Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć co będzie emitowane dzisiaj o 21.00 na OSI?? Bo z programu wynika że będzie to na żywo mecz NBA, natomiast w programie Ligue 1 raport było powiedziane że w sobotę o 21.00 będzie mecz AJ Auxerre – Paris Saint Germain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy OSI ma w ogóle jakąś ramówkę, której się trzyma? O_o Wg. programu na stronie Orange i EPG Cyfry w czwartki o 15:30 emitowany jest Świat Arsenalu, a dziś już któryś raz o tej porze szło coś zupełnie innego... Kiedyś była to konferencja prasowa na żywo, więc ok, zdarza się, ale dziś zamiast Arsenal World było 30 min ględzenia o żeńskiej koszykówce. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy po stracie praw do ekstraklasy przez orange sport, Ligue 1 nadal będzie pokazywana na Orange Sport Info czy też przejdzie tylko do Orange Sport w celu zapełnienia luki po stracie ekstraklasy.Jak wam się wydaje czy będą w tej sprawie jakieś zmiany czy też pozostanie jak było dotychczas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy po stracie praw do ekstraklasy przez orange sport, Ligue 1 nadal będzie pokazywana na Orange Sport Info czy też przejdzie tylko do Orange Sport w celu zapełnienia luki po stracie ekstraklasy.Jak wam się wydaje czy będą w tej sprawie jakieś zmiany czy też pozostanie jak było dotychczas??

Mi się wydaję, ze po stracie ekstraklasy orange sport trafi do większości platform... Przynajmniej dobrze by było bo jest tam jeszcze NBA którą dzielą się z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie mecze Ligue 1 przeniosą do Orange Sport a na Orange Sport Info pozostaną tylko serwisy informacyjne. Jak myślicie?

Czy mogą tak zrobić? Trochę szkoda by było bo ligę francuską oglądałem często a nie mam Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to że w przyszłym sezonie zamiast dosyć mocnej ligi francuskiej będziemy oglądać w Cyfrowym Polsacie słabiutką naszą piłkę.

Ale mam cichą nadzieję że Ligue 1 zostanie w OSI bo jest to dosyć mocna liga,grają polacy i jest w bardzo dobry sposób realizowana przez francuskich operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile uda im się ją kupić, bo na układ z C+ na pewno nie ma już mowy. Poza tym, Ligue 1 to nudna liga, a mecz obejrzę raz na kilkanaście kolejek, więc mnie tam to nie interesuje za bardzo :P

 

Nudna :shock: Na ile ja oglądam to jest to bardzo ciekawa liga. Sporo bramek, zwroty sytuacji, ładne akcje i gole. Po pierwsze to Ligue1 powinno zmienić godziny rozgrywania meczów, bo za dużo jest o tej samej porze. OS mógłby tak pokazywać L1, jak to było przez chwilkę na ADS zanim wrzucili ją do kodowanych kanałów. Do tego portugalska szerzej transmitowana i można kanałów nie zamykać. A przecież mają jeszcze inne prawa oprócz kopanej. No i w przyszłości będzie przetarg na SerieA. Orange może powalczyć skuteczniej o jakieś prawa z C+, bo to też wielki koncern, który ma wpływy tam gdzie trzeba. Mają nieporównywalnie lepszą pozycję na starcie do walki z C+ o prawa niż nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...