Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+4K będzie emitował więcej filmów, za które nc+ dodatkowo płaci nabywając prawa.

To już lepiej znaleźć "familie" w sieci i zrzucać się Netflixa. Wyjdzie podobnie, a dostępność i treści dużo więcej.

 

Canal+ strzela sobie kolejny raz w kolano...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

O i to mi się podoba. Wreszcie NC+ pokazało rogi :D. Teraz za pseudo przyjemność..... posiadania telewizji UHD trzeba będzie wybulić 25zł..

No co ja ci mogę napisać. Masz rację. :P

Nie myśl sobię , że jestem szczęśliwy z tego powodu. :/

Nadal pozostaje otwarta sprawa , co z obecnymi abonentami.

10 zł tylko za co? Powtórki i emisja 3-4 godziny w ciągu dnia?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie jakieś promo dla obecnych - No ale w sumie obecni abonenci którzy mają ten kanał, też nic o nim w umowie nie mają, więc patrząc przez pryzmat biznesowy - mamy was, zostaliście złowieni :). Albo zapłacicie ekstra 10zł, albo płaćcie 15zł za dekoder UHD który jedyne co zaoferuje na tę chwilę z jakości UHD, to napis na dekoderze :P.

I żeby nie było, nie śmieję się z osób które dały się złowić (poniekąd). Śmieszy mnie zachłanność NC+, żeby najpierw wołać za dekoder 15zł, wychwalać, robić ochy i achy, nawet upupiać softem starsze deki a potem, gdy złowiło się odpowiednią ilości abonentów i sprzedaż spada (tak sądze po wprowadzeniu ekstra opłaty oraz na obecną chwilę braku jakichś ciekawych wydarzeń w UHD) dowalić jeszcze 10zł za jeden kanał z mnóstwem powtórek i krótkim czasem działania w ciągu doby. Przekupkane dla klienta i genialne dla platformy... do czasu ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riddick1500, zgadzam się z tobą. Ja rozumiem, że hajsy muszą się zgadzać... No ale, żeby jeszcze było wiadome za co wołają sobie tą dodatkową dychę. Treści jest na lekarstwo... Kilka meczów, ze 2 filmy, tyle samo seriali, z 5 koncertów. I co miałoby się niby zmienić od września, że ma to kosztować dodatkowe 10 zł do ceny abonamentu? Pfff... Najwyraźniej znowu nie zrozumieliśmy oferty.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert tylko czym mieliby wypełnić ramówkę tych 4 kanałów, skoro na jednym nie potrafią tego zrobić? :)
Swoją drogą dobrze, że mentalnie jestem zachłanny na moją kasę i żal mi było płacić 15zł ekstra za dekoder (że o wymianie i zabawie z MR nie wspomnę), bo bym chyba teraz go rozwalił (dekoder UHD wel 4K) o ścianę z radości. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że jeszcze chcą wprowadzić 10 zł za C+ 4K. Toż to rozbój w biały dzień. W tej chwili posiadam dwa cameleony i niedługo kończy mi się umowa i jakbym chciał nowy MR dekoder i C+ 4K to musiałbym za to dodatkowo zapłacić 35zł. Normalnie śmiech na sali. Czy oni są normalni? Ja wiem, że NC+ chce jak najwięcej wydębić od abonentów, ale to już lekka przesada. Jestem abonentem od 2002 roku i zawsze tam były jakieś opłaty za nowe dekodery itp., ale 35zł dopłacać do abonamentu za jeden kanał, który nadaje kilka pozycji na krzyż oraz MR i dekoder, hmmm....

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulotkach Canal+ 4K był jako element pakietu, nie było żadnych ukrytych gwiazdek. A więc jeśli ktoś kupił sugerując się ulotką to droga otwarta do reklamacji, a jak nie to ochrona konsumenta i celowe wprowadzanie w błąd ulotką. Natomiast TVP 4K na ulotce nie wchodził w skład pakietu, więc tu OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mila1989 jakiej reklamacji? Umowę podpisujesz na podstawie ulotki, czy regulaminu i zapisów zawartych w tej umowie? I co pisało na tych ulotkach? C+ 4K jest na zawsze? ;) Pomijając kwestię tego, że kiedyś to się nazywało C+ NOW. Jak to łatwo wysuwać wnioski, jak się prawa nie zna ;). Nie martw się, NC+ prawników ma nie od parady. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mila1989 założę się z Tobą o 1k złotych, że nic ale to nic na tym klient nie ugra. Czy na ulotce masz napisane, że C+4K jest stałą częścią paczki C+? I dwa są użytkownicy którzy podpisali umowy wcześniej, za nim powstał kanał C+4K - ich też pod to podepniesz.

 

Edyta:

 

Znalazłem ulotkę - przeczytaj co pisze małym druczkiem z boku - podpowiem - "Podane w ulotce informacje nie są ofertą w rozumowaniu Kodeksu Cywilnego i mogą ulec zmianie". I tyle możesz sobie to zgłaszać gdzie chcesz i jak chcesz - życzę powodzenia ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich nie. Ale Ci co się zdecydowali na podpisanie umowy w okresie promocji z Canal+4K lub dobrali w tym czasie opcję Canal + dla 4K powinno się traktować zgodnie z informacjami jakie otrzymywali, a idę o zakład, że w salonach nawet sprzedawcy nie wiedzieli, że po wakacjach będzie taki numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nie bądź wredny ;) , Oni tu dramat przeżywają, a Ty docinasz :P:D.

 

Edyta: sorry bo mnie moderator źle zrozumiał (mam nadzieję, że Ty nie) i usunął posta. Ja to wiem tylko się śmieję z tego co NC+ wykombinowało i ograło zawodników. Teraz jak nie zapłacisz 10 to masz pół UHD :).

 

PS do moderatora - Barti, błagam - nie rozum wszystkiego dosłownie to taka przenośna a nie żadne zaczepki.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dramat. Nie mój problem, tylko tych co dali się łupić z 15zł/m aby sobie pooglądać UHD. Niestety teraz będą musieli dopłacić kolejne 10, aby cieszyć się obrazem kryształ.To jest celowa zagrywka ITI. Rozpieścić abonenta super obrazem, a potem...chcesz oglądać to płacz i płać ;-) .

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...