Skocz do zawartości

Skrajna pazerność TVN


maresz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat kiedys emitowal o wiele wiecej reklam ale teraz te proporcje sie wyrownały.

na szcescie ma pakiet canal plus i za 29 zl miesiecznie mam filmy bez przerywania reklamami, w formacie 16;9 i w dobrej jakosci.

A jak sie nei uda czegos w dany dzien zobaczyc sa powtorki danego filmu w inne dni albo na c+ albo c+film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypomniało mi się.Dopiero teraz ,bo dawno nie oglądałem filmu przerywanego reklamami.To co mnie drażni,to miejsce przerwania filmu ową reklamą.Np seriale już "fabrycznie "mają zrobione miejsca,gdzie ma wejść reklama.Ale oczywiście żadna polska stacja nie skala się by z nich skorzystać,tylko często przerywają film dosłownie w pół słowa.Co już jest [beep]kie.Po prostu filmy są przerywane w szczególnie bezmyślny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Radiopolski niedawno pewien użytkownik chwalił się, że podczas trwania reklam i zwiastunów na Polsacie wyszedł do sklepu, zrobił zakupy i gdy wrócił to jeszcze załapał się na kilka spotów z tego bloku. Może warto sprawdzić czy to się uda też w przypadku TVN-u :) Choć ja mam do sklepu niemały kawałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja spokojnie bym zdążył, choć do sklepu mam 0,5km. 8)

Dziś oglądałem na TVN film "Wiedźmy". Była tylko jedna przerwa reklamowa, ale za to jaka... :shock: Zdążyłem naoglądać się TVP Info, przejrzeć 13 kanałów sportowych i "zwiedzić" poł listy. :D Można zapomnieć, co było przed reklamami. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Ja spokojnie bym zdążył, choć do sklepu mam 0,5km. 8)

Dziś oglądałem na TVN film "Wiedźmy". Była tylko jedna przerwa reklamowa, ale za to jaka... :shock: Zdążyłem naoglądać się TVP Info, przejrzeć 13 kanałów sportowych i "zwiedzić" poł listy. :D Można zapomnieć, co było przed reklamami. :lol2:

A podczas tej przerwy wyemitowali m.in. 2 bloki Mango :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie drażni,to miejsce przerwania filmu ową reklamą.Np seriale już "fabrycznie "mają zrobione miejsca,gdzie ma wejść reklama.Ale oczywiście żadna polska stacja nie skala się by z nich skorzystać,tylko często przerywają film dosłownie w pół słowa.

Zwłaszcza AXN ostatnio lubi tak robić. Jeszcze jakiś czas temu dobrze im wychodziło umieszczanie reklam własnie w miejscu gdzie taka reklama powinna być.

Jednak trzeba też pamiętać że większość seriali, które standardowo mają zrobione miejsca gdzie ma wejść reklama są z USA. Tam nieco inaczej emituje się bloki reklamowe. U nas podczas 40 minutowego serialu mamy dwa bloki reklamowe, które trwają po ok. 5 minut (czasem nieco więcej). W USA podczas takiego odcinka serialu jest 5 przerw reklamowych, ale za to trwają one ok. 3 minuty.

W UK też bloki reklamowe nie są emitowane w tych miejscach zrobionych pod reklamę w USA. Z tym że oni nie przerywają też serialu w połowie sceny jak u nas się to często zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN oraz inne telewizje w Polsce mogłyby zastosować sposób z reklamami z MTV, gdzie zawsze podczas spotu reklamowego pojawia się licznik odmierzający czas do końca reklam. To jest nawet dobry pomysł, bo przynajmniej widzowie nie są źli na przedłużające się reklamy, a znudzeni najczęściej przełączają na inny kanał. A wiadomo, że nie zawsze uda się przełączyć znów na oglądany film lub program równo z zakończeniem reklam. Dlatego często części programów są po prostu "przegapiane" właśnie przez reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, tyle że wtedy odstraszyłby widzów :lol2: Co byś zrobił, gdyby pojawił się napis:

Jeszcze tylko 15 minut

:D U nas to by się raczej nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...