zazwyczaj podpisuje się na trzy.

Coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat Futbol będzie transmitował w środę o 20.45 mecz Pucharu Turcji Galasataray - Trabzonsport.

Taa... A realizatorem będzie holenderski RTL7 :lol2: Chodzi o mecz PSV w Pucharze Holandii (20:45). To nie był błąd liveonsat - tam jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźmy sie. Polsat przegral Lige Angielska, Hiszpanska, Francuska, Niemiecka wiec Włoska tez przegra. Polsat nie interesuje sie prawdziwa pilka tylko jakimis aferami w PZPN. :roll: Kupili superatrakcyjna Lige Ukrainska, a teraz czaja sie na kolejny HIT : liga Bialoruska i litwinska, w ktorej wystepuje wielki zespol, ktory pokonal Wisle, czyli Levadia :lol2:

 

Polsat --> Sport najwyzszej jakosci :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźmy sie. Polsat przegral Lige Angielska, Hiszpanska, Francuska, Niemiecka wiec Włoska tez przegra. Polsat nie interesuje sie prawdziwa pilka tylko jakimis aferami w PZPN. :roll: Kupili superatrakcyjna Lige Ukrainska, a teraz czaja sie na kolejny HIT : liga Bialoruska i litwinska, w ktorej wystepuje wielki zespol, ktory pokonal Wisle, czyli Levadia :lol2:

 

Polsat --> Sport najwyzszej jakosci :lol2::lol2:

 

 

Co to znaczy -litwinska- ??? hahaahahahah Levadia jest Estońska.

Ja myślę jednak, że ten komunikat o kupnie Serie A przez Canal + Group to jednak przesądza sprawę... Chyba czas po 9(!) latach na zmianę platformy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że nie pobędzie sezon czy dwa tak jak Belgijska czy Portugalska. Czas ,aby na PF któraś liga do szkockiej i Eredivisie zagościła juz na stałe (tak wiem-nie ma nic na stałe, ale umówmy się ,C+ ma tak na prawdę swoje ligi na stałe i CP też mógł by się o taką rzecz postarać. A nie coś pokażą jeden sezon i to znika potem). Argentyńska liga to na prawdę wysoki poziom. Lepszy niż w dwóch wcześniej wymienionych i oczywiście lepszy niż w lidze ukraińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W koncu nie mam powodu do narzekań. Goooooooooooolllasssoo! Jeszcze tyko meksykanska albo turecka i nie potrzebuję nic oprócz futbolu i extra. Mam nadzieje ze CP doda tez Syfkluby po nowym roku i w rezultacie BRASILEIRAO SERIE A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...