Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.08.2023 o 20:18, k05 napisał(a):

Dla kogoś,  kto oglada te TVN-owskie programy to w sumie niezła promocja. Sezon ramowkowy trwa 12 tygodni od września do listopada, więc jak ktoś aktywuje pakiet na początku września to sobie obejrzy to wszystko przynajmniej w niższej cenie. Zawsze lepiej zapłacić 40zł niż 60zł. Chociaż oczywiście do promocji 50zł czy nawet 90zł za rok to nie ma żadnego porównania. 

Ja sama kilka filmów rocznie, Wojewódzkiego i czasami coś z TTV. Ale mam siostrę i rodzicielkę, którzy oglądają Na Wspólnej i inne seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman to dlatego, że mają przede wszystkim filmy z Monolithu w swojej ofercie. Stąd też dużo filmów po C+. 
 
Sam, jak jeszcze miałem Playera, obejrzałem dwa starsze filmy - "Monster" i "Diana". Oba też z resztą z Monolithu. 
Jeśli zależy wam na starszych produkcjach Monolithu, to jest ich kilkaset w CDA Premium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 20:07, zerojedynkaX napisał(a):

Można już płacić blikiem lub przelewem.  3 miesiące w cenie dwóch ( 40 zł ). Właśnie skorzystałem.

Trzeba dodać, że oferta obowiązuje do 12.09.2023. Przy wyborze płatności odnawialnej po pierwszych 90 dniach pakiet odnowi się w cenie 20 zł na 30 dni, czyli nie ma ciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można kilkakrotnie skorzystać z tej promocji ( 40zł na 3 miesiące) i potem kolejno korzystać aż do wyczerpania ?

Mnie kończyła się promocja (rok za 119 zł) we wrześniu i właśnie skorzystałem teraz z tej powyższej. Okazało się że tamta została przerwana i po wyczerpaniu nowej zostanie włączona. Mam w ten sposób z głowy do 20 grudnia.  A gdyby ponownie np. 3 razy skorzystać z tej (max do 12 września) to leciało by jedna za drugą ?  Ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał(a):

Ciekawe czy można kilkakrotnie skorzystać z tej promocji ( 40zł na 3 miesiące) i potem kolejno korzystać aż do wyczerpania ?

Mnie kończyła się promocja (rok za 119 zł) we wrześniu i właśnie skorzystałem teraz z tej powyższej. Okazało się że tamta została przerwana i po wyczerpaniu nowej zostanie włączona. Mam w ten sposób z głowy do 20 grudnia.  A gdyby ponownie np. 3 razy skorzystać z tej (max do 12 września) to leciało by jedna za drugą ?  Ktoś wie ?

Ja w takim przypadku miałem komunikat, że nie można aktywować oferty bo ta już jest aktywna (tej samej oferty). Jak kiedyś podobnie jak Ty wykupiłem pakiet na 12m mając ofertę na start na bodaj 3 miesiace, została ona przerwana i niewykorzystany okres przepadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał(a):

Mnie nie udawało się przedłużyć pakietu za 49 na 12 m gdy takowy miałem aktywny. Nie wiem jak jest obecnie ale raczej nic sie nie zmieniło.

To dziwne, bo ja bez problemu wtedy kupiłem na 2 lata, Blik i karta. Podejrzewam, że tutaj jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał(a):

Mnie nie udawało się przedłużyć pakietu za 49 na 12 m gdy takowy miałem aktywny. Nie wiem jak jest obecnie ale raczej nic sie nie zmieniło. Kolega @lakiman chwalił się, ze wykupił pakiet z obecnej promocji. Może spróbuje go przedłużyć.

Spokojnie się przedłuża pakiet, ale przy podanej karcie. Nawet obsługa Playera napisała, że się przedłuży pakiet roczny jeśli mam go aktywnego 

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bredny nie piszę o przedłużeniu tylko o wykupieniu pakietu przy już aktywnym.

14 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To dziwne, bo ja bez problemu wtedy kupiłem na 2 lata, Blik i karta. Podejrzewam, że tutaj jest podobnie.

Miałeś po prostu szczęście. Jednym działało a inni mieli komunikat że nie mogę aktywować pakietu który już jest aktywny.

@lakiman źle przeczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż tłumaczę, że miałeś szczęście. Ja nie miałem i nie mogłem dokupić. I nie tylko ja. Gdyby było inaczej nie marnowałbym czasu na dyskusję. Płatność nie miała znaczenia. "Nie możesz aktywować usługi która już posiadasz." Tak to mniej więcej brzmiało.

https://www.pepper.pl/promocje/player-bez-reklam-na-rok-598137

 

 

11448483_1.jpg

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza płatność Blik 29.09.2021. Druga płatność kartą 28.03.2022. Coś długo to szczęście działało.

@Pawel może dali tą samą promocję w różnym czasie z rożnym ID i dlatego u mnie zadziałało 😀

Z drugiej strony słynna promocja za 1 zł sumowała się bez problemu.

 

6372684.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danielek125 napisał(a):

US Open w playerze:

Transmisje ze wszystkich kortów

Dodatkowe kamery

- Siłownia

- Sala konferencyjna

- Multikort z polskim komentarzem

I można wybrać oryginalny przekaz dźwiękowy z kortów. Do pełni szczęścia brakuje tylko jakiegoś multiview.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2023 o 23:28, Pawel napisał(a):

Toż tłumaczę, że miałeś szczęście. Ja nie miałem i nie mogłem dokupić. I nie tylko ja. Gdyby było inaczej nie marnowałbym czasu na dyskusję. Płatność nie miała znaczenia. "Nie możesz aktywować usługi która już posiadasz." Tak to mniej więcej brzmiało.

https://www.pepper.pl/promocje/player-bez-reklam-na-rok-598137

 

 

11448483_1.jpg

Wystarczyło zwyczajnie zrezygnować z poprzedniej oferty i włączyć nową. Ja tak zrobiłem kilka miesięcy przed aktywacją kolejnego roku. I poleciał nowy. A stary pakiet jest w toku do aktywacji po aktualnym.

 

Mam rok do 27 października a potem jeszcze dwa pakiety, łącznie do czerwca 2024. I zastanawiam się czy jest sens brać kolejny rok, skoro prawdopodobnie będzie połączenie oferty z Max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bredny napisał(a):

Wystarczyło zwyczajnie zrezygnować z poprzedniej oferty i włączyć nową. Ja tak zrobiłem kilka miesięcy przed aktywacją kolejnego roku. I poleciał nowy. A stary pakiet jest w toku do aktywacji po aktualnym.

 

Nie wystarczyło. Nie było takiej opcji jak rezygnacja. Przeczytaj dokładnie komunikat na screenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...