Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko czysto techniczne:

Posiadam jeszcze na starych zasadach Smart Dom z 50% zniżka na drugą usługę. 

Obecnie place grosze za telefon no limit + HBO i mam to od kilku lat na nieokreślonym. 

 

Teraz jak bym chciał wziąć telefon z 50gb za 59 zł + All In Streaming 3in1 za 40 zł = 99 zł. 

Jako, że mam zniżkę 50% to za w/w opcje zapłacę 49,50 zł? 

 

Czy pakiet all in Streaming wlicza się do Smart Dom? Czy nie? 

Bo kiedyś z opcją HBO miałem na stałe przyspawane do pakietu z telefonem. 

Miałem wybór, HBO, Tidal i PSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 1 usługi zmieniać nie będę. 

Tak jak kilka lat temu, 1 usługa pozostała na nieokreślonym.

A 2 usługa czyli 50% Smart Dom była aktywna, pomimo tego, że nie była już dostępna w sprzedaży. 

 

Pani powiedziała, że mam na starych zasadach smart dom 50%, tak więc 1 usługa jest usługa CP na pakiety tv. Druga usługa to telefon z 50% smart dom. 

 

Reasumując, gdybym teraz chciał przy 2 usłudze zmienić pakiet, to aktumatycznie tracę smart dom 50%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie umowy ważnej do stycznia przyszłego roku, a więc zostało nieco ponad 4 miesiące. Posiadam Pakiet L, Disney+, Eleven Sports, Polsat Sport Premium, HBO oraz 1 Multiroom, za co płaciłem razem 115 zł. Teraz chciałbym zrezygnować z Disney+ oraz z Polsat Sport Premium. Na co mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ralal89 napisał(a):

Ale 1 usługi zmieniać nie będę. 

Tak jak kilka lat temu, 1 usługa pozostała na nieokreślonym.

A 2 usługa czyli 50% Smart Dom była aktywna, pomimo tego, że nie była już dostępna w sprzedaży. 

 

Pani powiedziała, że mam na starych zasadach smart dom 50%, tak więc 1 usługa jest usługa CP na pakiety tv. Druga usługa to telefon z 50% smart dom. 

 

Reasumując, gdybym teraz chciał przy 2 usłudze zmienić pakiet, to aktumatycznie tracę smart dom 50%?

Jeśli przedłużysz umowę nr 2 na której masz -50% to z automatu przechodzisz na obecnie obowiązujące zasady czyli dostajesz -9 zł (słownie: dziewięć złotych). Tracisz rabat 50%. To że nie zmieniasz umowy nr 1 nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli bym wybrał pakiet M (żeby mieć Eurosporty to rozumiem wtedy 15 zł?) lub ewentualnie pakiet M SPORT z Polsatami Premium?

I drugie pytanie, kiedyś przy przedłużaniu umowy były darmowe miesiące, czy teraz też to jest czy już zniknęło?

Edytowane przez jakubros
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

W tej chwili mam pakiet M (w cenie 30zł - nie mam żadnych innych usług w Polsat-Plus). Chciałbym dołączyć do niego pakiet "Filmy i seriale". Czy jest szansa na jakąś tańszą ofertę niż tak którą mam w panelu użytkownika - czyli 15zł ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jakieś 8 miesięcy do końca umowy, oczywiście chciałbym zmienić warunki jak tylko będę już mógł, czyli zapewne 6msc przed końcem.

moj obecny pakiet: L, filmbox, cinemax, HBO, Disney+, 2xMR -120zl/msc. Jak ofertę mógłbym dostać na takich samych warunkach, jaką z jednym MR i jaką ofertą przy zostawieniu l, cinemax, Disney i 1xMR?

 

obecne

dekodery Polsat box 4k i 2x Evobox lite.

Edytowane przez Cyfek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Za 3 miesiące (w listopadzie) kończy mi się umowa.
Obecnie mam:

Pakiet L

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet DISNEY+, Pakiet Rozrywka HD, Pakiet Polsat Sport Premium - to wszystko za 80 zł.
Co można ugrać ? Najchętniej krótkie kontrakty o ile takie są (telewizja jest dla rodziców a swoje lata już mają).

 

Mam C+ więc nie śledziłem tego tematu a chciałbym tacie w pokoju podłączyć drugi tv gdy na głównym lecą seriale... - w CP multiroom jest w sposób bezprzewodowy czy trzeba ciągnąć niestety kable sat/lan (co dyskwalifikuje całą operację) ?

Próbowałem przez aplikację ale oferta Polsatu jest w niej uboga względem tego co na satelicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...