Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO dostało dlatego, że jest najpopularniejszym kanałem premium. nie dość, że dostępny w trzech platformach (o ile się nie mylę) to jeszcze jest to tzw. 'drogi kanał' od długiego czasu. wszyscy jeszcze pamiętają, jak na HBO były faktycznie świeże dobre filmy, ale teraz nie ma się co oszukiwać - niewielka część premier na HBO to świetne produkcje. bardziej uniwersalna jest już chyba ramówka C +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą badziewia to nie nominował. Przykładowo chcę dzisiaj wieczorem obejrzeć dobry film i ramówka Canal plus :

21 Wyspa z Rosji

Canal plus film : seriale, które nie muszą się większości ludzi podobać

 

Jutro Canal Plus : Futurama: The Beast with a Billion Backs, bajki dziecięce w samym środku tygodnia i o 21 faktycznie to najlepsza pora. Canal Plus Film : Na skróty do szczęścia, gniot do potęgi N.

 

Czwartek Canal Plus : Znowu te seriale, które nie każdego muszą interesować i to cała masa. Canal Plus Film : Madagaskar II, powtorka niedzielnej premiery

 

Piątek Canal Plus : Antychryst ale o 23 ... Canal Plus Film : Eureka Powrót Cartera badziewie.

 

Ich propozycje na wieczór są po prostu do d..y. Antychryst z tych wszystkich filmów jest w miarę niezły, ale jest o 23.

 

 

Canal Plus i HBO często się porównuje, ale jak Canal Plus się prezentuje ? Czy mi się wydaje, czy Canal Plus w tygodniu nie ma interesujących produkcji, jakie można obejrzeć wieczorem ?

 

HBO to jeden z tych kanałów, w którym zwykle znajdę coś dla siebie, śmiało mogę powiedzieć, że mogę na ten kanał liczyć.

Między Canal Plus i HBO jest różnica klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale. Canal+ jako kanał premium powinien je nadawać max. tydzień po premierze w USA. Ale jak dla mnie oferta serialowa jest super. HBO też nadaje seriale i też są fajne ale tu zaliczyliśmy postęp. Serial Pacyfik bedzie emitowany dzień po premierze w USA.

Jeśli chodzi o filmy to C+ jak i HBO emitują te wytwórnie z którymi mają podpisane umowy. A to właśnie wytwórnie filmowe tworzą filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...