Skocz do zawartości

Propozycje nowych kanałów dla Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, najlepiej byłoby, gdyby było "pięć kanałów na krzyż", jak już wspomniał Ice, nikt by wtedy nie narzekał. Poza tym, co ma odwaga do tworzenia nowych kanałów? Polsat stworzył je po to, by konkurować z TVN-owskimi odpowiednikami, co mogłoby być "motorem" do poprawy oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w wczesnych godzinach niech puszcza powtórki z głównego Polsatu dzięki czemu główna antena będzie rzadziej dawać powtórki i będzie fajnie gdyż oferta filmowa będzie obfitować w więcej nowości filmowych i rozrywkowych w Polsacie głównym :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje propozycje kanałów dla Polsatu:

1) Poprawić obecne programy Polsatu (aktualnie wygląda to na ściąganie pomysłów z TVN

2) Kanały lokalne Polsatu (na początek Polsat Mazowsze, Polsat Bałtyk i Polsat Małopolska), pod warunkiem, że będą FTA na satelicie

3) Śląsk TV - kanał klubowy Śląska Wrocław (podobno Solorz przejął ten klub)

4) Polsat Kultura - konkurencja wobec TVP Kultura i Mezzo (podobny repertuar, ale nie ten sam)

5) Polsat Lifestyle - niektórzy mogą mi zarzucić, że to będzie Play bis i Cafe bis, ale nie. To powinna być konkurencja dla Domo i Kuchnia.TV

6) Polsat International HD - polski kanał HD dostępny FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czyli nowego pomysłu Polsatu czyli Polsat Futbol byś nie pochlebił...

 

Ja chciałbym żeby najpierw ruszyli z kanałami które sobie są w planie. A potem może by się przydał Polsat Sport Info (coś jak Orange Sport Info lub nSport),Polsat Dokument i Polsat Meteo no i oczywiscie niech zrobia z TV Biznes - Polsat Biznes bo obecnie ten kanał nie pasuje do reszty. A szczególnie do Polsatu News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robić konkurencję skoro można zrobić coś oryginalnego?! :> Dla mnie oprócz zaplanowanych już kanałów na ten rok dodałbym jeszcze kanał o tematyce podobnej do Discovery. Odmienność tego kanału tkwi w tym, że byłby tworzony głównie przez Polaków (nie wykluczam produkcji zagranicznych, ale wolałbym żeby skupiano się na własnej produkcji), bo jak na razie tego typu kanałów w polskim wydaniu brak, a szkoda, bo byłoby co pooglądać, co bardziej dotyczyłoby nas. :]

Polskie kanały tworzone są tylko dla zysku i zawsze wybiera się to, co będzie miało dużą oglądalność, ale nie idzie za tym jakość emitowanej treści. Potrzeba trochę wolności od polskiego show-biznesu, którym wszystko jest przepełnione. Dobrze by było gdybyśmy mogli, np. śledzić dokonania polskich naukowców (a nie głupich gwiazd, które są sławne z tego, że są znane :/ ), bo mamy się czym pochwalić, ale nie potrafimy sami się docenić... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Moje propozycje kanałów dla Polsatu:

1) Poprawić obecne programy Polsatu (aktualnie wygląda to na ściąganie pomysłów z TVN

2) Kanały lokalne Polsatu (na początek Polsat Mazowsze, Polsat Bałtyk i Polsat Małopolska), pod warunkiem, że będą FTA na satelicie

3) Śląsk TV - kanał klubowy Śląska Wrocław (podobno Solorz przejął ten klub)

4) Polsat Kultura - konkurencja wobec TVP Kultura i Mezzo (podobny repertuar, ale nie ten sam)

5) Polsat Lifestyle - niektórzy mogą mi zarzucić, że to będzie Play bis i Cafe bis, ale nie. To powinna być konkurencja dla Domo i Kuchnia.TV

6) Polsat International HD - polski kanał HD dostępny FTA

1. Dobry pomysł - przydała by się przebudowa ramówki Polsatu głównego (m.in Wydarzenia w paśmie 18 - 19) oraz poszerzenie Polsat Cafe i Polsat Film do 6.

2. Dobry pomysł - ktoś by uciął nosa TVN Warszawa a TVS zmusił do powrotu do regionalizmu

3. Wystarczy blok w Polsacie Sport

4 i 5 Dobre pomysły

6. Dobry pomysł ale pod warunkiem że nie będzie HD

Ja bym dodał Polsat 2 czyli uzupełnienie Polsatu 1 (tego dużego) na potrzeby DVB-T z takim samym formatem programu

Polsat Pogoda czyli kanał pogodowy którym pokierował by pan Horczyczak

Polsat Biznes - czyli kanał biznesowy na podstawie TV Biznes z blokami w dni powszednie oraz magazynami w weekendy

Polsat Plus (Polsat 3) i Polsat Plus 2 (Polsat 4) - kanały przerobione po powiększeniu udziałów Solorza u właściciela TV4 i przyszłego TV 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...