Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery lutego 2018 w Canal+:

1.02 21:00 SNOWFALL odc.9 i 10-ost.

2.02 21:00 Historia zemsty (Vengeance:A Love Story) (Monolith Films) (w roli głównej Nicolas Cage)
3.02 21:00 JOHN WICK 2 (Monolith Films) (w rolach głównych Keanu Reeves,Laurence Fishbourne i Ian McShane)
4.02 23:00 Wendetta (Monolith Films) (w filmie występują Kit Harrington i Dakota Fanning)
5.02 21:00 Szkoła moich koszmarów (Monolith Films)
6.02 20:00 Żołnierz doskonały (Canal+Film)
7.02 20:00 Spotkanie na szczycie (Canal+Film)
8.02 21:00 Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia- Mord Menendezów odc 1 i 2.
9.02 21:00 Zlecenie (2017) (w roli głównej Dolph Lundgren)

10.02 21:00 MCIMPERIUM (2016) (Forum Film Poland) (w filmie występują Michael Keaton,Nick Offerman i Laura Dern)

11.02 21:30 MONSTRUM (2016) (Monolith Films) (w filmie występują Anne Hathaway,Jason Sudeikis i Dan Stevens)

12.02 21:00 Cicha woda (2016) (Monolith Films)
13.02 20:00 Lady M (2016) (Best Film) (Canal+ Film)
14.02 20:00 Jak (nie) zapomnieć o byłym (Canal+ Film)
15.02 21:00 Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów odc. 3 i 4
16.02 21:00 Zderzenie (2016) (Monolith Films) (w filmie występują Nicolas Hoult,Felicity Jones,Antohny Hopkins i Ben Kingsley)

17.02 21:00 Agentka specjalnej troski (2016) (Mówi Serwis) (Francja) (w filmie występują Dany Boon,Alice Pol i Michel Blanc)

18.02 15:55 BYŁ SOBIE PIES (2017) (Monolith Films) (w polskim dubbingu w roli głównej Marcin Dorociński,w oryginale Josh Gad)

19.02 21:00 Egzamin (2016) (Gutek Film) (Francja,Belgia)

22.02 21:00 Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia - Mord Menendezów odc 5 i 6

23.02 21:00 SZYBCY I WŚCIEKLI 8 (2017) (Universal Pictures) (w filmie występują Vin Diesel,Michele Rodriguez,Ludacris,Tyrese Gibson,Jason Statham,Dwayne Johnson,Kurt Russell,Charlize Theron,Scott Eastwood i Luke Evans)

24.02 21:00 LION:DROGA DO DOMU (2016) (Forum Film Poland) (w filmie występują Dev Patel,Rooney Mara i Nicole Kidman)

25.02 21:30 CAPTAIN FANTASTIC (2016) (w roli głównej Viggo Mortensen)

26.02 21:00 AMERICAN HONEY (2016) (Gutek Film) (w filmie wystepują Shia LeBeouf,Sasha Lane i Reily Keough)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411: No to właśnie o te subiektywne odczucia pytam, bo obiektywnie tytuły z tej listy mają co najwyżej średnie oceny na różnych portalach i nie ma nic co by się wyróżniało.

Część (jak McImperium) widziałem i mogę podzielić opinie krytyków, ale część nie więc pytam - może są tutaj jakieś nieodkryte diamenty :).

@umek: Celnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno przestałem i oglądam co chcę i zdecydowanie wcześniej niż gdy mialem HBO w 4K.Z tą różnicą że z pełną świadomością co dane mi jet oglądać a nie to zaserwuje mi HBO.Canal+ zaś mam dla sportu i C+ Discovery.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, sporo tego jest. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Canal+ nie wyemituje filmów, które w grudniu ub. r. leciały na Canal+ Seriale jako prapremiery?.

Jestem niemal na 100 % pewien, że te filmy będą.

 

Przyłączam się do pytania.

Proszę bardzo: chwalony powszechnie "John Wick 2"(ImdB 75), "Lady M."(76 Metascore), "American Honey(ocena 79). A jeszcze niemal na pewno będą "La La Land", "Lion" i "Przełęcz ocalonych". To tak na szybko.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411: No to właśnie o te subiektywne odczucia pytam, bo obiektywnie tytuły z tej listy mają co najwyżej średnie oceny na różnych portalach i nie ma nic co by się wyróżniało.

Część (jak McImperium) widziałem i mogę podzielić opinie krytyków

 

Krytyka, krytyką , ale nie lepiej wyrabić sobie swoje zdanie na podstawie oglądanego filmu?. Często krytycy zachwycają się czymś, w czym ja nic ciekawego nie dostrzegam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blo411 no jasne, że warto, ale z tej listy "znakomitości" nic mnie osobiście nie urzekło, a @Arkon podał jakieś średniaki jak John Wick 2 (zresztą też poparte ocenami z IMDB).

Jeśli więc to jest właśnie najlepsze w lutym to ja mam takich filmów w kolejce 15 na Netflixie i spółce ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze wszystkim,kwestia gustu ale jeśli John Wick ma 7.5 to ja wysiadam.Tak naiwnego i dennego syfu nie widziałem od czasów gdy Seagal zbawiał Amerykę:)Resztę widziałem.

Dla Ciebie słabe, dla większości krytyków dobre- choćby tu https://www.rottentomatoes.com/m/john_wick_chapter_2

albo tu http://www.filmweb.pl/news/23+najlepsze+filmy+2017+roku+w+polskich+kinach-126430

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę troszkę tak:nc+ chciało 35 zł/mc za HBO.To razy 12 czyli mamy 420 zł.Teraz max z całej oferty miesięcznie obejrzeć chciałem jeden film jaki mieli plus kilka których nie mieli.Dodać do tego iż nie emitują w momencie pojawienia się ich wo wypożyczenia to wychodzę na tym zdecydowanie lepiej.

@arkon,to że ludzie lubią [beep] to nie moja wina.Jeśli ktoś lubi jednego faceta biegnącego z pistoletem oddającym 3o strzałów(skąd tyle) i daje radę calej mafii ...

No gdzieś są granice.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę troszkę tak:nc+ chciało 35 zł/mc za HBO.To razy 12 czyli mamy 420 zł.Teraz max z całej oferty miesięcznie obejrzeć chciałem jeden film jaki mieli plus kilka których nie mieli.Dodać do tego iż nie emitują w momencie pojawienia się ich wo wypożyczenia to wychodzę na tym zdecydowanie lepiej.

@arkon,to że ludzie lubią [beep] to nie moja wina.Jeśli ktoś lubi jednego faceta biegnącego z pistoletem oddającym 3o strzałów(skąd tyle) i daje radę calej mafii ...

No gdzieś są granice.

Dlatego mówię- wszystko jest kwestią gustu, ale jednak zdecydowana większość krytyków chwali ten film. Mnie np. podobał się "Dzień patriotów", a dla kogoś innego może być słaby i ja to akceptuję. Nie bardzo rozumiem pierwszą część wpisu- po pierwsze piszemy o ofercie filmowej Canal+, a Ty podajesz cenę za HBO i to mocno zawyżoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,ja nie chcę krytykować poszczególnych pozycji bo nie to mam na myśli.Chodzi o to że będąc np abonentem HBO czy C+ prócz kilku dobrych mamy cały basen badziewia.

Nie zawyżoną bo tyle ode mnie zażądano z HBO GO.35 zł.Ich oferta jest zbyt słaba jak za tą cenę.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,ja nie chcę krytykować poszczególnych pozycji bo nie to mam na myśli.Chodzi o to że będąc np abonentem HBO czy C+ prócz kilku dobrych mamy cały basen badziewia.

 

 

Ale czy to jest wina HBO czy Canal+, że jak to nazwałeś "cały basen badziewia" kręcą teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 to, że Canal+ nie ma całego basenu badziewia pokazał w grudniu, kiedy miałeś 15 dobrych premier na C+ Seriale. Ale oni wolą to trzymać miesiącami, aż prawa wygasną, zamiast puścić.

Do tego jest masa dobrych filmów, które nie miały premiery ani w SVOD ani kanale premium, a dawno powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...