Skocz do zawartości

Ośrodki regionalne TVP na satelicie w HEVC


SatExpert
 Udostępnij

Ośrodki regionalne TVP na satelicie w HEVC.   

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zdecydował byś się na zmianę dekodera HD na 4K, gdyby na satelicie pojawiły się ośrodki regionalne TVP 3 w HD w kompresji HEVC?

    • TAK
      8
    • NIE
      9
    • NIE MAM ZDANIA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, A&G napisał:

Dla TVP, zwłaszcza "info" nigdy. Dla Canal+ 4K i Love Nature 4K nie zrobiłem póki co tego, a co dopiero dla TVP 3.

A na przykład dla czegoś co by cię zainteresowało, a nie ma go jeszcze na satelicie, a jak by się pojawiło, to only HEVC/HD? :)

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać dekoder HD na 4K,gdy ma się telewizor do odbioru w rozdzielności HD lub full HD. Co prawda ankietę wypełniłem,ale dotyczy ona bardzo małej grupy ludzi

 cytuję -1. Czy zdecydował byś się na zmianę dekodera HD na 4K, gdyby na satelicie pojawiły się ośrodki regionalne TVP 3 w HD w kompresji HEVC? -nie bardzo rozumię wymiany dekodera HD na 4K ,aby oglądać TVP 3 w HD.!!!

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SatExpert napisał:

A na przykład dla czegoś co by cię zainteresowało, a nie ma go jeszcze na satelicie, a jak by się pojawiło, to only HEVC/HD? :)

 

Teraz jest sytuacja podobna, jak kilka lat temu z przechodzeniem z SD do HD. Pamiętam jak w HD był tylko 1 kanał Canal+, którego oferta przedstawiała się dokładnie tak samo, jak teraz Canal+ 4K. Kilka programów w "natywnym" HD i reszta powtórek z innych anten Canal+ upscalowane do HD. Teraz mamy dokładnie taką samą sytuację. I tak, jak wtedy nie dawałem się namówić na zmianę dekodera, tak i teraz nie dam się, póki (tak, jak wtedy) "lokomotywy" takie jak Discovery, HBO, Canal+ nie uruchomią wersji UHD swoich flagowych kanałów. Canal+ 4K, Canal+ Film 4K, HBO 4K, HBO 2 4K, HBO 3 4K, Discovery Channel 4K, TVN Fabuła 4K, PolSat 4K, TVP 4K (w wersji stałej emisji a'la TVP HD z 2008 roku), EuroSport 1 4K, EuroSport 2 4K i z miejsca wymieniam dekoder na UHD, niemal z dnia na dzień.

 

Pięknie to napisałem :aha: , czarno na białym, bez żadnych niedomówień.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...