Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej o niczym nie świadczy. Na stronie lyngsat.com istnieje wykaz kanałów z całego świata, ja dam linka począwszy od literki "M". Wszystkie są ułożone alfabetycznie, więc kanałów z nazwą "MAX" nie trudno dostrzec :wink:

:arrow:http://www.lyngsat-address.com/tv/index_M.html

 

Możemy się dowiedzieć z jakiego kraju dany kanał pochodzi. Tak więc nic szczególnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W listopadzie CANAL+ pokaże m.in. filmy: Szczęśliwy dzień, Moja super eks-dziewczyna, Skok przez płot, Firma - CIA (3 części), Takeshis', Wspomnienia z Brighton Beach, Krajobraz sfabrykowany, Miłość na zamówienie, Transamerica, Wymyślona przyjaciółka, Jak we śnie, Statyści, Babel, Cząstki elementarne, Dziewięć miesięcy, John Tucker musi odejść, Nacho Libre, Miłuj sąsiadkę swoją, Z odzysku, Clerks - Sprzedawcy 2 oraz Moja wielka wściekła rodzina.

żródło:forum C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj na infolinie HBO w sprawie DD.

Na infolinii 0-801 333 333 zadałem pytanie kiedy hbo zacznie nadawać dzwięk DD. Bardzo miła pani była zdziwiona że mam problemy z dzwiękiem zapewne nie zrozumiała do końca tematu, ale podała inny nr telefonu.

Zadzwoniłem i równie miła pani kazała mi czekać, po ok 2 minutach oczekiwania uzyskałem odpowiedź że tak naprawdę nie wiadomo kiedy zostanie to włączone. Na pytanie to dlaczego na stronach istnieje informacja przy niektórych pozycjach że są nadawane w DD 5.1 nie potrafiła odpowiedzieć. Wygląda na to że zapomnieli o tym że mamy XXI wiek :)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... Na pytanie to dlaczego na stronach istnieje informacja przy niektórych pozycjach że są nadawane w DD 5.1 nie potrafiła odpowiedzieć....

 

Przyznam ze nie znalazłem w programie HBO pozycji z opisem 5.1.Jest znaczek podwójnego DD ale bez opisu 5.1 co oznacza dźwiek SR.

 

Na stronie czeskiej http://www.hbo.cz przy filmach w 5.1 jest wyraźnie napisane DD 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na satronę hbo. w górnym lewym okienku szukaj wpisz cokolwiek np. abcd +szukaj jak ci sie otworzy strona kliknij pobierz pełna listę filmów i otworza Ci sie wszystkie filmy a na samym poczatku bedą premiery grudnia!

Przepraszam w górnym prawym okienku!

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie na to :)

 

Kiedy kończy się wyłączność? Myślę że warto poczekać jeszcze kilka miesięcy i wtedy się sprawa wyjaśni Bo naprawdę, już nie długo stanie się coś ciekawego. Co byście powiedzieli, jeśli np. HBO zdecyduje się podpisać nową umowę na wyłączność ale już z innym operatorem ? Będzie ciekawa sytuacja bo jedna z 3 platform zostanie na długo bez oferty filmowej premium.

żr: telewizjahd.blo.pl

 

Wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby HBO rezygnowało z jednej umowy na wyłączność na rzecz drugiej, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chciałem tego wklejać, żeby nie wywoływać kolejnej wojny pt.: Kiedy skończy się wyłączność.

Poczekajmy do 24 października, to raptem tydzień, może się coś wyjaśni.

Ja nie wykluczam, że HBO trafi na CP czy N, ale słowa "na wyłączność" bym tutaj nie zastosował.

W sumie to wiecie może ile abonentów Cyfry ma HBO? Jak jest to powiedzmy 400tys, to nie zrezygnują z nich ot tak sobie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze HBO nadal zostanie w Cyfrze.

 

Juz nie pozostanie na wylacznosc bo pytanie juz nie brzmi "czy" te kanaly trafia na inna platforme ino "kiedy" trafia.

 

Ale zeby kompletnie zrezygnowac z Cyfry, to na to sobie HBO nie pozwoli.

 

A tak z ciekawosci na temat "Canal+ vs. HBO" chcialem zapytac czy HBO tak jak Canal+ pokazuje filmy w anamorficznym 16:9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Listopad w HBO przebojowy, jak wiadomo, i chyba po raz pierwszy od wielu lat przebija premierami Canal. Zaś w grudniu też chyba nieźle:

 

1.12 Happy wkręt

2.12 Niedokończone życie

7.12 Wytańczyć marzenia

9.12 Kobieta w błękitnej wodzie

16.12 Edison

19.12 Dom nad jeziorem

21.12 W blasku gwiazd

23.12 Kod Da Vinci

24.12 RV - Runaway Vacation

28.12 Idiokracja

Sylwester - The Moguls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znanych do tej pory są:

HBO, 23 grudnia niedziela 20:05 - THE DA VINCI CODE

HBO, 24 grudnia poniedziałek 20:10 - RV: Szalone wakacje na kółkach

HBO, 27 grudnia czwartek 20:10 - JUSTIN TIMBERLAKE FUTURESEX/LOVESHOW

 

Pozostałe:

W grudniu jeszcze min:

ATL,

THE MOGULS,

IDIOKRACJA,

RESTLESS,

WYTAŃCZYĆ MARZENIA,

DOM NAD JEZIOREM,

TWOJE MOJE I NASZE,

NIEDKOKOŃCZONE ZYCIE,

KOBIETA W BŁĘKITNEJ WODZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła pierwsza, telewizyjna odsłona ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej CANAL+ pod hasłem „CANAL+ dodaje emocji”. Przez miesiąc w TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, TVN24 i TV Puls emitowane będą na zmianę trzy nowe 45-sekundowe spoty telewizyjne. Filmy zestawiają przerysowane sytuacje z codziennego życia z silnymi wrażeniami, których dostarcza dobre kino i pasjonujący sport. Żartobliwą fabułę spotów puentuje konkluzja: życie nie dostarcza na co dzień aż takich emocji, CANAL+ owszem.

W ostatnim tygodniu października kampania będzie wsparta odsłoną radiową – na antenie Radia ZET, RMF FM, PR3 oraz kilku stacji lokalnych pojawią się dwa 30-sekundowe spoty radiowe CANAL+. Od połowy listopada do połowy grudnia kampania potrwa także w kinach (kina BEST, New Age Media i Multikina) przy wykorzystaniu jednego ze spotów telewizyjnych. W listopadzie CANAL+ pojawi się również na billboardach i megawinylach w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku oraz citylightach w największych miastach. Odsłonę prasową zaplanowano w listopadzie. Layouty reklamowe CANAL+ pojawią się m.in. w takich tytułach, jak Cztery Kąty, Focus, Forbes, Gazeta Telewizyjna, Newsweek, Pani, Polityka, Przekrój, Twój Styl, Wprost, Wysokie Obcasy, Viva! Wsparciem kampanii będzie Internet (Interia, Onet, WP, O2).

 

Kreację kampanii przygotowała agencja Gruppa66 Ogilvy, projekty outdoorowe powstały we współpracy z Christianem Gieryczem, Dyrektorem artystycznym CANAL+. Media zaplanował dom mediowy MPG.

 

Źródło: Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było oczywiste, że HBO pozostanie nadal w Cyferce...

Ooo, ciekawie się robi, więc w przyszłym roku w marcu najprawdopodobniej będziemy mieć dodatkowo kanał HBO HD?? :D:wink: Nieźle, nieźle :wink: Oferta HD w przyszłym roku będzie się poszerzać.. :)

Ciekawe, czy będą tak jak CANAL+ nadawać?? Że jednocześnie na CANAL+ FILM i na CANAL+ FILM HD jest to samo tyle, że tutaj w SD a tutaj w HD przeważnie czy będą mieli osobną ramówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...