Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

STARS na mibox-ie mam trzy jakości i wszystkie działają łącznie z HD. Tak samo z MUSIC BOX.

 

Na tv LG brak dostępu do wersji HD na obu kanałach, działa tylko 576 oraz 320.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym urządzeniu nie działa mi opcja HD 1080p ani na komputerze, ani na telefonie, ani na aplikacji w telewizorze...jest zablokowana kłódką. 

P.s proszę Was Stars TV dołączcie do CDA Premium...tylko Was mi tam brakuje...a Nuta Gold to nie to samo.

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę wiązać się z żadną kablówką, ani platformą umową, wystarczy mi DVB-T2 plus serwis CDA i Polsat Box Go, więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...chcę płacić wtedy kiedy chcę i jestem w stanie i np CDA, czy nawet megogo mi to daje..płacę w CDA przykładowo raz na pół roku i mam święty spokój....a jak za pół roku mnie nie będzie stać na zapłacenie operatorowi, albo bardziej mi się spodoba inna oferta to po prostu nie przedłużę subskrypcji i nikt mnie z tego powodu ścigał nie będzie....oglądanie kanałów TV poprzez serwisy streamingowe to też jest już normalny sposób dla mnie...wręcz nowoczesny o jakim kiedyś można było co najwyżej pomarzyć....jakość obrazu i dźwięku w niczym nie odbiega od tej z kablówki, czy z platformy, a czasem zdarza się, że jest lepsza...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RETROJAM500 napisał(a):

A ja nie chcę wiązać się z żadną kablówką, ani platformą umową, wystarczy mi DVB-T2 plus serwis CDA i Polsat Box Go, więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...chcę płacić wtedy kiedy chcę i jestem w stanie i np CDA, czy nawet megogo mi to daje..płacę w CDA przykładowo raz na pół roku i mam święty spokój....a jak za pół roku mnie nie będzie stać na zapłacenie operatorowi, albo bardziej mi się spodoba inna oferta to po prostu nie przedłużę subskrypcji i nikt mnie z tego powodu ścigał nie będzie....oglądanie kanałów TV poprzez serwisy streamingowe to też jest już normalny sposób dla mnie...wręcz nowoczesny o jakim kiedyś można było co najwyżej pomarzyć....jakość obrazu i dźwięku w niczym nie odbiega od tej z kablówki, czy z platformy, a czasem zdarza się, że jest lepsza...

Wszystko się zgadza, oprócz tego, że takiej metody dotarcia do widza nie zauważają brokerzy, domy mediowe i reklamodawcy i za to nie płacą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RETROJAM500 napisał(a):

To życzę szczerze Wam tego, żeby w końcu zauważyli, bo mnóstwo osób Was w ten sposób ogląda

No, moim zdaniem nie tak mnóstwo... Masz twarde dane?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVP 1, TVP 2  oraz Zoom TV wyłączono z pakietu darmowego także tutaj już powinna tym zająć się KRRIT gdyż celowo chcą zarabiać na udostępnianiu kanałów telewizji publicznej na czas euro 2024.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane że kanały z oferty must carry, must offer mają być udostępniane u operatorów bezpłatnie.

One mają być dostępne dla wszystkich od pakietu podstawowego, czyli dla każdego użytkownika który wykupił jakikolwiek abonament.

Platforma musi utrzymać swoją infrastrukturę w tym dystrybucję kanałów, to kosztuje i ma prawo pobierać opłaty za dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Nigdzie nie jest napisane że kanały z oferty must carry, must offer mają być udostępniane u operatorów bezpłatnie.

To niech wprowadzi wszystko co ma w ofercie do oferty płatnej wtedy będzie to sprawiedliwe i zgodne z tym co robi konkurencja.

Nie muszą być oferowane bezpłatnie wyłącznie wtedy gdy operator IPTV-OTT działa tylko i wyłącznie na pakietach płatnych.

Tutaj jest inaczej operator oferuje dostęp do kanałów bez płacenia więc nie powinien ograniczać dostępu do kanałów publicznych dostępnych powszechnie w polsce.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...