Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projekty "n" marketingowo zawsze ładnie wyglądały, a w praniu okazywało się nie być już tak kolorowo.

Nie mniej, poczekajmy (bądźmy fair), na start kanałów filmowych n. Zobaczymy, czy posiadanie jednego rodzynka w postaci Paramount, będzie można utożsamić z uzyskaniem tytułu kanału filmowego premium. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wpadamy w poważny ton...każda pliszka swój ogonek chwali...

Nie ulega wątpliwości że za tę cenę [48 zeta ],na odbiorniku HD bez canalowskiej dzierżawy za odbiornik , oglądam najwięcej programów HD, a to dopiero początek, nie płacę za Eurosport HD dodatkowej kasy...

Nka jest najmłodsza , kiedy będzie w wieku Cyfry [10 lat] Cyfra będzie parę cm za nią, tak można wyczytać między wierszami wywody prezesa Cyfry...Solorz nie jest również zainteresowany rozwojem HD...z racji ekonomicznych trzy czy cztery platformy nie są w stanie konkurować na polu HD bez konsolidacji...w ciągu najbliższych lat nasz rynek HD zmieni się nie do poznania...a pisanie bzdur że Nka upadnie to wróżenie z fusów, można tak gdybać o każdej innej platformie...

I co najważniejsze...Nka ma tylko dekodery HD, a konkurencja musi je dopiero wprowadzić i tu widzę przyszłość Nki w priorytecie HD... :smile:

 

 

 

Zapomniałeś o Dreamworks ?

Plus inne wytwórnie europejskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się gorąco ;-)

 

Zamiast się nakręcać proponuje proste ćwiczenie:

Ilość filmów kręconych rocznie przez Paramount & Dreamworks podzielić przez ilość miesięcy w roku i wtedy zobaczycie jak trudne zadanie stoi przed działem marketingu N.

 

Nie twierdze że poza Hollywood nie robi się dobrych filmów, bo oczywiście tak nie jest.

Sęk w tym że nawet tak dobry film jak "Butelki zwrotne" nie sprzeda kanału premium, nieważne jak bardzo ktokolwiek by się napinał i starał,

Dlaczego? Bo film jak każda marka sam musi zostać wcześniej wypromowany a na to trzeba kasy i przysłowiowych "gombrowiczowskich" gęb znanych aktorów.

Oczywiście wielką siłą Nfilmów jest format HD i chwilowy sukces Filmboxu pokazał jak wiele można zdziałać mając kanał z mizerną ofertą programową ale przy bardzo dobrej jakości ( nawet gdy oryginalna ścieżka dźwiękowa jest po czesku). A sukces chwilowy bo mając co najwyżej 3 znośne premier w kwartale Filmbox skazany jest na wegetacje.

 

I tak na koniec pamiętajmy że kanał premium nie wystarczy raz sprzedać ale później tego klienta trzeba jeszcze utrzymać a tutaj już marketing drugorzędne znaczenie...

 

Anyway trzeba się cieszyć że jest kolejny kanał filmowy w HD - w końcu o to nam wszystkim chodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć dobra rzecz :D

Przynajmniej byś wymienił jakieś, ale widze, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz :?

Wiem o czym piszę...miałem Cyfrę przez 9 lat, to był dobry czas dla abonentów...full hitów, raz w m-cu wymieniałem na HBO,fajne promocje i rzeczywiście bardzo dobre kino hollywoodzkie plus niezłe premiery francuskie...

Ale to już łabędzi śpiew...

Panowie , aż tak ślepym nie ma co być...przeglądam program Canal i hitów jak na lekarstwo, wchodzi produkcja brytyjska, zaraz się zacznie szmatława extraklasa, wiec zamiast w weekend obejrzeć dobry film, będą karmić abonentów meczami na żenującym poziomie, mało tego wrzucili Wam to w VOD i życzą sobie za powtórki niemałej kasy, więc rzeczywiście pogadamy z początkiem przyszłego roku i porównamy oferty Nki i Canal +, o HBO celowo nie wspominam , bo to co teraz nadają jest żenujące [ oni chyba jeszcze myślą że u nas niedźwiedzie po ulicach chodzą] to już repertuar Cinemaxów jest 100 procent ambitniejszy...

Proszę spojrzeć na to obiektywnym okiem, a nie pod kątem , mam platformę i jest ona najlepsza...

Pozazdrościć można Cyffrze jak już wspomniałem Planete, NGC i Fox Life , oraz Zone Realitty...pewnie niektóre z nich wejdą też z czasem do Nki...

Do miłego zobaczenia w prawdziwej platformie HD...pozdro dla obiektywnych :wink:

 

 

Niektórych tak bolą moje posty że dostałem ostrzeżenie , za napisanie słowa ,, bzdury''

Nie, no faktycznie cenzura komunistyczna się kłania, jeszcze jeden post i dostane bana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na strone n.pl i na forum i zobaczyc ilu jest niezadowolnych klientów n. Każdy tylko narzeka. Najlepsze jest to żeby oglądnąć jakiś mecz na n to szukaja ich na arabskich albo tureckich kanałach bo w n-sport to tragednia. Sam miałem do niedawna n i zrezygnowałem ze względu na zmiane regulaminu. Podniecają się wszyscy teraz na forum n n-film hehe a pewnie po 2 miesiącach od startu tych kanałow każdy już będzie narzekał że ciągle puszczają to samo w kółko:) Canal+ ma najlepszą oferte filmową i długo tak pozostanie. Aktualnie wszyscy abonenci Canal+ mogą mieć za 14.50 przez 4 miesiące , pierwszy miesiąc za darmo czyli wychodzi za 5 miesięcy 11,60 !!!!!!!! za super film i sport .Cyfra+ ma cały czas promocje więc wystarczy tylko pomysleć czasami. Koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć dobra rzecz :D

... o HBO celowo nie wspominam , bo to co teraz nadają jest żenujące [ oni chyba jeszcze myślą że u nas niedźwiedzie po ulicach chodzą] to już repertuar Cinemaxów jest 100 procent ambitniejszy...

 

No ale nie mieszajmy dwóch systemów walutowych, co ma wspólnego ambitne kino z kanałem premium??

Takim tekstami obnażasz swoją niewiedzę i subiektywne ocenianie oczekiwań abonentów na podstawie swoich preferencji.

Premium to Pay TV a w Pay Tv zasada jest prosta" " No blood, no sex, no violence = no subscribers"

 

A tekstem z niedźwiedziami to już się zupełnie pogrążyłeś...

To co ma każdy kanał płatny w swojej ofercie wynika tylko i wyłącznie z tego co produkują wytwórnie z którymi ma podpisane umowy i w przypadku HBO od 12 lat praktycznie na tym polu nic się nie zmieniło.

Natomiast, wytłumaczenie tego dlaczego subiektywnie masz wrażenie że oferta jest dużo gorsza jest banalnie proste:

Wyobraź sobie co można było zobaczyć 10 lat temu w TVP? Pamiętasz jak wyglądał wtedy Polsat? Ile ludzi chodziło wtedy do kina? Kto wtedy ściągał najnowsze filmy z netu?

Na tle tamtej oferty programowej HBO było jak za komuny Pewex wśród sklepów Społem, o GSach nie wspomnę ;-)

Przez ten czas zarówno oferta TV i jak nasz oczekiwania zmieniły się diametralnie.

Pomyśl czy teraz zakupy w Pewexie wzbudzałby w tobie aż takie emocje?

 

Warto jednak zauważyć iż cena HBO przez 10 lat też praktycznie się nie zmieniła, w Cyfrowym Polsacie HBO jest nawet taniej niż 10 lat temu było u niektórych operatorów...

Jaką wartość miało 20/25 zł 10 lat temu a jaką ma teraz? ( polecam rocznik statystyczny, inflacja z ostatnich 10 lat i będziesz bardzo zdziwiony)

A co tam, zrobię to ćwiczenie za ciebie... otóż owe 25zł w 2008 ma taką samą siłę nabywczą jak 14 zł w 1998.

Jeżeli dołożysz do tego wzrost wynagrodzeń to HBO jest dramatycznie tańszą formą rozrywki dla klienta niż było 10 lat.

Nie wspominając iż obecnie za 25 zł w N masz nie 1 tylko 4 kanały z czego jeden w HD.

 

Podsumowując apeluję o więcej pokory i pozwól że w twojej obronie zacytuje klasyka "Jemu się zdaje, że coś wie, choć nic nie wie, a ja, ja nic nie wiem, tak mi się nawet i nie zdaje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to nie wszystko, liczy się również jakość obsługi i inne aspekty danej platformy.

Ja np, chce pooglądać piłkę - mam Canal Plus Sport, chce pooglądać dobre kino mam C+, HBO Cinemax, Ale kino, chce pooglądać dokument mam NG, Planete a w nce mogłem sobie pooglądać piłkę na armeńskich kanałach, filmy na VOD (3 filmy to tyle ile mnie kosztuje miesięczny abonament C+), a jak chciałem pooglądać jakieś dokumenty to miałem tylko...dokument sprzedażowy z rachunkiem na telewizorze :lol2:

I nikt mi nie wmówi że w Nce nie płaci sie nic za Eurosport HD, MTVHD czy inne HD kanały, pewnie że się placi! Odbijają to sobie na promocjach, typu 6 miesięcy przymusowego VOD itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk nam spęczniał. Jak coś przegapiłem, to trudno. Jak coś poszło za dużo, to także trudno. Przypominam, że wątek ten nie dotyczy platformy N czy też cen pakietów Cyfry. Temat brzmi Canal+ vs HBO czyli, że dyskutujemy na temat kanałów Canal+ i HBO. mad85 nie wyzywaj każdego od głupich. cosanostrabekola nie pisz na ilość tylko na jakość. Życzę owocnej dyskusji zgodnej z tematem.

 

Zapraszam do dyskusji na temat premier i zapowiedzi filmowych na tych kanałach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie to była taka ironia a nie wyzwisko.

 

A tak, żeby było coś na temat. To oba kanały się zmieniły i to bardzo na przestrzeni tych lat ostaniach i jedno co według mnie HBO ma lepsze od C+ to są seriale. Teraz np podoba mi się Dom Saddama. Mi jakoś seriale z HBO bardziej przypadały do gusty niz te z C+, z filmami znowu na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, żeby było coś na temat. To oba kanały się zmieniły i to bardzo na przestrzeni tych lat ostaniach i jedno co według mnie HBO ma lepsze od C+ to są seriale. Teraz np podoba mi się Dom Saddama. Mi jakoś seriale z HBO bardziej przypadały do gusty niz te z C+, z filmami znowu na odwrót.

Bo HBO prezentuje głównie seriale własnej produkcji oraz produkcji konkurencyjnej w USA stacji Showtime. A nie od dziś wiadomo że te dwie amerykańskie płatne stacje robią najlepsze seriale. Canal+ natomiast emituje głównie seriale ze amerykańskich stacji ogólnych, czasem trafi się coś z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos seriali w październiku w HBO wchodzi HUNG a w listopadzie True Blood II.

No i bez dwóch zdań Panowie przed nakręceniem drugiego sezonu TB odrobili lekcje, jest jeszcze więcej sexu, przemocy no i oczywiście krwi ;-)

Ciekaw jestem jak zostanie u nas odebrany.

W stanach jest szaleństwo ale wiecie jacy są amerykanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta nowość Hung zupełnie nie przekonała. Natomiast drugi sezon True Blood jest świetny. Jeśli się potwierdzi info @dobermana to wreszcie w polskim HBO nie trzeba będzie czekać ponad pół roku na premierę seriali własnej produkcji.

 

Wiadomo już że w przyszłym roku będzie drugi sezon Hung, trzeci True Blood oraz siódmy Entourage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzi się potwierdzi ;-)

HUNG jest to serial przeznaczony bardziej dla damskiej cześć publiczności.

Natomiast w stanach konfrontowany jest z Californication które jest postrzegane bardziej dla facetów...

 

Jak wszytko serial może się podobac lub nie ;-)

Ale szacun za kampanię reklamową:

 

Hung-300x225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pełna lista premier września w HBO: Resident Evil: Zagłada, Matka łez, Krucjata w dzinsach, Centralne biuro uwodzenia, Mokra robota. Eichmann, Gotowi?Ok!, Dziennik zabójczyni, Drużyna marzeń, Krzyk sowy, Straceni chłopcy 2, 8 części prawdy, Otello, Kucharka, 21, Narodziny w słońcu, Koń wodny:legenda głębin, Reguła WAZ, a HBO Comedy: Karaluchy pod poduchy i serial Imperium Romana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...