Skocz do zawartości

Newonce.radio


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mamy tematy Radiu 357 i Radiu Nowy Świat to warto też porozmawiać o stacji bliskiej im tematycznie czyli Newonce.radio. Dzisiah zauważyłem że jedna ze zwyciężczyń programu „The Voice of Poland" i zarazem niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji 2020 czyli Alicja Szemplińska ma tam program „21 grams of soul" poświęcony muzyce soul i r'n'b. Emitowany jest we wtorki od 13 do 15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami słucham Newonce, do tego w czwartek co 2 tygodnie lecą np. starsze kawałki hh, soul i r&b, czasami pop. Ale tylko te amerykańskie i brytyjskie. Mi się nie podoba, żeby obejrzeć pełne audycje i posłuchać z radia całą audycję, trzeba mieć newonce.club do tego. Tu plus w OGROMNEJ playliście (głównie HH i R&B, w audycjach osobna muzyka), są nawet kawałki, których nikt nie puszcza, czyli polski "ambitniejszy" rap (nie Gibbsy, Smolaste, ale Mata jest niestety), czy calutka "Ameryczka" z HH i R&B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Internetowe Newonce.radio zmienia prowadzących poranne pasmo "Bolesne poranki".

Cytat

Audycji nie będą już prowadzić: dziennikarka Maja Strzelczyk, aktorka Vanessa Aleksander, tiktoker Mikołaj "Tyszka" Tyszkiewicz i raper Krzysztof Kondracki ("Krzy Krzysztof").

https://www.press.pl/tresc/74346,zmiany-w-_bolesnych-porankach_-newonce_radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bartek Czarkowski znika z newonce.radia. "Jeden z najlepszych momentów mojej kariery zawodowej

Cytat

Jeszcze tylko dwa razy będzie można usłyszeć Bartka Czarkowskiego w audycji "Nevermind" na antenie internetowego newonce.radia. - Ten projekt dobiegł końca, a to zarazem jest finał mojej współpracy z tą stacją - mówi nam dziennikarz.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bartek-czarkowski-odchodzi-newonce-radio-nevermind-audycja-koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lech Podhalicz odchodzi z Newonce:

 

Cytat

Lech Podhalicz dotychczasowy redaktor naczelny newonce.net, poinformował, że z końcem października przestał pracować w Newonce. Serwisem kieruje Marek Fall, wspierany przez wydawcę Jacka Sobczyńskiego.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/lech-podhalicz-odchodzi-z-newonce-koniec-kto-to-jest-kto-kieruje-newonce-net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...