Skocz do zawartości

kanały erotyczne


bbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze kanał X-Dream TV który codziennie w godz. od ok. 20.30 do 00.30 nadaje krótkie filmy (podobnie jak Playboy TV). Nie jest to może Hard Core ale w czasie filmów nie ma reklam. Jest to kanał kodowany, ale dopiero po godzinach o których pisałem wcześniej. W tych godzinach sygnał jest Free To Air

 

Parametry odbioru: 12,207 GHz, Pol.:H, SR 27500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Do końca sie nie orientuję czy CP nie może czy nie chce wprowadzić do swojej oferty kanału hard :oops: swego czasu chyba jeszcze w Wizji albo już w C+ był taki super kanał Private Gold i polskie prawo można było obejść i klienci, którzy chcieli płacić więcej i oglądać filmy tego typu robili to legalnie. Chyba takie rozwiązanie ma C+ z kanałem XXL

 

Ciekaw jestem czemu CP nie zrobi tego dla swoich abonentów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Private Gold był w Wizji w Cyfrze już go nie było. Nie oglądam XXL ale tam chyba nie ma harda, w Polsce hard jest zakazany przez KRRiT, ogólnie chyba erotyka w telewizji jest zakazana w ciągu dnia. Nie wiem czy jakiś zagraniczny regulator nie mógłby wydać licencji dla kanału erotycznego, tylko musi go wydać nasze KRRiT, nie znam się na tym, ale myślę, że jakby jakiś zagraniczny kanał erotyczny się postarał do dostałby licencję i jacyś klienci w Polsce by się znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...