Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, swordfish napisał(a):

W TVN24 GO dalej bez zmian. Tam nadal jest pakiet roczny za 100 zł. 

Player i TVN24 GO mogą nadal istnieć jako osobne serwisy, ale kto wie jak ostatecznie będzie z tym Max.

To nie usuwaliby pakietu rocznego Player.

Półrocznego zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rafal761 napisał(a):

Najlepsze, że te powyżej podane linki do rocznych pakietów ciągle działają i właśnie przedłużyłem na rok.

To są linki do samych płatności, których zapomnieli usunąć. Jak będą chcieli to i tak usuną ci konto, a resztę kwoty zwrócą na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, rafal761 napisał(a):

Najlepsze, że te powyżej podane linki do rocznych pakietów ciągle działają i właśnie przedłużyłem na rok.

Które działają? Mam na myśli pakiet bez reklam. Bo u mnie żaden z archiwalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zuzia napisał(a):

Które działają? Mam na myśli pakiet bez reklam. Bo u mnie żaden z archiwalnych.

No bez problemu zadziałał mi ten link z reklamami (za 79zł), zapłaciłem przelewem on line, mam potwierdzenie na mailu i na koncie w player informacja, iż pakiet jest ważny do sierpnia 2024 (obecny był jeszcze aktywny, termin kończył się właśnie w przyszłym miesiącu)

Edytowane przez rafal761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że sobie nie nabiłam, ale z drugiej strony, czy nie anulują tych nabitych ze zwrotem kasy... Z Max będzie zapewne jak w USA, drożej, tak, czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał(a):

Zawsze mieli problemy z podlinkowaniem ofert. Te za 50 zł też działały o wiele dłużej niż powinny. Oferta dawno wycofana a ludzie przedłużali z linków bezpośrednich.

 

@rafal761 często przerywają film reklamami?

 

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

@rafal761 często przerywają film reklamami?


Na jeden program są dwa-trzy pasma reklamowe po ok. 2-3 minuty.

Za pakiet z reklamami to ja dziękuję. Oglądanie w podróży to jakaś katorga. Niech tylko na chwilę zniknie internet to będzie trzeba jeszcze raz zobaczyć cały blok reklamowy. Oczywiście nie wiem jak jest teraz, bo z reklamami to oglądałem już ponad rok temu, ale jeśli nadal tak jest to oglądanie tylko ze stabilnym łączem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziwna ta ich polityka. Starsze rzeczy i tak wrzucają do darmowego VOD, a więc jaki sens kupować pakiet z reklamami? Poza tym - w tym roku ich produkcji jest naprawdę mało. Widać oszczędności. Do końca roku pewnie będą max. 3 seriale - "Lipno" od 18.08 oraz kolejne sezony "Skazanej" i "Szadzi". Mało, a cena znacznie większa niż poprzednio. 

 

Gdy zablokują roczny pakiet to taniej będzie wziąć pakiet Playera w C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

 

Za pakiet z reklamami to ja dziękuję. Oglądanie w podróży to jakaś katorga. Niech tylko na chwilę zniknie internet to będzie trzeba jeszcze raz zobaczyć cały blok reklamowy. Oczywiście nie wiem jak jest teraz, bo z reklamami to oglądałem już ponad rok temu, ale jeśli nadal tak jest to oglądanie tylko ze stabilnym łączem. 

Masz rację, ale rzadko w sumie tam coś oglądam więc dla mnie nie warto dopłacać. Ale na dłuższą metę jest to rzeczywiście denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie fair. Roczna subskrypcja zawsze jest tańsza niż miesięczna , nie tylko w Player.  Nawet te 159 zł to jest taniej niż 20 zł x 12 miesięcy.

Poza tym płatność BLIK-iem jest wg. mnie bezpieczniejsza no i niezobowiązująca. Nie zapłacę, nie mam. Nie muszę się wypisywać z subskrypcji.

Trochę szkoda, bo od 2020 roku korzystam non-stop z tej platformy. Jak nie zmienią opłat rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...