Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapłaciłeś za dostęp do kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2. Nie bylo zagwarantowane, ze obejrzysz wszystkie mecze turnieju. Taką możliwość daje player. pl. Także wiem za co zapłaciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić tak jak w Niemczech i Austrii.

Tam posiadacze SKY'a mają dostęp do Eurosport 1 i 2 oraz 9 kanałów Eurosportu 360 które włączają się automatycznie przy większych imprezach takich jak np. Roland Garros, więc mamy do wybóru 11 kanałów, a jeśli komuś ciągle mało to może sobie dodatkowo wykupić Eurosport Player ale to tak tylko na marginesie bo u nas to nie nastąpi :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką niby mentalność niewolnika? Warunki są jasne, gdy się wykupuje dany pakiet. Transmisje ze wszystkich spotkań turnieju są w ramach pakietu Eurosport Extra, nikt nie gwarantował, że przy posiadaniu dostępu do dwóch kanałów będzie się miało wszystko. Poza tym nikt do wykupowania tego czy innego pakietu albo usługi nie zmusza.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aandin napisał:

mentalność niewolnika

Bo biedactwo musi dopłacić do Playera :D straszne 

5 minut temu, Przemolo napisał:

nachalnie zachęca

Masz wybór, nie musisz kupować dostępu :)

5 minut temu, Przemolo napisał:

występy Polaków powinny być do obejrzenia w szerszym dostępie

Bo wy tak chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemolo napisał:

(...) ale występy Polaków powinny być do obejrzenia w szerszym dostępie .

 

A co stoi na przeszkodzie, aby szersze grono widzów oglądało występy Polaków? Dla chcącego nic trudnego, a problemem u wielu tak prawdę jest niechęć do wydawania kilkunastu zł, a nie brak możliwości oglądania konkretnych transmisji.

 

Mało kto lubi dopłacać za coś ekstra, ale takie są realia. Mamy wybór: oglądania wszystkiego tego co nas interesuje, albo ... czasem będzie z tym problem. Wybór jest prosty: płać albo płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW na szczęście Wisła spadła z Ekstraklasy rozumiem , że już wykupujesz Polsat Box Go bo chyba nie liczysz , że wszystkie mecze Wisły obejrzysz w kanałach linearnych . Bronicie kogoś w czym nie macie racji , jak będę chciał coś obejrzeć to i tak obejrzę bez wykupywania dodatkowej usługi bo potrawie takie coś znaleźć w Internecie ale tu chodzi tylko o przyzwoitość tak się nie zachowuję stacja która na honor tylko chciwe mendy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Przemolo napisał:

rozumiem , że już wykupujesz Polsat Box Go bo chyba nie liczysz ,

Mam dostęp do polsat box go za całe 10 zł miesięcznie i nie robię z tego problemu ze muszę wykupić jakiś pakiet, mając c+ :)

Ty natomiast pyro płaczesz, że trzeba płacić dodatkowo za tenis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemolo napisał:

 jak będę chciał coś obejrzeć to i tak obejrzę bez wykupywania dodatkowej usługi bo potrawie takie coś znaleźć w Internecie ale tu chodzi tylko o przyzwoitość tak się nie zachowuję stacja która na honor tylko chciwe mendy .

 

Wybacz kolego, ale przyzwoitość to cecha, której to ewidentnie Tobie brakuje. Tylko "chciwe mendy" (czy bardziej "skąpe mendy") oglądają pirackie transmisje sportowe w internecie. Przyzwoity człowiek w takiej sytuacji daje sobie wybór: albo płaci i ogląda, albo nie płaci i nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jest obojętne, was powinni strzyc za każdy obejrzany mecz. Dzięki takim jak wy cwaniactwo Eurosportu kwitnie. Właśnie dlatego jestem zwolennikiem serwisów streamingowych bo tam nikt drugi raz nie wychciewa kasy za to samo. 

3 minuty temu, grreg2084 napisał:

albo płaci i ogląda, albo nie płaci i nie ogląda.

Ja zaplacilem za Eurosport a oni mnie próbują zrobić w uja więc z czystym sumieniem ogjądam lewe streamy w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, aandin napisał:

tam nikt drugi raz nie wychciewa kasy za to samo. 

Żebyś się nie zdziwił że w streamingu też są i będą dodatkowo płatne transmisje PPV :)

23 minuty temu, aandin napisał:

oni mnie próbują zrobić w uja

Ale gdzie ktoś Ci obiecał że będą w kanałach Eurosport? :D kto Cię zrobił w uja? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kirk napisał:

Zapłaciłeś za kanały telewizyjne Eurosportu czy za pakiet Eurosport Extra?

Ale gdzie jest granica roszczeniowości a cwaniactwa stacji? Czyli mógłbym zostać wyrolowany przez Polsat jeśli wykupiłem dostęp do kanałów PSP ze względu na LM a oni mogli by np. wtorkowego półfinału nie pokazać w PSP tylko walnąć w PPV i wtedy też byś mi powiedział, ze podpisałem umowę na PSP bez względu na to co będzie tam emitowane a nie na LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz mówisz o czymś innym. Już pomijam fakt, że taka sytuacja byłaby niemożliwa, bo Polsat jest zobligowany umową do takiego, a nie innego trybu pokazywania rozgrywek. Ale jeśli przy podpisywaniu umowy mówiono by, że PSP pokaże na swoich antenach wszystkie mecze LM, a potem by coś takiego zrobiono, co opisałeś, to byłoby to wtedy nieuczciwe.

Natomiast w przypadku Eurosportu od dłuższego czasu było jasne, że dostęp do wszystkich spotkań będzie w ramach Eurosportu Extra (nawet jeśli to jest nazwa od niedawna używana, ale to szczegół), nikt natomiast nie obiecywał transmisji wszystkich wydarzeń na antenach telewizyjnych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też jest jednak coś innego. Eurosport nie obiecywał, że wszystkie mecze reprezentantów Polski będą w kanałach linearnych. Ocena tego, czy to jest honorowe, czy nie, że się niektóre mecze naszych zawodników daje tylko w płatnym serwisie, to inna sprawa, ale nie można mówić, że Eurosport kogoś robi w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aandin napisał:

Mnie to jest obojętne, was powinni strzyc za każdy obejrzany mecz. Dzięki takim jak wy cwaniactwo Eurosportu kwitnie. Właśnie dlatego jestem zwolennikiem serwisów streamingowych bo tam nikt drugi raz nie wychciewa kasy za to samo. 

 

To się zdziwisz kolego w momencie, gdy w serwisach streamingowych niektóre transmisje będą dostępne tylko w ramach PPV (poza opłaconą subskrypcją).

 

10 godzin temu, Przemolo napisał:

To porównaj sobie Canal+ mecze Polek w tenisa zawsze są w kanałach linearnych

 

To, że zawsze są, nie znaczy, że zawsze tak będzie. Przecież w Eurosporcie do niedawna było tak samo, jak obecnie w C+. Po prostu czasy się zmieniają, a Ty masz problem oczywiste rzeczy zrozumieć. To Twój problem, a nie drugiej strony.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeśli chodzi o gry singlowe to jedynie mecz Magdy Linette z Martiną Trevisan nie był pokazywany w telewizji linearnej jeśli chodzi o występy Biało-Czerwonych. Przy okazji innych turniejów wielkoszlemowych bywało z tym gorzej. 

Dodam, ze trafiłem na player.pl i okazuje się, że przy okazji Rolanda Garrosa jest promocja i pakiet Eurosport Extra można nabyć za 10 zł. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wislok napisał:

przy okazji Rolanda Garrosa jest promocja i pakiet Eurosport Extra mozna nabyc za 10 zl. 

 

Nieprawda. To promocja tylko dla posiadaczy pakietu Player. Jeśli kogoś interesuje tylko Eurosport Extra (bez Playera), to musi zapłacić 15 zł (co nie zmienia faktu, że cena ciągle jest atrakcyjna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...