Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej na jakimś filmiku z Youtube, pojawił się obrazek Chicago Fire, Chicago P.D, że będzie na platformie SkyShowtime. Wiem, że obecne seriale są na APV, Chicago Fire jest do 8 sezonu, Chicago P.D do 7 sezonu (na pozostałych sezonach jest komunikat: Ten film jest obecnie niedostępny do obejrzenia w Twojej lokalizacji) i z mojej strony prośba czy mógłby ktoś sprawdzić czy pojawiły się powyższe seriale na SkyShowtime jeżeli tak, to jakie sezony są dostępne, domyślam się, że w każdej chwili to się może zmienić ale jestem ciekaw jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez Jacek7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Delta21 napisał(a):

@Jacek7777 8 sezonów Chicago Fire i sezony 4, 5, 6, 7 Chicago P.D. w tym momencie uświadczysz w portugalskiej wersji serwisu 

 

45 minut temu, Gruby Bubu napisał(a):

Chicagi Fire 1-8, Chicago P.D. 4-7, Chicago Med 1-4, wszędzie lektor i napisy

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuje za sprawdzenie. Jestem ogólnie ciekaw jak będzie u Nas cała oferta wyglądać, na APV zawsze było dużo filmów Universala, niektóre seriale które są na HBO przecież też w sumie należą do Skyshowtime. Żeby się nie okazało, oczywiście na samym początku, że więcej SkyShowtime będzie w innych serwisach niż u nich samych :)Jeżeli nie przegną z ceną to zapowiada się całkiem niezła oferta.

Edytowane przez Jacek7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime Holandia, Portugalia - mają po ok. 700 tytułów. Myślę, że  SkyShowtime PL będzie ilościowo podobne, czyli kilkaset pozycji na start. HBO MAX PL ma prawie 2 tys. (przynajmniej tak podaje upflix.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego serwisu powinni się bać C+ Online i Viaplay, bo to oznacza wywalenie produkcji Universala i Paramontu, a tym jeszcze starają się przyciągać. HBO Max ma treści z Warnera, więc blockbustery ma skąd brać. Takiemu Viaplay zostaną tylko ich własne szwedzkie klopsiki, a C+ ślimaki i żabie udka. Mogą jeszcze kombinować z tytułami od BBC, z telewizji kanadyjskich i australijskich, bo tam czasem przewinie się rozpoznawalny aktor z Hollywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, swordfish napisał(a):

Nowego serwisu powinni się bać C+

Plotki mówią, że serwis ma być w C+. Jeśli tak, to za bardzo nie mają czego się obawiać. 

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Czyli ok 3 razy więcej w Max pozycji. Ale tam kompletnie nie ma co oglądać

Skoro w Max nie masz co oglądać,  to w Showtime tym bardziej nie będziesz miał co oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie maja? Spadku abonentów tej paczki. Ale zapewne najlepsza oferty gdy ktoś będzie miał paczkę C+ i przedłuża umowę. Edit. Tylko dziwnym trafem w C+ czesto filmy trafiają w mój gust. Więc jak tu teraz będą to może wcale nie będzie żle. 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish - Viaplay ma umowę tylko na wybrane tytuły i to na dodatek podpisaną w zeszłym roku (np. cztery ostatnie [nie licząc 20., aktualnie będącego w emisji w USA] sezony Agentów NCIS). W kontekście Viaplay większą niewiadomą jest los serialu Okręt, choć i tu na razie obstawiłbym pozostawienie serialu w ofercie Viaplay (ze względu na linearny Epic Drama).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwis oceniamy po liczbie tytułów i jeśli te 700 pozycji wygląda mizernie, to zawsze mogą dokupić pakiecik polskich kom-romów z Karolakiem i filmografię Patryka Vegi. Dorzucą polskie tytuły z ostatnich 20 lat i już ilość się zwiększy. Od razu serwis stanie się "bogatszy" i "atrakcyjniejszy" dla polskiego odbiorcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego serwisu powinni się bać C+ Online i Viaplay, bo to oznacza wywalenie produkcji Universala i Paramontu, a tym jeszcze starają się przyciągać.
Tylko nowych, na starsze nie ma wyłączności. Nie wiadomo czy C+ będzie w takim wypadku chciał pokazywać starsze tytuły. W Viaplay nic się nie zmieni.

W kontekście Viaplay większą niewiadomą jest los serialu Okręt, choć i tu na razie obstawiłbym pozostawienie serialu w ofercie Viaplay (ze względu na linearny Epic Drama).

Sky ma prawa tylko na rynkach, na których jest obecny. Także nic się nie zmieni

Raczej na produkcje Paramount+/Nickelodeon bym się tak nie napalał - większość z nich ma słabe recenzje (i przez to są jednymi ze słabszych produkcji ze stajni Paramount+, jeżeli nie najsłabszymi), w zasadzie większym wyjątkiem animowane Star Treki.

Bzdura. Produkcje P+ są bardzo dobre i cieszą się uznaniem, gorzej jest z origanlsami Peacock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zuzia napisał(a):

W tych prawie 700 pozycji wcale nie ma tak dużo arcydzieł światowej kinematografii. 

Priblem prawie każdej platformy. Z chęcią obejrzałbym kultowe tytuły sprzed lat, np. westerny Johna Forda, thrillery Hitchcocka czy nawet dramaty psychologiczne Spielberga.  Tego ze świecą szukać. Nawet ciężko ułożyć dla siebie przegląd filmów Tarantino i Rodrigeuza, bo zawsze jakiegoś tytułu brak. Np. nigdzie nie widzę dostępu legalnego do "Grindhouse".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał(a):

Bzdura. Produkcje P+ są bardzo dobre, gorzej jest z origanlsami Peacock.

W tym segmencie pisałem wyłącznie o produkcjach Paramount+/Nickelodeon w kontekście wszystkich produkcji Paramount+, a nie w kontekście produkcji innych platform streamingowych (w tym Peacock).

9 minut temu, Pawop napisał(a):

Sky ma prawa tylko na rynkach, na których jest obecny. Także nic się nie zmieni

Co nie zmienia tego, że szanse są i tak większe niż w przypadku wspólnych produkcji Sky i HBO - Viaplay nie uczestniczył w produkcji serialu. Do tego na innych rynkach (np. w Portugalii) serial jest w ofercie SkyShowtime, więc niewykluczone jest jego pojawienie się także w ofercie dla Polski - choć tu zależy od kształtu umowy na dystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - produkcje Paramount+ to są wszystkie z tych dwóch list (w języku angielskim): seriale i programy, filmy. Choć co po niektóre mogą nie być dostępne w Polsce bądź mogą być na innym serwisie streamingowym z powodów licenyjnych.

Co do serialu Okręt - to oczywiste, ze o nim wspomniałem, jest to produkcja Sky. A prawa dla Universala mogą być tylko dodatkowym potwierdzeniem obecności na SkyShowtime.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcje P+ są dobre i cenione, nie wiem skąd u Ciebie przekonanie, że są słabe. Podałem przykład Peacocka, gdyż to ich produkcje są uważane za przeciętne.

Co do Okrętu, to Sky jest tylko koproducentem i pierwotnie prawa miał tylko na rynki, na których jest obecny. Na resztę świata prawa miał Sonar Ent. Zmieniło się to w 2019, kiedy to Universal przejął prawa do dystrybucji od Sonaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...