Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do soboty była promocja. Wziąłem pakiet Kompakt z opcją C+HD i będzie to przez 3 miesiące (licząc od marca, czyli w zasadzie prawie 4 miesiące) za free (później 11 razy po 68 zł)

Do tego multiroom za 10 zł, płatny odrazu od teraz (bez urządzeń, tylko dwie karty)

I zapodali za free przez te 4 miesiące 5 kanałów HD (Eurosporty, TVP HD, NG i MTV)

 

No ale na bezpłatny wynajem dawali tylko Sagemcomy (lub do kupienia za 149 zł)

Nieźle to pokombinowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I nadal tak jest że są Sagemcomy :D

 

Możliwość wydania Philipsa istnieje w systemie bo niektórym dystrybutorom zostały na magazynie i trzeba się ich pozbyć, to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom nie działa ze splitterami i nie ma DVB-T, ale ma za to opcję nagrywania na zewn. dysk lub USB

Philips 6201 HD chodzi strasznie wolno i nie ma opcji nagrywania, ale ma DVB-T i działa ze splitterami.

Są wady i zalety w obydwu przypadkach.

 

Mój też chodzi bardzo wolno-np po przywołaniu listy programów muszę odczekać kilka sekund zanim mogę operować kursorem a potem znów kilka sekund zanim mogę wybrać program. Denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego potrzebujesz? Przykładowo Philips jest satabilniejszy, niezawodny, posiada DVB-T

Sagemcom w odroznieniu od philipsa - ma mozliwość nagrywania, i ułożenia własnej listy programów, i system kodowania Nagra Media Acces.

Inny przykład: na znanym portalu internetowym mozesz kupić nowego Philipsa w cenie ok. 450 zł., natomiast Sagemcoma ok 270 zł, - przy podobnej cenie sprzedazy u operatora - nic dodać nic ując, cena mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem za 149zł do MR, polowałem na niego długo, a ceny z allegro są sztucznie windowane tylko dlatego że chodzą na nim splitery.

W Bielsku-Białej są dostępne w większości punktów Cyfry+

Porównując możliwości tego tunera do tunerów w cenie do 300zł to szału nie ma, ale dla mojej matki dla której go kupiłem ma być prosty w obsłudze i taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie bym go łyknął, mam już jeden, wiem ile jest wart. Tylko nie chce mi się brać tego MR bo mi niepotrzebny, a drugiej karty nie mam komu dać :)

Musiałbym chyba zapłacić 2 pełne miesiące po 20 zł a potem możliwość oddania tego MR. To już podnosi koszta do prawie 200 zł... i bądź tu mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie Cyfry+ w moim mieście i ustaliłem, że Philipsy 6201 do multiroomu są dostępne od dziś (lub od wczoraj) za 149zł. Gdy kupiłem w/w sprzęt dowiedziałem się od sprzedawcy, że 27 stycznia skończyła się roczna gwarancja na mojego poprzedniego Phila 6201 (poszedł na aukcji internetowej) i w związku z tym mogę wziąć również drugiego Philipsa 6201/91, ale w zwykłej akcji sprzedażowej za 249zł. Z tej propozycji także skorzystałem i płacąc 398zł wyszedłem z punktu sprzedaży z dwoma identycznymi tunerami HD. Dekoderów nawet nie rozpakowywałem bo za chwilę trafią na znany portal aukcyjny. Reasumując, Philipsy HD można brać do multiroomu oraz do zwykłej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Philipsy 6201 są za 249 zł dla osób którym skończyła się gwarancja od bardzo dawna, tu nic się nie zmieniło :D

 

Nowością jest zakup za 149 zł do MR oraz bezpłatny wynajem do nowych umów :D Ponieważ nie są one już produkowane, są to sztuki zwrócone przez klientów i sprawdzone przez serwis z 12 mies gwarancją i bedą oferowane aż fizycznie znikną ze stanów magazynowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej gdyby philipsowi zmienić soft na taki który obsługiwałby dyski lub pen drive ;) wtedy to miód maszyna ;)

Właśnie w innym wątku kolega pisze: Na pytanie co to jest Philips HD Zapper uzyskałem odpowiedź, że to 6201 z przygotowywanym oprogramowywaniem nagrywania przez usb. Info ma pojawić się wkrótce na stronie Cyfry.

@cyfratv, czy można potwierdzić że taki soft do tego dekodera jest przygotowywany?

Pytałem w Vobisach i tuner jest aktualnie dostępny (po kilka sztuk). Jeśli to info by się potwierdziło to chyba łyknąłbym go wraz z MR... Nie na handel, tylko drugi taki dla siebie bo mi się spodobał :)

PS. Gdzie jest regulamin usługi Multiroom, bo na stronie Cyfry ani w ogóle w necie nie znalazłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...