Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam ze jak ktos jest prawdziwym kinomanem to powinien mieć oba te kanały. Ale jesli dobrze pamiętam to jak w Polsce nie było HBO to te prawa które ma teraz HBO miał canal+?

Ja też uważan , ze tylko w platynie można zobaczyć wszysko, i takie prównania nie mają większego sensu (no moze porównania poszczególnych miesięcy tak)

Natomiast nie jestem pewien, czy część praw nie miał Filmnet, który padł mniej więcej w czasie powstania HBO

Filmnet nadawał filmy głównie telewizyjne. Na jesieni (oraz czasami na wiosne) kupował pakiety w miare nowych filmów od różnych wytwórni, m.in Paramount, czy Foxa. Porównując polski Filmnet do innych wersji, które wtedy nadawały to wypadał bladziusieńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uważam Piratów za dobry film. Może i jest to dla większości MEGApremiera, ale ja na tym filmie się strasznie wynudziłem. Pierwsza część była i jest najlepsza. Ja czekam na kolejny odcinek "Powiedz, że mnie kochasz", "Gang z boiska", "88 Minut" i na "Odette Toulemonde". A tak będąc przy temacie to HBO zmieniło wygląd strony internetowej. Uważam, że wygląda lepiej i jest bardziej przejrzysta. Można również ściągnąć wygaszacz ekranu, który pokazuje najważniejsze premiery HBO i sam się aktualizuje co jakiś czas. Myślę, że jest to ciekawe. A 31 sierpnia "Ratatuj" na HBO w HD. Niestety nie posiadam możliwości oglądania telewizji w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We WRZEŚniu w Canal+ min:

Niania w akcji , Nigdylandia, Vanilla Sky , Obcy krewni , 1408, Niania w Nowym Jorku, Nieśmiertelny - Źródło, Tarnation, Big Nothing, Jak pies z kotem, Szklana pułapka 4.0 , Jęk czarnego węża , Bilety, Jasnowidzenie, Monastyr, pan Vig i zakonnica, Hot Fuzz. Ostre psy, Tymczasowi gliniarze, Katyń, Kłopotliwy człowiek, Adwokat, Zakochany Moliere, Shrek Trzeci , Lake Placid 2, Korowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrzesniu w HBO min: Bezbożnik, Byle zaliczyc, Czlowiek człowiekowi, Hałas, Tupot małych nóg, Jestes taka piekna, Kokoda, Krok do sławy, Ktos całkiem obcy, Ktos inny, Meski sport, Moj najlepszy przyjaciel, Pietno przodków, Prosto w serce, Rewolucja Pani Ratciffle, Rocky Balboa, Węże w samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości mogę się zgodzić. Jeżeli mamy to porównywać to oczywiście HBO słabo wypada względem Canal+. Ale posty typu "Canal+ ma o wiele lepsze premiery niż HBO" są bezsensu ponieważ każdy ma inne gusta filmowe oraz tak jak wypowiadałem się wcześniej: to, że film był reklamowany i został zrobiony za duże pieniądze nie oznacza, że jest to film dobry. Piotr Olejarz1973 gdybyś miał oryginalne tytuły premier wrześniowych w HBO byłbym wdzięczny. Pomogłoby by mi to bardzo;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na stronie HBO w tym miejscu można znaleźć filmy, które będą miały premierę we wrześniu. Zawsze liczyłem na ramówkę, którą można pobrać ale jeszcze jej nie ma. Wielkie dzięki. Premiery niedzielne to:

 

07.09 Węże w samolocie (SNAKES ON A PLANE)

14.09 Rocky Balboa (ROCKY BALBOA)

21.09 Ktoś całkiem obcy (PERFECT STRANGER)

28.09 Prosto w serce (MUSIC AND LYRICS)

 

Stacja HBO również wyemituje drugi sezon DYNASTII TUDORÓW. Żałuję tylko, że nie obejrzałem pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W październiku w Canal+ min:Ostatni raz,Strzelec HD,Rozmowy nocą HD,Supercross,Nie patrz wstecz,7 krasnoludków - Las to za mało! Historia jeszcze prawdziwsza,Męsko-damska rzecz,Olbrzym z jeziora,Evan Wszechmogący,.A.I. Sztuczna inteligencja,Queer Duck - Film,Pierwszy śnieg,Nie gadaj, tylko śpiewaj - Dixie Chicks,Oko,Transformers HD,Potęga strachu,

Do dwóch razy sztuka,Odwaga I nadzieja,Recepta na miłość,Zabójca HD,Rozgrywka HD,Szkolny chwyt,Ocalenie Sary Cain,Halloween.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przedstawiam premiery HBO na październik. Na razie są ale tytlo tytuły orginalne, moze przetłumaczycie sami, bo ja niestety nie znam j. angielskiego. Oto one:

GHOST RIDER, NAMING NUMBER TWO, FIRST BORN,THE NUMBER 23, SPIDER-MAN 3, CHUECATOWN (AKA. BOYSTOWN,ULZHAN,EVERYONE'S HERO,DRIVING LESSONS, DICK AND JANE VS. THE WORLD,BECOMING JANE, WHITE NOISE 2: THE LIGHT,REIGN OVER ME, PUMPKINHEAD IV: BLOOD FEUD, THE MARSH, POSTAL: THE MOVIE,GUY X,ALL HAT,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka jazdy, Bagno, I ty możesz zostać bohaterem, Zakochana Jane, Narodziny obłędu, Numer 2,

Postal, Ghost Rider, Ulzhan, Zabójcza intryga w Chueca, Głosy 2, Numer 23, Kobieta z Deauville,

W obronie ziemi, Zabić wspomnienia, Spider-Man 3, Przypadkiem wcielony, Jack i Jill kontra świat,

Dyniogłowy 4: Krwawy spór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...