Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,ja w niedziele czyli wczoraj ,podpislaem nowa umowe , mialem pakiet premium z multi za 104 zl od wczoraj mam wszystkie pakiety z multi za 95 zl ,czyli dla mnie lepiej za mniej wiecej kanalow .co prawda od nowa umowa na 29 mi9esiecy ale coz .to bylo do przewidzenia ze beda nowe miesiace .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofertę migracyjną załatwiłem telefonicznie z konsultantem, bez problemu przeszedłem ze starego Premium (aneks obowiązywał od początku listopada zeszłego roku - okres podstawowy 15 miesięcy) na nowe Premium, z tym że lojalka nie była zaproponowana na 15 miesięcy, tylko na 18 miesięcy, bez usług dodatkowych typu ipla, hbo go, multirom, abonament miesięczny 89,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W maju czy w czerwcu przedłużałem umowę telefonicznie na Familijny HD + HBO i Cinemax za 69,90 zł. W tym 9 miesięcy czy 11 praktycznie za free (cały pakiet Full Premium za free). Dekoder został taki jaki mam czyli HD5000. Umowa na 29 miesięcy.

 

Ile raz dzwonie do nich, że chce wymienić go na ten z dyskiem, że mi się wiesza, że to, że tamto a oni nic jak do ściany,

 

Jest jakiś sposób dla mnie bym dostał dekoder z dyskiem wbudowanym? Musiałbym renegocjować umowę i podpisać nową? Jak tak to na jaki okres minimum i z jakimi pakietami minimum.

 

Powiem, że HBO jednak mnie nie interesuje, bo tam nic nie ma, wolałbym albo sam Familijny HD, albo Familijny HD i te dodatkowe.

 

Więc da się coś zrobić w moim przypadku czy nic? Bo dzwonie do nich a oni nic a nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzwonię bo chce nowy dekoder z dyskiem, tego sagema a oni , że nie i koniec.

A umowę podpisywałem w maju czy w czerwcu na 29 miesięcy na Familijny HD + HBO i Cinemax za 69 zł.

Ale przez 11 miesięcy mam Full opcję za darmochę.

 

Myślicie, ze nie chcą dac tylko dlatego, że stratni byliby? Bo dali mi przecież Full pakiet na 11 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System CP tak już ma, nie da się i tyle. Nic na to nie poradzisz, inna sprawa, że okres promocyjny jeszcze nie minął. To tak jak przedłuża się umowę w sieci komórkowej bez telefonu bo ma się własny, a po 2 miesiącach się psuje. Oczywiście operator nie sprzeda nowego telefonu za 1zł. bo umowa trwa. Trzeba było zastanowić się wcześniej nad wymianą dekodera przy przedłużaniu umowy. p.s. a nawet jeśli taka wymiana byłaby dostępne to tylko z obowiązkiem na pakiet PREMIUM i przedłużeniem umowy na 29 m-cy od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to ja byłem zasoczony tym, ze miły Pan zaproponował Familijny HD + HBO i Cinemax za 69 zł po 11 miesiącach.

A 11 miesięcy Premium full pakiet za pół darmo. Tym się skusiłem i nawet nie zapytałem o dekoder z nagrywarką. Umowe podpisałem na 29 miesięcy. W tym jak mówię po 11 miesiącach będę miał tylko FHD + HBO i Cinemax. Ale 11 miesięcy full pakiet to coś.

 

Nie wiem. Teraz już w Familijnym HD dają dekoder z nagrywarką. Wtedy tak nie było.

 

Może po 11 miesiącach uda mi się podpisać nową umowę ale już z dekoderem z dyskiem twardym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w CP od kilku lat. Ostatnia umowa 15 miesięcy. Pakiet premium. 8 miesięcy 39,90. 7 miesięcy 89,90. Wysłałem wypowiedzenie. Oto propozycja: 12 miesięcy, pakiet max hd + sport hd (takie chcę), nowy dekoder za 1 zł (też chcę), multiroom hd za 10 złotych miesięcznie (też chcę). 3 miesiące bez opłat za pakiety, 9 miesięcy 59,90. Dobre to, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś informacje jakie są stałe propozycje działu utrzymania w CP ?

Coś na zasadzie WPT za 48zł w n`ce lub WPT+HBO+Cinemax+nPremium+HistoryHD za 69zł (czyli albo Wszystkie Pakiety Tematyczne albo niemal full wypas) i przed rozmową z konsultantem wiedziałem czego się spodziewać.

A tak na żywca rozmawiać i się decydować jest czasami ciężko i można podjąć głupią decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...