Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę chcecie, by moderator zamknął Wam temat i do końca roku, żebyście nie mieli gdzie się wypowiadać/narzekać/offtopować? Na szczeście, jak tylko kanały HBO zagoszczą na CP, na ten temat zostanie wreszcie założona kłódeczka. :roll: Ja nie mogę, jakie to podniecenie u abo CP wywołuje te HBO, na platformie n tak nie ma :P

 

Proszę mnie nie obrażać, wcale nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tutaj taki temat to po co jeszcze w dziale poświęconym n-ce pisać? :P

No trudno, by abonent n pisał o dołączeniu HBO do swojej platformy w dziale CP :P

 

@andyg, to sio stąd :lol:

 

W Nowy Rok zrobi się temat ogólny o paczce HBO w dziale "Polskie kanały..." i będą pisać wtedy wszyscy. Jeśli ktoś jeszcze nie wie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He może jak ten temat zostanie zamknięty to przeniosą się ludzie do Stanu aktualnego

Jeszcze tego by brakowało :P

 

W Nowy Rok zrobi się temat ogólny o paczce HBO w dziale "Polskie kanały..."

Chyba gdzieś widziałem osobne tematy o HBO i HBO2... zaraz poszukam i uporządkuje co nieco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w temacie ewentualnej promocyjnej emisji paczki HBO dla abonentów CP...

Jak wszyscy wiemy CP szeroko zapowiada wprowadzenie kanałów HBO z dniem 1 stycznia 2008. Co mogę potwierdzić mailem otrzymanym z ICOK:

 

Szanowny Panie

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia 2008 r. do naszej oferty dołączą programy HBO, HBO2 oraz HBO Comedy. Szczegółowe informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco na stronie internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl, telefonicznie oraz listownie

 

Brzmi to jak reklama tego iż dnia 1 stycznia roku pańskiego 2008 kanały te znajdą się w ofercie CP??

Moim zdaniem tak :)

No ale niestety nic nie wiadomo jak i gdzie płacić za owe kanały.

Więc co się stanie jeśli dnia 1 stycznia nie będziemy mieli dostępu do tych kanałów??

Wiadomo co, że zostaliśmy nabici w butelkę czyli oszukani (Wprowadzeni w błąd).

Jednakże w tym momencie następuje złamanie pewnego prawa nas konsumentów. Otóż tego, że reklama nie może wprowadzać w błąd.

Więc ja jestem w miarę spokojny... a jak nie będzie HBO to pisze skargę do UOKiK na CP. Wtedy ONI im się dobiorą do d... Wy też tak zróbcie im nas więcej tym gorzej dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze cieszyć sie trzeba z tego co dołącza CP a nie tylko narzekać.

 

Wiadomo im więcej kanałów tematycznych tym opłaty wyższe.

 

A czy większość abonentów ma budżet domowy przygotowany na ewentualne podwyżki, zastanówcie się trochę nad tym dołączaniem kanałów.

Fakt jest radość jak coś dołączą, ale nie wymagajmy aby dołączali więcej , na to trzeba czasu, wszystko zależy od negocjacji a na to składa sie bardzo wiele czynników. :twisted:

 

 

 

 

A i przy okazji:

 

Spektrum dostaniesz chyba ostrzeżenie za takie pisanie

 

 

 

Czyli chcesz mi dać do zrozumienia ze to forum nie jest demokratyczne i wolność słowa jest przestępstwem tak jak na Białorusi :?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcecie, by moderator zamknął Wam temat i do końca roku, żebyście nie mieli gdzie się wypowiadać/narzekać/offtopować? Na szczeście, jak tylko kanały HBO zagoszczą na CP, na ten temat zostanie wreszcie założona kłódeczka. :roll:Ja nie mogę, jakie to podniecenie u abo CP wywołuje te HBO, na platformie n tak nie ma :P

 

Platforma n tez nie musiala tak walczyc o te kanaly. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przepraszam jeśli już było, posiadam Sagema i na kanałach HBO mam pustą fonię,obraz , ale EPG mi się pokazuje. Czy na wszystkich dekoderach tak jest?

Jeśli nie jest to czy 1 stycznia będę mógł spokojnie odebrać te kanały czy muszę pędzić do sklepu i kupić nowy dekoder Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przepraszam jeśli już było, posiadam Sagema i na kanałach HBO mam pustą fonię,obraz , ale EPG mi się pokazuje. Czy na wszystkich dekoderach tak jest?

Jeśli nie jest to czy 1 stycznia będę mógł spokojnie odebrać te kanały czy muszę pędzić do sklepu i kupić nowy dekoder Polsatu.

Cyfrowy Polsat na pewno się postara, by żaden abonent nie miał problemów z odbiorem kanałów. Są to jeszcze testy (plansze informacyjne). Spokojnie, już za niedługo te kanały będą włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą włączone dla tych, którzy mają inne dekodery niż Sagemy :P mam nadzieję, że Ci ludzie nie będą poszkodowani i będą mogli oglądać te kanały kiedy będą dostępne dla wszystkich.

Jeżeli Cyfrowy Polsat jest porządną firmą (a wydaje mi się, że jest), to powinien się o to jak najbardziej się postarać. Starszy abonent to nie znaczy, że gorszy, bo właśnie dzięki nim operator mógł rozwijać swoje możliwości dalej do przodu i dojść do takich wyników jak dzisiaj. Na początku gdy startował CP i w wyniku tego byłby brak zainteresowania tamtejszych klientów, operator nie mógłby zaistnieć na polskim rynku. O najstarszych "dawcach chleba" nie wypada zapominać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...