Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Ja F1 mogę nie mieć..... kupiłem viaplay dla PL
PL było jak aneksowałem umowę.....F1 nie musze mieć. 

Ja już jestem spokojniejszy. W UPC pakiet Total.

Byłoby dziwne, gdyby Canal+ wynegocjował gorszą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, LorDx napisał(a):

to co mamy będzie pakietem medium, do total dochodzi F1, chodzi o kasę.

Medium będzie zawierał wszystkie relacje z zawodów sportowych poza transmisjami meczów Premier League, wyścigów Formuły 1 oraz gal KSW. Więc nie tylko F1 dochodzi do Total.

 

Przypominam, że wszyscy, którzy do tej pory zakupili Viaplay otrzymali zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami Udostępniania opcji Viaplay pakiet Total. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Przypominam, że wszyscy, którzy do tej pory zakupili Viaplay otrzymali zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami Udostępniania opcji Viaplay pakiet Total. 

 

Niestety nie jest to takie pewne.

 

Zgodnie z pkt 3 faktycznie jest pakiet Total:

 

Cytat

3. W ramach Oferty CANAL+ Viaplay Abonent może skorzystać z pakietu udostępnianego w Serwisie Viaplay pod nazwą „Viaplay Total”.

 

ale pkt 2 stanowi:

 

Cytat

2. Korzystanie z Usługi Viaplay za pośrednictwem CANAL+, jest możliwe tylko w ramach ofert Dostawcy usług przewidujących taką możliwość, na zasadach szczegółowo określonych w odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji.

 

Warunki Promocji stoją wyżej niż Szczegółowe Warunki Udostępniania, a w tych jest tylko mowa o dostępie do Viaplay.

 

Nieprzypadkowo na koncie Viaplay mamy informację:

Cytat

 

Ponieważ jesteś klientem Canalplus, dostajesz za darmo następujące treści z Viaplay:

Filmy o sztukach walki

Golf

Serial

Sport (bez golfa)

Filmy

Kanały

Aby zarządzać pakietem, skontaktuj się ze swoim operatorem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
37 minut temu, dvbx napisał(a):

 

Niestety nie jest to takie pewne.

 

Zgodnie z pkt 3 faktycznie jest pakiet Total:

 

 

ale pkt 2 stanowi:

 

 

Warunki Promocji stoją wyżej niż Szczegółowe Warunki Udostępniania, a w tych jest tylko mowa o dostępie do Viaplay.

 

Nieprzypadkowo na koncie Viaplay mamy informację:

 

 

Proszę nie robić zamieszania. Warunki promocji określają WARUNKI PROMOCJI - czyli wysokości opłaty promocyjnej za dostęp do usługi Viaplay. W warunkach promocji dokumentem odnoszącym się do usługi Viaplay są Szczegółowe Warunki udostępniania Usługi Viaplay z dnia 13 września 2022 r., które przedstawiają WARUNKI UDOSTĘPNIANIA VIAPLAY, a w nich jest mowa o pakiecie Viaplay Total. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Ty chyba nie potrafisz czytać bo na umowie pisze co innego. A skoro mam Medium to dlaczego oglądam PL i KSW😂

Przecież nikt jeszcze nie ma medium. Podział jeszcze nie wszedł, więc dlaczego miałbyś nie oglądać PL i KSW? Wszyscy na razie oglądają....Na szczęście jednak, abonenci C+ mający w pakiecie Viaplay z zapisem dostępu do Viaplay Total powinni spać spokojnie...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś co zacytowałem? Ekspert stwierdził że to co mamy to Medium. To zapytałem skoro mam Medium to dlaczego odbieram  PL i KSW i mam wpisane w umowie Total. Ale to ten sam ekspert co twiedził swojego czasu że La Ligę może wygrać tylko C+ bo mają być takie same zabezpieczenia co na PL😂A ostatnio twiedził że w C+ będa stałe  ceny  jak w PB🤣

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz tam w tym total gwarancje kontentu ? To samo co nazwa pakietu handlowego ? można tasować jak się chce, np. utrata praw to też zmiana kontentu do niczego nie upoważnia.

Koszt Praw rośnie a operator będzie dokładał bo mu na drzewie kasa rośnie ?

Regulamin obecny jest do VP 1.03, jak promka c+ się do niego odwołuję to muszę wyrazić akceptację na nowy,

Jak tego nie zrobię oczekuje możliwości rozwiązania umowy, tam się zmienia poł regulaminu i innych dokumentów.

O to idzie że nikt niczego nie potwierdza, niema tam podwójnych standardów dla nowych i starych, ktoś straci na umowach długoterminowych.

 

9. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian nazw produktów i usług będących w ofercie Dostawcy usług określonych
w niniejszych Szczegółowych Warunkach.

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał(a):

Przestań kolejny raz siać ferment. Bo juz napisałem jak poprzednie twoje informacje się potwierdziły.

 

Jakie moje informacje ?,Czytam regulaminy i umowę, nie lubisz trudnych pytań, tylko klepiesz bo jest ale nie wiesz dlaczego, bez merytorycznego uzasadnienia i pokazania swoich racji.

Tak jak obecna władza :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica w cenie?

Ja bym wziął multiman packa. *Gdybym nie korzystał jeszcze UPC.

Od czasu do czasu na coś można by rzucić okiem 😉

Też na kanały XXX .

27 minut temu, LorDx napisał(a):

20+11,90, czy 25 razem :D

Ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...