Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swordfish, @michael112 To co oferuje player w związku z CANAL+ to oferuje pakiet CANAL+ Prestige z możliwością zalogowania się do CANAL+ online (subskrybenci, którzy zakupili pakiet w playerze przed 1 lipca 2022). Tacy subskrybenci posiadają dostęp do pozostałych kanałów tematycznych jak i sportowych, które się znajdują w pakiecie CANAL+ (ten ze sportem). W CANAL+ online jest możliwość podpięcia karty, i możliwość wyboru dodatkowych pakietów (m.in. HBO, NETFLIX, FUN&NEWS, czy te na specjalne okazje).

 

Cytat

Jeśli posiadasz jeden z pakietów CANAL+, ELEVEN SPORTS, UNLIMITED lub HBO (pochodzący z dystrybucji CANAL+, czyli zakupiony w Playerze przed 1 lipca 2022 roku), możesz zarejestrować się w CANAL+ online i korzystać z serwisu w ramach usługi kupionej w sklepie Player.

https://pomoc.player.pl/canal+_laczenie_konta

Nie wiem jak wygląda sytuacja dla osób, które wykupywali pakiet CANAL+ w playerze po 1 lipca 2022.

 

Prawdopodobnie płatne pakiety mają zniknąć z playera, nie podali terminu. Eurosport Extra ma działać ponoć do końca tego roku.

 

Dużo się mówi, że nowe kanały sportowe nie mają trafić do pakietu CANAL+ (ten ze sportem), tylko do specjalnego dodatkowego pakietu. Jak będzie, okaże się w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gizior89 mam właśnie za dychę, bo anulowałem Playera, ale nie zrobiłem tego samego dla Eurosport Extra, bo myślałem, że jak bazowy wyłączę, to samo stanie się z drugim z automatu. Myliłem się i został mi za dyszkę, bo nie odpinałem karty. Co do supportu, zgoda, różne osoby tam zatrudniają. Wprost napisałem, bez czajenia, że mam goły pakiet i po konsultancie to spłynęło. Ale co dalej już nie umiał odpowiedzieć, taka korporacyjna mowa-trawa, że będą w swoim czasie komunikaty, bla, bla. Pakiet sobie zostawiam, w tej cenie może być jako nadmiarowy zapas. Zresztą zobaczymy jak w lipcu będzie z transmisjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bułgar Plany odnośnie Eurosport Extra są jasne, stopniowe wygaszanie i ludzi odejdą sami.

Spójrz dzisiaj na zakładkę SpeedwayGP, brak wczorajszego GP z Gorzowa. Żeby odtworzyć trzeba wejść na kanały i TTV. Tour de France to samo. Wchodzisz w zakładkę i brak tegorocznych etapów.

Sprawdzałem apke na telefonie z Android i Apple TV.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, picassopawel napisał(a):

Spójrz dzisiaj na zakładkę SpeedwayGP, brak wczorajszego GP z Gorzowa. Żeby odtworzyć trzeba wejść na kanały i TTV. Tour de France to samo.

Wystarczy wybrać filtrowanie i masz dostęp do poprzednich siedmiu dni z pełnym programem do wyboru.

Niczego nie brak. Nie trzeba wybierać żadnych kanałów.

20 minut temu, picassopawel napisał(a):

 Tour de France to samo. Wchodzisz w zakładkę i brak tegorocznych etapów.

A w Max jest już taka zakładka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...