Skocz do zawartości

Kiedy CP z NTC (DVB-T)?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość oglądania kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Od kilku dni możliwość taką posiadają abonenci C+, którzy mogą już oglądać kanały testowe (na wybranych obszarach i niektórych dekoderach). Stało się to dzięki nowej wersji oprogramowania która umożliwia odbiór DVB-S oraz DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne CP myśli nad Dvb-T bo za niedługi czas C+ może zacząć się reklamować,że można u nich oglądać Polsat.

Póki co do Dvb-T ma dostęp niewielka grupa ludzi na terenie Polski, a na dodatek część z nich nie wie wogóle co to Dvb-T.

Jak się zapytałem kolegi co ma Cyfrę + czy wie że teraz Cyfra w dekoderze hd oferuje możliwość odbierania Dvb-T to zapytał sie mnie co to jest Dvb-T bo o hd coś tam wie, ale o Dvb-t To jeszcze nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , ale moim zdaniem , instalacja oprogramowania Dvb-t w tunerach satelitarnych jest zbytecznym dodatkiem , który podniesie tylko cenę takiego tunera .

Wychodzę z założenia , że telewizja naziemna nadaje ( będzie w przyszłości ) kanały , które są odbierane z satelity , więc po co jeszcze montować dodatkowo antenę naziemną , kolejny gadżet ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość oglądania kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Od kilku dni możliwość taką posiadają abonenci C+, którzy mogą już oglądać kanały testowe (na wybranych obszarach i niektórych dekoderach). Stało się to dzięki nowej wersji oprogramowania która umożliwia odbiór DVB-S oraz DVB-T.

 

Abo Polsatu nie otrzymaja na razie takiej możliwości bo nie maja tunków DVBT...

troszkę dziwnie to pytanie zadałeś bo to nie oprogramowanie umożliwia odbór DVBT a tuner DVBT wbudowany w dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony po co CP ma dawać dekodery z wbudowanym DVB-T? Przecież w NTC idzie jak na razie TVP1, TVP2. TVP Info i Polsat (oczywiście zmienia się to w zależności od miejsca w Polsce i nadajnika). Polsat w najniższym pakiecie posiada te programy więc to może być przyczyna dlaczego nie musi takich dekoderów wprowadzać. N-ce i Cyfrze zależy ponieważ mogą uzyskać dostęp do "darmowego" Polsatu bez podpisywania stosownych umów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, kiedy do oferty dekoderów CP, dojdzie dekoder HD PVR, który ma mieć mozliwość odbierania DVB-T.Dekoder ten, ma się pojawić na jesiieni tego roku. Na innych odbiornikach, DVB-T nie pooglądasz.

 

Z tego co wiem, a zasięgnąłem info od przedstawiciela to dekoder będzie w tym roku, ale nie jest powiedziane, że to będzie właśnie HD PVR + DVB-T, tylko oddzielna konstrukcja.

 

//Edit 11.05.2009r.

Nie jest też powiedziane, że HD PVR nie będzie miał możliwości obsługi DVB-T :) specyfikacji przecież nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...