Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wybrane premiery w lipcu:

 

HBO - Banquet: 100 dni cesarza, Batman w cieniu Czerwonego Kaptura, Bez mojej zgody, Bez reguł, Calvin Marshall, Co cię nie zabije, Druga strona, Dzieci z Timpelbach, Hooligans 2: Do ostatniej krwi, I Love You Phillip Morris, I żyli z drugą i szczęśliwie, Jazzman, Panna Nikt, Seksterapia, Sierota, Simon Koniansk, Tajemnica Rajskiego Wzgórza, Tort weselny, Wielki Mike, W pogoni za idolem, Walentynki, Zupełnie inne love story.

 

CINEMAX - Czarny, biały i blues, Daj, proszę, Do ośmiu razy sztuka, Frost/Nixon, Gdzie mieszkają dzikie stwory, Klinika, Legion, Małe grzeszki, Szczęście Dziękuję Proszę Więcej, Whisky z wódką, Zabiłem moją matkę.

 

NFILM HD - Czarny Cadillac, Czeski błąd, Eksperyment, Gliniarze z Brooklynu, Legendary, Legion Niezwykłych Tancerzy. Wybuch powstania, Shrek Forever oraz Zaklęte piętro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + to wielki niewypał tylko tam powtórki i chcą 29 zł mies

Tak, masz rację, ani jednej premiery, tylko powtórki...

Jeszcze coś mądrego powiesz? :crazy:

 

Co to się dzieje na forum, że namnożyło się tylu nowych userów, którzy nie mają nic do powiedzenia, ale koniecznie chcą błysnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to w sierpniu canal+ nieźle,

 

No a HBO to porażka, za 23zł taki [beep]?

 

Straszne pieniądze , równowartość jednego biletu do kina.

 

 

To zrezygnuj skoro taki [beep]... słyszałeś o wakacjach?

 

Te wakacje dla niego , czy usprawiedliwiasz w ten sposób ramówkę HBO ?

Bo jak to pierwsze to fakt , powinien odpocząć od internetu a jeśli masz na myśli drugie - to jakoś dziwnie to brzmi , bo ja jakoś nie płacę w okresie wakacyjnym mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem abonentem C+ miałem dostęp do canal+,i szczerze mówiąc same powtórki,czasem jakaś premiera.Na HBO też są powtórki ale w moim odczuciu jest o niebo lepszy.No i w dodatku bez reklam
Tak, bo na Canal+ Są reklamy. Ty sobie żarty robisz?

A poza tym widziałeś jakiś kanał na którym nie ma powtórek? Czyli co, premiera i koniec, bo każda następna emisja to już powtórka. Czasami jak was czytam, to mam ochotę walnąć grzywką o beton :/

Reklamy są tylko kolega @ kunio83 zapomniał dodać że między filmami, dokumentami itd. a nie w trakcie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najwyraźniej. Za równowartość 1 biletu do kina masz świetne seriale (Showtime, HBO, Starz), kilka ciekawych premier, oraz oczywiście masę szrotu ;) Zdarzają się perełki w postaci emisji serialu dzień po amerykańskiej premierze, czy 1-2 miesiące z potężną liczbą hitów. W tej cenie niczego więcej nie oczekuj, no chyba, że sięgnąć po rozwiązanie dla gawiedzi - złodziejstwa. A najlepiej do kina, bo filmy to kino i z myślą o nim są kręcone. Niedługo będzie ostatni dzwonek! Pokolenia wychowane na VOD/TV już nam rosną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wakacje dla niego , czy usprawiedliwiasz w ten sposób ramówkę HBO ?

Bo jak to pierwsze to fakt , powinien odpocząć od internetu a jeśli masz na myśli drugie - to jakoś dziwnie to brzmi , bo ja jakoś nie płacę w okresie wakacyjnym mniej.

Ależ oczywiście, że wakacje dla niego. A ramówka jak jest taka jest - raz lepsza raz gorsza, dla jednego ok dla drugiego kicha. Niestety w każdej telewizji sezon wakacyjny jest kiepskim sezonem - powtórki, powtórki....W kinach jest to samo. Bo ludzie są na wczasach a nie przed telewizorem. W każdej telewizji tak jest nie tylko w HBO. A co do płacenia mniej...To tak jak z opłatą za centralne ogrzewanie w bloku. Płacisz przez cały rok a przecież nie grzeją jak jest ciepło. Z prostej przyczyny - operator c.o. rozkłada opłatę za okres grzewczy na cały rok - mniejszy szok kwotowy. :> Może HBO i inne telewizje za te wszystkie wielkie mega, tetra premiery ( :wink::wink: ) też tak robią? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie retoryczne (po lekturze niepokalanego Lady Mavericka): czy zagonienie na film hurraoptymistycznymi reklamami, pobranie zwykłej opłaty i pokazanie gniota to nie oszukaństwo?. A b80% dzisiejszych premier to gnioty. Dajcie więc spokój tzw. gawiedzi.

Ja mam na ogół kanały premium, ale też uważam, że za 3-4 godziny oglądania w tygodniu (tak jest u mnie) ceny ok. 30 zł to ceny bardzo wysokie. Nie opowiadajcie bajek, że każda premiera na C+ czy HBO jest godna uwagi np.taki Atak szkieletów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci znowu dyskusja o gustach? To Twoje subiektywne podejście do sprawy - i masz do niego całkowite prawo bo płacisz za dostęp do kanału. Chcesz to oglądaj, nie chcesz to nie. Można rezygnować, można dodawać opcje... Droga jest otwarta. Jednemu pasuje drugiemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o gusta. Kupując dostęp (jak to nazywasz) nie dostajemy listy z pełną ofertą lecz obietnicę, że zobaczymy (tu patrz w reklamówki, ogłoszenie o dostępności praw itd.). Jak stacje wywiązują się z tych zobowiązań? (płacąc za co ufasz , ze będziesz miał ciepło , ale jak w mieszkaniu zimno to też są pretensje do ADM-u)

Jaki to się ma potem do rzeczywistości to inna sprawa np. wczorajsze premiery, he,he HBO miało nawet tupet nazwać to MEGApremierą.... I dlatego post jest w dyskusji nt. jedni uważają, że ceny przystają do oferty, a inni (w tym ja) , że niestety nie.

A praktycznie nie mam z tym kłopotu bo płacę akurat tyle , że nie trapią mnie frustracje o parytecie ceny i oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale która stacja da Ci prognozy na np. 3 lata? Kupując "zobowiązanie" opierasz się na opiniach, na ofercie dostępnej na dany czas. Jak wprowadzą klasyczne PPV to będzie też za drogo? Pewnie tak... Kanałów coraz więcej, prawa do dystrybucji zmieniają właściciela - nie da się nawet określić co będzie w najbliższym czasie a co dopiero za 3 lata. Popatrz co zrobili z nFilm HD (szumnie nakręcany przez ITI) - też mają prawa kilku wytwórni a program marniutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ja tylko tu uwazam że 23zł za właściwie 1 kanał to dużo?

No są 3:

- HBO HD

- HBO2 HD

- HBO COMEDY HD

I jeśli jesteś posiadaczem dekodera PVR to zupełnie GRATIS masz HBO OD, a w przypadku opcji CANAL+ masz do dyspozycji CANAL+ NA ŻYCZENIE - również bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...