Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Pisane już było..nie ma już chyba sensu roztrząsać.

Owszem są aktualizacje , które nie zawsze modernizują usługe a efekt jest wręcz odwrotny od zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

- brak możliwości oglądania np wybranego tytułu od momentu gdzie skończyło się wcześniej oglądać

- poprzestawiane odcinki, programy, czasami są inne programy niż sugeruje tytuł VOD, brak odcinków  itd.

Ogólnie można odnieść wrażenie niedbalstwa ze strony operatora.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz opuścić PC+.

Wziąć Canal+Online (dla niezależnego płacić za to , choć to wybrakowany produkt sam tak piszesz) Do tego masz zamiar być abo UPC lub Orange czy jakiegoś innego oparatora? To ci się opłaca?  😁

Obecnie masz w PC+ (satelitę , Canal+Online , NC+GO) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Daje im pół roku na poprawę.  :P

A na serio , coraz mniej wierzę , że usługa będzie bardzo dobrze kiedyś  działać  i zostaną udostępnione treści 4K...

Kto wie może Viaplay zachwyci , że bez żalu zrezygnuję z oferty PC+ ( Canal+przez internet) czas pokaże.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Daje im pół roku na poprawę.  :P

A na serio , coraz mniej wierzę , że usługa będzie bardzo dobrze kiedyś  działać  i zostaną udostępnione treści 4K...

Kto wie może Viaplay zachwyci , że bez żalu zrezygnuję z oferty PC+ ( Canal+przez internet) czas pokaże.

Na zagranicznych stronach można przeczytać o tym, że sporo błędów w działaniu ma również ich rodzima usługa, czyli myCANAL. Stąd też nie wydaje mi się, żeby u nas nastąpiła jakaś znacząca poprawa. 

No, ale kto wie. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

To napisz gdzie jest wybrakowany, bo ja używam i jestem zadowolony. Zrezygnowałem dla serwisu z abonamentu C+ w UPC.

Czy mógłbyś przybliżyć, dlaczego warto zrezygnować z abo C+ w UPC na rzecz Canal+ przez Internet? Mi by brakowało nagrywania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Dołączono ostatnio Polsat Jim- Jam?

Jeden kanał zwiększył ilość programów live...od wczoraj jak sprawdziłem.

Nadal brakuje Sundance i H2.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

2 x wysłane ponownie uprawnienia od konsultantów i ..czekam.

To tak jakby ktoś się pytał,  dlaczego usługa nie spełnia moich  oczekiwan ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś przybliżyć, dlaczego warto zrezygnować z abo C+ w UPC na rzecz Canal+ przez Internet? Mi by brakowało nagrywania...
Dla bogatej biblioteki VOD (obszerniejszej niż miałem w UPC), wszystko co jest na C+ jest dostępne na życzenie, nie trzeba nic nagrywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x wysłane ponownie uprawnienia od konsultantów i ..czekam.
To tak jakby ktoś się pytał,  dlaczego usługa nie spełnia moich  oczekiwan ;-)
Ja docelowo zostanę tylko z C+ i prawdopodobnie z HBO. Nie interesują mnie podstawowe kanały, bo te mam w kablu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Do końca roku wyjaśni się co do HBO Max.

Dobrze , że do końca umowy zostało kilka miesięcy i okaże się  jak operatorzy cenowo podejdą do tego serwisu.

W tym Canal+ przez internet.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Do końca roku wyjaśni się co do HBO Max.

Dobrze , że do końca umowy zostało kilka miesięcy i okaże się  jak operatorzy cenowo podejdą do tego serwisu.

W tym Canal+ przez internet.

Bardziej ciekawe jak będzie wyglądać sprawa Disney+ w Polsce, we Francji Canal+ ma na wyłączność może odpuścili premier league bo dogadali się z amerykanami na Disney+ również na wyłączność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...