Skocz do zawartości

Telefon stacjonarny - Czy ktoś jeszcze go posiada?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie jestem już na bieżąco ze stacjonarnymi, ale na przykładzie swojej ciotki. 

Korzysta ze stacjonarnego w Orange i tylko z telefonu. 

Ma abonament w cenie 80zł miesięcznie i w nim darmowe minuty wyłącznie na telefony stacjonarne. 

Kosmos.

Najwyraźniej konsultanci widzą, że mogą sobie na to pozwolić i oferują tak żenujący abonament. Moi rodzice mieli do ubiegłego roku abonament w Netii(na łączach miedzianych), 40 zł i rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne.  

Rok temu przeszli na stacjonarny od Orange bo mają tam już pakiet Orange Love internet + telewizja i Orange dokłada stacjonarny za free. Dlatego też mimo że przerzucili się całkowicie na komórki to stacjonarny ciągle jest aktywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to jakiś bardzo stary abonament po prostu który przeszedł na umowę bezterminową.

Tyle że ciotka ma 80lat i wyobrażenie o tym jak wyglądają współczesne usługi telekomunikacyjne minimalne.

Dla niej ważna jest ciągłość że telefon ma aktywny. To bardziej kamyczek do jej najbliższej rodziny, że nie zainteresowali się tematem i nie obniżają jej kosztów, bo przecież na emeryturze raczej mało komu się przelewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.01.2023 o 18:39, Darek z Ozimka napisał(a):

Czy w dobie smartfonów i dostępu do szybkiego Internetu ktoś jeszcze posiada telefon stacjonarny? Ja muszę przyznać, że moi rodzice jeszcze posiadają telefon stacjonarny, a dokładniej jest to Siemens Gigaset A140.

Ja rok temu zastanawiałem się nad zakupem Telefonu stacjonarnego na kartę SIM, ba nawet do tego celu kupiłem fajny złoty numer, ale ostatecznie plan upadł, a numerek trafił do jednej z komórek. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...