Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam, ale ten "wielosystemowy czytnik z obsługą NDS" nie do końca jest legalny.

 

Wiem i dlatego napisałem, że oficjalny czytnik wielosystemowy z obsługą "NDS" (bo innego "TVP" by raczej nie chciała chyba opatrywać swoim logiem :D???), to byłby SZOK na skalę światową (a może właśnie tak "TVP" chce się zapisać na wieki wieków w historii rozwoju rynku tv sat :D???) :D .

 

@trtrtr

Ja też bym wolał, żeby "TVP" używała innego systemu (chociaż np. jak pokazała "Nka" i "TNK HD" "Conax" może nie być "gorszy" od "NDSu" pod względem restrykcji :D ), ale czytnik wielosystemowy (i to z "NDS" :D!), to jednak według mnie spory postęp (chyba się zgodzisz??? - kanały "TVP" w wersji "FTA" to naprawdę niestety w tej chwili i pewnie jeszcze długie lata "marzenie ściętej głowy"...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pod chromem normalnie wyświetla.

Tylko wybrane kanały w niektórych dniach mają niekompletny program. By stwierdzić, że pod Chrome działa Ci prawidłowo musisz przejrzeć cały program wszystkich stacji we wszystkie dostępne dni. W niektórych przypadkach program jest niekompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o opisy seriali i ramówkę zawsze korzystam z tej strony http://www.tvp.pl/prasa i nie narzekam :D .

 

W ogóle wczoraj zauważyłem, że na "TVP2" reklamują nowe wakacyjne godziny emisji "Barw Szczęścia" i "Na Dobre I Na Złe", tylko, że w zwiastunach wykorzystali na moje oko sceny z jeszcze nie emitowanych odcinków (oglądam te seriale dość regularnie i ich nie pamiętam :D ), więc nie mam pewności czy to będą powtórki, czy nowe odcinki (muszę sprawdzić na tej stronie, którą podałem :D ) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi z tą ramówką. Jeśli nie działa Wam na "oficjalnych" stronach z grafiką, to podałem alternatywę http://www.tvp.pl/prasa i to lepszą, bo program i opisy jest na miesiąc do przodu, z uzupełnieniami w razie zmian itp., a plik tekstowy chyba każda przeglądarka odczyta???

 

Nie przesadzajmy z czepianiem się :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport w ramach n, TNK i TNK HD nie ma dźwięku Dolby Digital 5.1 mimo wyraźnej informacji pod logo. Nie ma też dźwięku wielokanałowego na TVP 2 z transpondera Cyfry+. Platformy robią sobie jaja? Czy TVP jak zawsze umila nam życie? DD 5.1 jest za to w TVP 2 w NTC. Oczywiście chodzi o Mundial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się belka ze stacji ESPN. Logo kanału jest połaczone z belką (co już było zastosowane w Euro 2008), czas jest obok nazwy kraju, a u góry widnieje napis 2010 FIFA World Cup- Group (A-H). Można to zobaczyć na filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=uFU8wVhE ... r_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jak się nazywa piosenka (a właściwie sama muzyka) która jest odgrywana na samym początku spotkania podczas gdy drużyny wychodzą na boisko? Taka sama była w 2006r., natomiast w 2002 była inna. Rzadko kiedy się ją słyszy, nie tylko dlatego, że TVP spóźnia się z transmisją, ale również przez to że nie za bardzo ją słychać bo zagłuszają ją wuwuzele (trąbki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie może się wyrobić na pierwszy gwizdek. Spóźnili się 35 sekund i weszli 3 sekundy przed bramką. A Wy czepiacie się o detale.

Mnie bardziej rozbawiła sytuacja, kiedy TVP zniknął obraz z boiska, rzekomo z powodu burzy nad Warszawą. Potem już prawie do końca meczu obrazu nie było, za to dźwięk tak - szczęście dla TVP, że nie padła wtedy żadna bramka. Jeśli burza byłaby aż tak poważna, to nie byłoby także uplinku na satelitę - a ten był cały czas. Widocznie TVP ma za małe anteny do odbioru feedów! Przełączyłem w tym czasie na ZDF HD i Niemcy ani razu nie mieli problemu z sygnałem. Canal+ też nigdy się to nie zdarza - bo mają 8-metrową antenę na dachu. A TVP? Obstawiam, że to była 150-tka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...