Skocz do zawartości

nagrzewający się bardzo nbox


medyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ciekawe jak to będzie jak coś się zepsuje......teraz to jeszcze a jak np po roku ? Mam nadzieje,że bez względu na czas dzierżawy w razie awarii jest wymiana

 

Wymiana na pewno ale gorzej jak kiedys powiedza ze to z winy uzytkownika i tak np. 300zl kary... :twisted:

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kara jest znacznie większa :P

 

Tak dla ścisłości przejrzałem cennik i kara (opłata) przy zniszczeniu/kradzieży "Nboxa HDTV", to 1000 zecików, a "Nboxa HDTV Recordera" 2000, czyli pewnie coś w granicach rzeczywistej ceny tych tunerków (no, może przy "Nboxie HDTV" trochę przesadzili - właśnie mógłby ktoś siedzący w temacie jakoś mniej więcej wycenić te odbiorniki???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś nawali to oddaję i w ten sam dzień chcę nowy ..Na tej samej zasadzie TP daje Liveboxy...Jak mi sie zepsuł -wymienili mi w ten sam dzień..jak dzierżawa to dzierżawa

To miałes duzo szczescie. Bo wiekszosc odpowiedzi TP na takie zapoytania to popsuty system czekam kilka dni na wymiane. A wracajac do tematu, ITI narobiło duzo szumu a podeszło do projektu centralnie nieprzygotowane. Napewno nie zbawiło by ich te 2-3 tygodnie kiedy to mogliby doprecyzowac oferte i podostraczac sprzet do punktów. I coraz głosniej sie mówi o wadliwej partii sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś nawali to oddaję i w ten sam dzień chcę nowy ..Na tej samej zasadzie TP daje Liveboxy...Jak mi sie zepsuł -wymienili mi w ten sam dzień..jak dzierżawa to dzierżawa

To miałes duzo szczescie. Bo wiekszosc odpowiedzi TP na takie zapoytania to popsuty system czekam kilka dni na wymiane. A wracajac do tematu, ITI narobiło duzo szumu a podeszło do projektu centralnie nieprzygotowane. Napewno nie zbawiło by ich te 2-3 tygodnie kiedy to mogliby doprecyzowac oferte i podostraczac sprzet do punktów. I coraz głosniej sie mówi o wadliwej partii sprzetu.

 

Na pewnobnie bynie zbawiło ale czy zyskali by taki rozgłos? Niewazne czy negatywny czy pozytywny-zaintersowanie jest i już.

Dowodem na to są liczne posty na forach jak to ludzie łaża po sklepach i wręcz żebrają o ich nboxy zamiast ich olać. Dziwi mnie rzesza tych co na nich psioczy a i tak idzie do sklepu i jak za komuny zapisuje sie po ich tunerek.

 

Edycja: bogdan425 - nie cytujemy postów, na które odpowiadamy zaraz pod nim. Patrz regulamin Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaliczyl zwiechę,kiedy wklepałem parametry innego transpondera,i po wyjściu z ukrytego menu,zaczoł tradycyjnie pobierać liste programów.Robil to chyba z 20 min!!! W rezultacie nic nie znalazł i się sam wyłączył.Po ponownym uruchomineiu stwierdziłem że,kanały przełączają się jeszce wolniej niż normalnie i nie ma EPG.Musiałem wpisać parametry podstawowego tranpondera,nbox wyszukał wtedy jeszcze raz liste programów i wszystko wrócilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od rana mam włączonego nboxa i porównując Humaxa 9100,lub Fergusona 5018 jest on ledwo ciepły .Ja dokonałem zakupu w piątek i ani razu się nie zawieśił ,kanały zmieniają się szybko ,może pierwsze boxy są z innym oprogramowaniem?(ja mam z 12.10.2006r)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...